Истанбулска Приказка / Bir Istanbul masali

  • 114 491
  • 744
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 206
Момичета, вече някой писа че Хамде ще излезе свястно момиче и после ще се оттегли от фирмата Simple Smile

# 316
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
След като семейството я приема,наистина се отегля и се повява в последните серии,но и на мене не ми харесва начина по който постъпи за да я приемат.Теоман само това ,чакаше а и Бехие хубаво и каза ,че за да опознае баща си ще разбие друго семейство ама зор за Архан.

# 317
  • Мнения: 640
Тя се оттегля ,но живота на това семейство вече е белязан.Според мен
доверието е разклатено и винаги ще има съмнение ,дори и да си простят.

# 318
  • Мнения: 8 717
Тя се оттегля ,но живота на това семейство вече е белязан.Според мен
доверието е разклатено и винаги ще има съмнение ,дори и да си простят.


Абсолютно си права! Hug След това, което направи, как очаква братята й да я приемат като сестра? newsm78


В тази сцена Селим и Демир ми бяха много сладки - облечени в една цветова гама, и двамата много елегантни и чудесно се вписват в есенния пейзаж!




Още малко и ще разберем какво пише в тайнственото писмо

# 319
  • Мнения: 640
Този начин на обличане харесвам. Официално облечен ,но цвета го отличава от строго официалното облекло. Приятно е да гледам филм,който не ми показва само
бедност и неблагополучие. Харесва ми и подкрепата ,която големите вече синове, оказват на майка си.
Телман ще се окаже ,че доста прилича на баща си - болезнено амбициозен.
Такива хора не харесвам.Да прегазиш всичко по пътя си ,за да задоволиш своя мечта ,дори
ми е отвратително.

# 320
  • Мнения: 5 307


В тази сцена Селим и Демир ми бяха много сладки - облечени в една цветова гама, и двамата много елегантни и чудесно се вписват в есенния пейзаж!





Simple Smile

# 321
  • Мнения: 0
Този Неджати нещо ме съмнява, много избухлив ще излезе май  newsm78

А Селим и Есма бяха прекрасни  Heart Eyes Каква грижовност прояви тя към него и как го гледаше  Crazy  Heart Eyes личи че има привличане между тях, само трябва и те да го осъзнаят Flutter  Crazy

# 322
  • Мнения: 640
Цитат
Този Неджати нещо ме съмнява, много избухлив ще излезе май  newsm78
Сигурно ще я малтретира,ако Чичек не се откаже по рано от сватбата.

На мен ми се струва ,че Демир също е привлечен от Есма и тя все още много го харесва.

Последна редакция: чт, 11 ное 2010, 20:18 от pavlinaio

# 323
# 324
# 325
# 326
# 327
# 328
  • Мнения: 5 307
Този Неджати нещо ме съмнява, много избухлив ще излезе май  newsm78

А Селим и Есма бяха прекрасни  Heart Eyes Каква грижовност прояви тя към него и как го гледаше  Crazy  Heart Eyes личи че има привличане между тях, само трябва и те да го осъзнаят Flutter  Crazy
Да, момчето изглежда буйно, Чичек май ще има да си пати от него...
Колкото до сцената със Селим и Есма, мога само да кажа... Heart Eyes

# 329
  • Мнения: 5 307
Страхотни са! Да се чудиш кого да предпочетеш Thinking...защото все пак е прекалено да ги поискаш и двамата!

Общи условия

Активация на акаунт