Нова година отмина,ФЕВРУАРчето ще празнува 6-та година :)

  • 49 479
  • 397
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 6 810
Учителите са различни, няма как от няколко училища да проуча всички учители за първи клас, че да знам кой как кара децата да пишат. Освен това няма и как да знам дали точно там ще ни приемат.
Тоалетните ги видях в 30-то - пълна скръб. Това не може да ме откаже, разбира се, поне мен. В 18-то не ходих да ги видя, нито видях стаите на първи клас, но те са и различни, зависи от паралелката. В последният ни вариант 56-то в Люлин базата е много добра (по думи), с бели дъски, проектори, компютри. Аз не искам да е там детето, за това даже още не съм подала и заявление.  ooooh!

# 316
  • Мнения: 2 641
да, да аз просто акцентирах с клипа как още в 4 клас децата се изкривяват, какво остава за по натам. просто искам да почна работа и да оставя децата на отговорните лица да ги гледат и обучават и какво виждам.........все неща дето не ми харесват.

# 317
  • Мнения: 2 641
момичета подскажете какво ще правите лятото с децата. юни съм записала Ема н аградина в сборните групи, но юли и август ........Орлин през цялото време е прикрепен към мен и не се сещам какво да го правя 3-те летни месеца ! кажете някои идеи...
и да се оплача няма никакъв шанс да го вземат в градината до нас. яка корупция. това че сестра му е в градината, че ни е живем до нея и , мъжа ми работи в същия квартал не означава нищо. затова пък цяла софия се е изсипала точно в тази градина.........

# 318
  • София
  • Мнения: 3 689
както всяка година
няколко пъти до зоологическата,камбаните,Витоша с 2та лифта,тази година може и Бай Кръстьо да пробваме.На Светльо му се очертава 3 пъти да ходи на море,на останалите по 2 Simple Smile.Август и до Трявна ще отскочим.Задължителните 2 седмици при баба.Тази година съм намислила да си намерим местенце наблизо с рекичка,взимаме едно одеало.Хем на сянка, хем децата ще имат занимание,а мама ще чете на спокойствие.А и уикендите с Мими и Галето в парка са незаменими и разчитам много на тях Simple Smile И като се обърнеш и то лятото свършило  ooooh!
Намерих винтернет едно място подходящо запикници и мисля скоро да гопроучим лично
http://www.nebesnitepasbishta.com/Cnt/the_park_.htm

# 319
  • Мнения: 1 881
Е, мерси, Мила Hug

Страхотна лятна програма сте подготвили:)))

# 320
  • Мнения: 1 944
и аз мерси мила  Heart Eyes.

Аз не пиша напоследък. Нещо съм в тотален сдух.
Иначе лятото мисля юни да пробваме сборните групи и зеленото училище.
После планирам седмица на Сандански и 1 на море.
Мисля си за няколко дена на хижа Звездица или някъде другаде, с по-хотелски условия, заедно с приятели с детенце.
Август ще съм плътно на работа, така че заниманията ще са с приятелчета, в градинката зад блока.

# 321
  • Мнения: 1 881
Гале, защо не се обаждаш по телефона, не пишеш, притесних се какво става с теб...

# 322
  • Мнения: 1 944
Нищо интересно, Мими, много работа.
Сега направихме доставка и си взимам въздух. Отървах се от едни задължения, които ми идваха в повече.
Бтв събота сме свободни за парк, Панчарево или нещо такова, ако има останали в София.

# 323
  • Мнения: 1 881
Ами драсни един ред, или поне не си изключвай телефона, наистина се притесних защо не вдигаш...

# 324
  • Мнения: 1 944
Опа освен да звъниш на стария ми номер, единият телефон го използва Марти, за разговори с баща й. Него го включвам само вечер. Ще ти пратя номера на ЛС да си провериш на този ли звъниш.

# 325
  • София
  • Мнения: 3 689
Аз вчера видях Марти сбаба и дядои притесненията ми серазсеяха,ама вярно никаква те няма.
Ние тази събота ще пропуснем.
Между другото на Панчеревео незнам дали сте ходили,но по натам където е платенияриболов има страхотна полянка с катерушкии е далече от водата.Още едно приятно място за отдих.
Одавна съм хвърлила око на едно местенце от снимките на Анайс,но все забравямда питам.
Прикой хотел в Боровец са онези дървени съоръжения за игра?

# 326
  • Мнения: 2 641
а слънчоглед супер линк. когато ходите кажи да дойдем с вас. ама с вас или без вас мисля да го посетим задължително !
онова място в боровец се намира до един хотел мисля Ястребец се казва, но не съм сигурна. но точно там свършва пистата Ястребец 3, та който и да питаш ще ти каже къде е краят и Simple Smile много ни е любимо ходенето там. сега с нетърпение чакам Ема да свърши всичките си ангажименти с балета и операта до края на месеца. началото на юни ще участват в една постановка в музикалния театър, после ще им е тържеството от Британика и край ! ще можем да ходиме уикендите из разни места извън софия. от 5 юни сме на линия.
ама това пак не ми решава трите месеца и половина какво ще правим. от тях 8 дни сме на море, а останалото време......................дайте още някои идеи. нашата градина няма да работи юли и август, а и Ема ще я пусна най вероятно в училище от септември. пак цяло лято си остава, само уикендите имам идея къде да идем.

# 327
  • Мнения: 1 881
Клеми, защо неспоменаваш за медийните си изяви Mr. Green
В понеделник до 4 часа сутринта стоях да те гледам, случайно бях будна към 3 и прехвърляйки каналите, гледам наша Клеми в предаване на Марта Вачкова, разконспирирана си Hug

Иначе по темата, която се обсъждаше, и аз съм на твоето мнение Heart Eyes

# 328
  • София
  • Мнения: 6 810
 Hug
Мими, не е по нашата тема, за това.  Heart Eyes
Сори, че не ти върнах ЛС, ама нещо не съм в емоционална кондиция. Ние никъде не ходим, от 5-6 месеца сме без кола и само около блока. Или пък с метрото до центъра, до парка на Св.Троица. Измъчихме ги хлапетата.
Сега ме терзаят училищни трепети и така. Още малко и се надявам да се приключи с това поне.
Не знам и какво ще я правя цяло лято, а и двамата август. Изобщо ми е някакво криво такова.  Confused
Пфу.  Rolling Eyes

# 329
  • Мнения: 1 881
Няма проблем, не се притеснявай Hug

Ами не знам какво да ти препоръчам за транспорта, освен маршрутни таксита, бързи са, ако имате удобни за различни дестинации, и са безплатни все още за нашите деца. Аз лично много пътувам с маршрутки с Дени...


Последна редакция: ср, 25 май 2011, 22:24 от Небесна

Общи условия

Активация на акаунт