Отговори
# 15
  • Мнения: 4 629
Давала съм -  манго, авокадо, ананас, папая, гуава. Всичките много се харесват на сина ми  Grinning

# 16
  • Мнения: 980
Авокадо. Не го одобрява, но аз го маскирах в пюрето и си го хапна. Следващото явно ще е манго на Семпер. Simple Smile Wink

# 17
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
И ние манго - в комбинация с банан го изяде,макар и не много охотно - но тя по принцип не обича плодове,така че това си беше постижение.
Други никакви екзотики не съм давала - на баткото съм давала авокадо и го омете (ама той всяка гадост, която има родство със зеленчуците, я омиташе като прахосмукачка Rolling Eyes), но на мен ми е гадно (на вкус ми прилича на суров картоф) и не купувам.
Но като гледам,че давате ананас,ще взема да я пробвам - това и аз го обожавам Grinning

# 18
  • Мнения: 5 713
Авокадо и манго Simple Smile

# 19
  • Мнения: 636
Авокадо, манго, ананас, райска ябълка. За това се сещам сега. Авокадото го харесва много (както и аз  Grinning), мангото го вкуси и сигурно няма да повтори скоро Mr. Green. купувала съм и пюрета на Семпер - манго - тях ги яде, явно това прясното дето бях взела нещо не и се понрави. Ама и на мен ми беше ...гадно Sick. Другите две нещя ги моря в промишлени количества и тя явно се е метнала на мен Wink.
Искам да попитам за райската ябълка - кога  даде на бебчо?. Имаме цяло дърво, пък и знам, че е мн полезна, но нямам никаква представа кога да и дам на куклата?

# 20
  • Мнения: 310
райска ябълка и от 2 дни киви смесено с банан

# 21
  • Мнения: 2 609
Авокадо,смесено с банан

# 22
  • Мнения: 7 106
Искам да попитам за райската ябълка - кога  даде на бебчо?. Имаме цяло дърво, пък и знам, че е мн полезна, но нямам никаква представа кога да и дам на куклата?


Миналата зима дадох за първи път. Пуснаха ги някъде около Нова година и тогава ги опита. Значи е била около 8-9 месечна тогава. Сега ги има от скоро на пазара и вече си похапваме почти всеки ден, ако има някоя омекнала вече.

п.п. Завиждам ви за дръвчето. Как успяхте да си го опазите, знам че е доста капризно Grinning?

# 23
  • Мнения: 4 629
но на мен ми е гадно (на вкус ми прилича на суров картоф) и не купувам.

Авокадото ако го ядеш самостоятелно е гадно. Слага се в салати, сосове, много е популярно гуакамолито (авокадо, домат, лимон, лук, маданоз). За малки деца е вкусно в комбинация с банан и манго

# 24
  • Мнения: 1 215
Това с мангото много ме заинтригува, ще взема и аз да й дам. Само това не сме пробвали от тези, които аз успях да намеря. Значи на Семпер има манго, а на някойя друга фирма?

# 25
  • Мнения: 1 896
Манго има на Хаме, но е много подсладено, а семперското няма добавена захар.

На мен пък авокадото ми е много вкусно да си го ям така - стига да е хубаво мекичко и не загнило. Има вкус малко на пресен орех, от тези, дето се белят. Но разбира се на салата или гуакамоле е най-добре.

# 26
  • Мнения: 3 550
Още нищо, но се замислям за мушмули  newsm78 Все пак са гнилоч.

# 27
  • Мнения: 5 713
Значи на Семпер има манго, а на някойя друга фирма?
Има и на Hallo- 4ешки.

# 28
  • Мнения: 3 550
За мен все пак най-екзотичната храна, която съм давала си остава елдата. Другите може да не съм ги опитвала, но поне съм ги чувала и виждала как изглеждат. За елдата чух, че съществува чак като стана въпрос за бебешко хранене.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 040
Вчера дадох сладък картоф. Съответно доста и се услади. За мен е екзотично, защото виждам и опитвам за първи път, въпреки че произведено в БГ. Много странно изглежда. Но не бих взела пак, защото много бодеееееее.   Shocked Трудно за обработка.

Общи условия

Активация на акаунт