Нова година отмина,ФЕВРУАРчето ще празнува 6-та година :)

  • 49 377
  • 397
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 6 798
А момчешките, чудно защо, са 39:)
И това ме устройва.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 151
  • Мнения: 1 881
Сигурна съм, Клеми Hug


Клеми, има един - два модела, които много приличат на тези, по - евтини са , но нямат сертификата, че не пропускат вода, гледай да не ги сбъркаш  Peace

# 152
  • Мнения: 2 641
Галя точно с такива ботуши бяхме миналата зима и пропускаха ужасно !
Снощи бяхме в спорт депо и купихме ръкавици за Орлин на ужасяваща цена и шапки тип капутки и на двамата Simple Smile но сега поне ще знам че ушите им винаги са на топло и вратовете, че шалове досега не са носили.

слънчоглед да те питам, знаеш ли точно къде е това място - цветарски м-н на Панорамен път и Беловодски път  в кв.Бояна;
продавали шейни, харесала съм си модел за двама.

# 153
  • Мнения: 1 919
Ако идвате от центъра или околовръстното и тръгнете по България, ще го видите. Пада се в дясно и е точно до булеварда.
Има изнесени шейни.
Дано нашите не течат, но мисля, че скоро ще разбрем.

# 154
  • София
  • Мнения: 3 688
Ще напиша и тук.Цветарското магазнче изгоря преди една година....сега тези пейни се продават на Околовръстното  цар Борис 3.Цените само моеда погледнете ТУК
Ние имаме първата и е много хубава Simple Smile

# 155
  • Мнения: 1 919
Момичета, някой от вас ще почива ли в дните около празниците?
Аз от понеделник съм в дъъъълъг отпуск и съм фрий за срещи през седмицата.
Ще се появя на работа чак на 10-и Януари.

# 156
  • Мнения: 2 641
слънчоглед дай по точно мястото.
галя мерси и на теб Simple Smile от Коледа нашия тати е ваканция 10 дена и мислим д аги прекараме н аАлеко и Боровец, абе някъде из планините да караме шейна. така че ако имате влечение към стоенето навън, заповядайте Simple Smile Клеми няма да я каня, защото не мога да и осигуря нон стоп печка Simple Smile)) Макар че на Алеко в хижата винаги е топло и има обяд !

# 157
  • Мнения: 2 641
привет, няма писали, а и доста мами не пишат напоследък...къде сте момичета ???

Ема днес има тържество в детската градина с дядо Коледа Simple Smile вчера и беше спектакъла в операта и покрай това сме страшно изморени от цялото тичане. гледахме и Лешникотрошачката по традиция всяка Коледа Simple Smile Минахме и през виенския салон на Московска - супер е вътре, но цените са станалииииии и те супер Wink някакси трябва да мине тази седмица и другата сме отпуска, дано има сняг да се возим с новата шейна. спряхме се на чук и гек в крайна сметка Simple Smile

весела седмица Simple Smile

# 158
  • Мнения: 1 881
И нашето тържество е днес, аз да похваля филмчето за Рапунцел, много е хубаво, може пак да отидем:). В събота си изкарахме страхотно с Галето и Мила, и децата. Светльо изкатери за 3 минути една стена за катерене, Дени горката стигна до 1/3 от височината и се разрева после, че не е успяла Mr. Green

# 159
  • София
  • Мнения: 3 688
Мими,с удоволстве пак ще отдем да го гледаме,но този път със сигурност с Лъчезара  Peace

# 160
  • Мнения: 1 881
Клеми, Честит празник на теб и малкия Дани bdbaloni hbday happy bd

Да ти е жив и здрав, палав, умен и хубав newsm51

# 161
  • Мнения: 2 641
Дани ли има РД ? Simple Smile Клеми честит ти рожденник! Да е жив и здрав!

# 162
  • Мнения: 2 641
весела коледа !

# 163
# 164
  • София
  • Мнения: 3 688
Момичета,
черпя ви
днес принцеса Лъчезария става на 3!

Общи условия

Активация на акаунт