Нова година отмина,ФЕВРУАРчето ще празнува 6-та година :)

  • 49 305
  • 397
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 6 767
При нас има коледно тържество, а това с Дядо Коледа си е отделно. Носихме подаръци само първата година, от тогава и в на Никол и на Дани групата събират пари и купуват еднакви пдоаръци на децата, за да не се сърдят.

При нас Дядо Коледа ще донесе Барби доктор за Никол и автовоз с колички за Дани.
За НГ ще имат общ подарък телескоп.  Grinning
И двата празника ще получат коледни чорапи пълни с лакомства.

Откъде купихте ботушките на хлапетата? Тази година още не сме им купили.  Embarassed Баща им държи да са естествена кожа и е една мъка, докато намерим хубав модел, да има нейният номер и все пак да не е 100лв. Миналата година обикаляхме един месе ц поне, накрая ми беше все едно какво ще купим, само и само да купим нещо.  Crazy

# 136
  • Мнения: 2 641
Клеми, ние купихме именно ботуши от 99 лева Wink И аз бях като мъжа ти и все купувахме ботуши от естествена ожа, я на Капчица, я на Колев и Колев и какво.......винаги пропускаха и бяха мокри ! Трябваха 2 чифта и нактая парите излизаха повече, а нервите ми да ги преобувам и суша да не говорим! Затова тази година си реших проблема - едни ботуши, но стабилни и изобщо не мисля колко часа ще седи навънка ! Ботушите са на Премиджи и не са кожени, но са най хубавите за зимата които сме купували ! Топли и сухи, не запарват !
Галя мерси, ще вземем от спортен магазин, за да съм сигурна че не пропускат, че малкия се е надъхал да кара ски цяла зима Simple Smile

# 137
  • София
  • Мнения: 6 767
Анайс, до сега не са им пропускали ботуши.  Rolling Eyes
Не държа на марката, мъжО е разбирач, имал е магазин за обувки и ги гледа под лупа, каква е кожата, как е обработена, какъв материал е стелката и т.нат. Аз само се включвам дали ме устройва дизайна на обувката. Последно нали ви казвам, че съм съгласна на какъвто и да е външен вид, само и само да купим, че без ботуши ходи ли се в снега.  Joy Но виждам, че има резултат оглеждането под лупа, щом до сега не сме имали пропускащи. Явно не трябва да му се сърдя.  Laughing

# 138
  • Мнения: 2 641
хе хе Wink и ние уж шити, от дебела кожа и т.н. ама като се седи в снега над час и почваха да се мокрят, цялата кожа си беше влажна и за ски не стават особено да се иде някъде където стоиш цял ден навън. то само с скиорските обувки не става за деца. иначе навсякъде има ботуши от кожа...но тези дето взехме са наистина супер и за киша стават, абе много съм доволна  Peace съвсем спокойно може да си седи цял ден навън в снега, вече ги пробвахме 2 дена макар и за малко. догодина и на Орлин такива. за тази зима си му стават миналогодишните, а и той няма да седи по цял ден навън все още.

# 139
  • София
  • Мнения: 6 767
Нямам никакво намерение да седят по час и половина в снега, да не говорим по цял ден. На ски няма да ги водим, аз съм хиперзиморничева и зимата разходките са от вкъщи до ДГ, или от вкъщи до колата и обратно.  Crazy В най-добрият случай ще излязат да направят с баща си снежен човек 1-2 пъти.
Ръкавички за сняг/ски купихме от Лидл, бяха 6лв мисля.

# 140
  • София
  • Мнения: 3 688
Ние купихме тези ботуши за Лъчезара и мисля ,че това е първата зима в която няма да имаме проблем с обувките,че иначе все пропускат,убиват....

В петък сме на Коледно тържество на Светлцо,децата са подготвили програма,ще идва и дядо Коледа.Подарък ние купихме и утре ще го занеса
При Лъчезара тържеството ще включва куклен театър+ дядо Коледа и подаръци еднакви за момичетата и еднакви за момчетата Simple Smile

Вкъщи подаръците под елхата ще са доста,но те от много места получават и затова.....
даже довечера Светльо ще си получи единия подарък от нас,купихме му страхотна шейна и вече има къде да я карам,няма да чакакем до Коледа Simple Smile

# 141
  • Мнения: 2 641
слънчоглед ботушите са супер. на каква цена ги взехте и как уцелихте размера, ако през сайта сте ги поръчвали???
а шейната каква е Simple Smile ние искаме чук и ге да вземем,но Орлин не ще да се вози иска скииииииииииии, миналата години орева Алеко и не се качи изобщо на шейна.

# 142
  • София
  • Мнения: 3 688
шейната е тази
и чук и гек имаме ,но е тежка и неможе сам да я влачи по баира.
А иначе за обувките съм спец в нацелването на номерата,редовдно им купувам от сайтове и горе долу ги понаучих Simple Smile
поръчах ги от сайта който съм дала излезнаха около 150лв

# 143
  • Мнения: 2 641
еее тази цена за мен е прекалена. иначе са наистина супер, нооооооооо. и шейната е суперска, но ние търсим шейна за възрастен и дете, да караме заедно с тях Simple Smile и да са ниски - чудя се дали тези тип легени пластмасовите стават?

# 144
  • Мнения: 1 881
Мила, Клеми, Гале, имам предложение за вас, пиша лични:)

Последна редакция: чт, 16 дек 2010, 10:27 от Небесна

# 145
  • София
  • Мнения: 6 767
Мила, Клеми, Гале, имам предложение за вас, пиша лични:)


Клеми, снощи купихме от Deichmann страхотни ботушки на Дени, не мога да намеря точния модел в нета, нещо средно между тези двата, повече приличат на първите, но по - хубави, наистина са страхотни, имат някакъв сертификат, че не пропускат вода:





Супер, Мими, харесват ми! Техните не са много скъпи, нали?




# 146
  • Мнения: 1 881
Не, Клеми, не са скъпи, 49 лева са!

# 147
  • София
  • Мнения: 6 767
Супер, тази цена ме устройва напълно. Heart Eyes

# 148
  • Мнения: 1 881
А момчешките, чудно защо, са 39:)

# 149
  • Мнения: 1 915
Супер са ботушките. Аз й взех на Чипо тази година, за около 45лв.
С много дебела подметка и хубав грайфер. Кожа са и имат доста пух вътре.
Събота и неделя ще ги тестваме повечко на сняг.
Искам да й взема и някакви високи до коляното, за когато е само студено, да и топлят по-голяма част от крачето.
Днес благополучно занесох подаръка за в ДГ и го предадох без да ме забележат Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт