мнения за д-р Галя Богданова от Тина Киркова

  • 91 251
  • 263
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 388
sun_sweet категорично не съм съгласна с теб. Определено не познаваш Галя Богданова и затова си писала такива неща. Аз мога да каже,че раждах при нея през м. 01.2013, като тя ми следеше и цялата бременност. Няма по-мил човек от нея. Тя е истински професионалист. Съвсем случайно попаднах при нея и бях очарована от вниманието й. И аз и сестра ми се следяхме при нея и раждахме през 1 месец при нея. Мога да кажа само хубави неща за нея и мога да разказвам много.
Водите ми изтекоха в 24ч и макар, че и звъннах по нощите тя веднага се отзова и отговори на телефона. Отидох в ТК, където ме приеха в 1,30ч и лекаря, който ме прие и се обади да и каже какво е положението. Тя беше помолила да и се обадя веднага щом ме прегледат. тъй като нямах контракции ме приеха в предродилно и така си чаках до сутринта без контракции и болки. Истински се очудих като ми се обади в 4ч да ме пита как съм. Дойде към 7ч и през цялото време беше до мен. Раждането мина прекрасно под нейно ръководство. На другият ден се беше обаждала на лекарите, които са ме преглеждали за да ме информира как съм (тъй като тя беше на смяна в Младост) и беше абсолютно наясно какво ми е състоянието като дойде да ме види. Идваше всеки ден при мен да ме прегледа и не информираше за състоянието на бебчо.
Мога да разказвам и още и още, но трябва да изпиша няколко страници.
Горещо препоръчвам д-р Галя Богданова и от тук нататък тя е моят гинеколог. Не мисля да я сменям за нищо на света. Е, да доста се чака пред кабинета й, но мисля, че това говори много. Ако не беше добра, нямаше да има толкова жени пред кабинета й.
Успех на всички Wink!

# 16
  • Мнения: 110
Здравейте Simple Smile

За съжаление аз не мога да изразя радостта си от проследяването на бременността си при д-р Богданова, защото:
1. Когато си записах час при нея за потвърждаване на бременността ми тя не беше в кабинета си в даденият ми от нея час...за сметка на това там беше сестрата, която се погрижи да ми вземем 2,70 такса (която не би трябвало да ми взема) и да ми пусне изследванията... (явно сестра на д-р Богданова се изживява като лекар Shocked )..За този ден д-р Богданова не си направи усилието да ми се обади и да отложи часа. Разбирам, че е възможно да се е появил някой спешен случай и т.н. .. но все пак мисля, че не е трудно да уведомиш своите пациенти за закъснението си или това може да го свърши и сестрата...
2. Аз като бъдеща майка не пуша и избягвам да стоя в компанията на пушачи...но явно в кабинета на д-р Богданова може спокойно да се пуши...  Shocked всяка от Вас мили мами може да реши до колко такова поведение е професионално.
3. След като докторката разбра, че ходя и при друг лекар вече не представлявах интерес за нея....бих казала, че ако ходите при нея в 25 поликлиника вие сте потенциални клиенти за нея, а не пациенти...Може би тогава тя спря да се интересува от това как се чувствам аз и някак осъзнаваше, че може би ме губи като клиент (искам да кажа, че няма да си я избера за екип, който да ми води раждането).

Може наистина да е голям специалист, но явно не чак толкова голям ...поне според мен. Не мисля че един специалист ще го притесняват операции като цезарово сечение...

Успех на всички мами  Grinning и дано отношението към Вас е различно ...

Здравейте, sun_sweet,
Доста ме изумиха вашите неуместни примери за непрофесионализма на Др. Богданова !
Как очаквате един лекар, който наистина непрестанно работи, и то на 2 места, за който знаете, че основно води раждания, да е в състояние да звъни на всички от тефтера си с часове за днес, за да ги уведоми, че няма да може да спази часа си. Ами лекарката сигурно е правела нещо, за да не е в кабинета си! Отделно, да обвините нея, задето сестрата ви е взела такса, е доста нечестно. Като искам да ви информирам, че при първият преглед (когато си давате направлението за следенето на бременност) наистина ви вземат 2,70 лв еднократно - това е по каса, не е нейна приумица !
Нима очаквате да излиза, когато пред кабинета има 10 жени, за да пуши? Ето това би било непрофесионално. Аз лично съм я виждала единствено да излиза, за да притича до тоалетната. Ами и тя е човек. При това, прозореца винаги е бил отворен, за да не мерише вътре. На мен никога не ми е минавало през ума да я сменя, задето е пушачка - та това е малоумно.
Тя до последно няма как да знае кой и дали ще я изберат за водене на раждане. Никой не се абонира с влизането в кабинета й. Така че изводите ви, че си е променила отношението, задето надали сте щели да я изберете с екип, са малко смешни. Според мен се е засегнала, заради това че от самото начало сте й заявили индиректно, че я подценявате и й нямате достатъчно доверие (тъй като вече сте имала друг лекар).
И - искам да ви заявя, че води толкова уверено раждане, и прави толкова прецизно и чисто цезарово сечение, че можете да си помислите пак преди да ръсите подобни неверни клевети. Моята операция беше броени минути. Всичко мина повече от перфектно.
А, и относно таксата за екип, голяма част от нея заминава за болницата (повече от 50%)
Мили мами, идете и сами ще почувствате заслужава ли си или не Др Богданова да е вашият лекар!

# 17
  • Мнения: 4
Gergana_Stamboliyska  Всеки има право налично мнение. За мен не е нормално лекар да пуши в едно помещение с пациента (особено при бременни жени). Вие, ако смятате за нормално това си е Ваш проблем.
За таксата сигурно сте права...както и за това, че не е длъжна да звъни на всички (но пък си има сестра, която може да предупреди десетина жени за отменени  часове за един работен ден).
Ако имаше истинско професионално отношение нямаше да се интересува дали ходя и при друг лекар.
Аз не оспорвам нейните умения в операционната или в родилната зала.

Още веднъж казвам, че всеки си избира сам....но аз лично, ако ми се наложи пак да си водя консултация за бременност няма да е при нея!

Успех на всички бъдещи и настоящи мами  Hug

# 18
  • Мнения: 384
Тази докторка прави ли Фетална морфология?

# 19
  • Мнения: 388
Тази докторка прави ли Фетална морфология?
За да може даден лекар да прави ФМ, то той трябва да разполага с необходимата апаратура. Д-р Богданова е АГ, която следи бременност и при която можеш да родиш. Тя не извършва ФМ, тъй като не работи в такъв кабинет. По-добре разгледай специализираните клиники по фетална морфология  Peace!

# 20
  • Мнения: 110
Тази докторка прави ли Фетална морфология?

Не синя фея, когато ни дойде момента за такава, тя ни насочи към най-добрите морфолози.
Но искам да вметна, че тя с обикновения си ехограф в 13-та г.с. ни каза пола, а още нямаше кой знае какви белези. След това на фетална в 21 г.с. не успяха да го видят ( с техните видеозони) На втора фетална при Др Марков потвърдиха - в 22 г.с. -  това което тя бе видяла още в 13-тата - мъжле.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 14
Да изразя и аз мнение за д-р Богданова, ходих при нея не за следене на бременност, а за профилактичен преглед - очарована съм! Днес отидох (събота) тъй като цяла седмица няма кой да ми гледа децата Simple Smile и малко преди да ми е изтекло направлението успях да стигна все пак на гинеколог и съвсем случайно в 25-та поликлиника попаднах на нея, първо платих потребителска такса на касата и после отидох в кабинета, оказа се че тя се е облекла и си тръгва, помолих я да ме вземе, че няма кога друг път да стигна и тя се съгласи, през цялото време беше много любезна (преоблече се и изобщо не бързаше), първо говорихме какво ме води при нея и после минахме прегледа и ехографа (а не както при някои: от вратата - за краката), каза ми, че тъй като е края на месеца не може да ми назначи по каса цитонамазка и ако искам да отида при друг гинеколог още докато не съм си изхабила направлението, каза ми и колко струва платено, докато ме преглеждаше всичко обясняваше и беше изключително мила и внимателна! И двете ми раждания са в Тина Киркова (1-ва АГ Св.София), но явно не сме се засекли или не си спомням, а пък сега попаднах на нея и то в Младост, където ми е и много удобно, смятам да продължа да бъда неин пациент! Simple Smile

# 22
  • Мнения: 12
Здравейте и от мен. Аз раждах при дог.Богданова,за съжаления не съм я срещнала преди това и се следях при друг лекар.Открих я 45 дни преди термина и то защото бях решила да имам избор на екип.Когато се срещнахме в кабината в Тина Киркова ми направи страхотно впечатление.Държеше се ужасно мило,чак да ти стане неудобно на фона на държанието на лекарите преди това.Позволи и на мъжа ми да присъства на прегледите,което другият лекар не ми разрешаваше.За тези 45 дни ме викаше през ден на преглед,наложи ми се да лежа една седмица за високо кръвно в Тина Киркова и всеки ден беше при мен да ме види как съм.Два дни след изписването ме приеха за раждане,тя седеше до мен,докато имах контракции,раждането мина бързо и лесно,да аз бях със спинална упойка,но тя ме напътстваше как точно трябва да напъна правилно.След като каза,че започваме да напъваме имах само 3 контракции,родих бебето с нейна помощ за 9мин.На следващият ден имах усложнения,който тя веднага хвана,за което съм й много благодарна.Тези усложнения ми удължиха  престоя в болницата,а тя всеки ден идваше да ме види,дори й в дните в които не беше на смяна в болница.Горещо я препоръчвам на всяка бъдеща майка.Сега открих,че чакам второ дете,все още не съм била и на първи преглед,защото ми е рано.Още в началото на Януари ще я посетя и смятам тя да ми следи бременността и отново да раждам при нея.

# 23
  • Мнения: 388
bubeto_8686, първо да те поздравя за добрата новина. Пожелавам ти една лека, прекрасна и щастлива бременност! Като те чета просто се сещам с умиление за д-р Богданова  Grinning. Наистина тя е такава! Най-милият и отзивчив човек! Приема нещата не само професионално, но и подхожда страшно човешки към пациентките си. Дава всичко от себе си, та дори и от горе - дори върши неща, за които никой не я е молил и не е очаквал тя да изпълни  Heart Eyes. Мога много да говоря за нея, но по-добре да се убедите лично в качествата й.
Аз (както съм писала по-рано в тази тема) също раждах при нея. Тя ми следеше бременността от самото начало и бях супер спокойна през цялото време. Обяснява всичко много обстойно. Всеки път гледа на ехограф без да повдига въпроса, че трябва да се плаща (по ЗК мисля, че се полагат 2 ехографски прегледа за цялата бременност). Уникален човек и доктор!
Пожелавам ти успех и сама ще се убедиш в правилният избор, който правиш Wink!

# 24
  • Мнения: 12
Всеки път гледа на ехограф без да повдига въпроса, че трябва да се плаща (по ЗК мисля, че се полагат 2 ехографски прегледа за цялата бременност). Уникален човек и доктор!
Пожелавам ти успех и сама ще се убедиш в правилният избор, който правиш Wink!
 Благодаря,аз понеже раждах при нея съм много доволна както споменах вече.Но точно това щях да питам,тъй като предходния ми лекар също ме гледаше всеки път на ехограф,ми е интересно дали и други лекари го правят?

# 25
  • Мнения: 26
Здравейте!Преди няколко дни разбрах че съм бременна.Още не съм ходила на лекар и ако някой ми даде номера на д-р Богданова ще съм много благодарна.По нагоре в темата видях че има номер но е писано отдавна и незнам дали е актуален.

# 26
  • Мнения: 388
Ива, поздравления за бебчето! Пожелавам ти лека бременност и безпроблемно раждане  Heart Eyes! Телефонът на д-р Богданова си е същият. Сигурна съм, че ще останеш доволна от нея Wink.

# 27
  • Мнения: 26
Много благодаря. Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 181
Здравейте,някой знае ли какво е разписанието на доктор Богданова?

# 29
  • Мнения: 110
Здравейте, зависи за къде питате, тя работи на 2 места, в 25 ДКЦ и в I АГ Св.София.
В 25 ДКЦ работи по следния график -
сряда - от 8 до 14 ч.
четвъртък - от 14 до 19 ч.
събота - от 8 до 14 ч.

Общи условия

Активация на акаунт