мнения за д-р Галя Богданова от Тина Киркова

  • 91 329
  • 263
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 38
Говорих днес с др Богданова, на две на три й обясних как седят нещата и се разбрахме да се чуем в сряда за да се разберем за четвъртак защото графикът й е претъпкан ииии ще ме запише в четвъртак все пак ! Юпи Юпиии ! Много се радвам че вече ще си имам изследвания и някой който да си ме следи !
Благодаря за мненията ви !
..за ЗК си права, особено при мен ще трябват и направления за ендокринолог всеки месец.. Та пак по-тънко ще ми излезне, пък и мненията ви за жената ме обнадеждават !
  bouquet

Последна редакция: пн, 07 апр 2014, 21:09 от Denizaaa

# 46
  • Мнения: 16
Zdraveite, mami,
Niamam kirilitsa tuk, taka che savsem nakratko, che biah obeshtala- i az se chuh s d-r Bogdanova, priemnoto vreme e absolutno aktualno, nadiavam se skoro i az da se doredia do chas pri neya.
 Praynig

# 47
  • Мнения: 388
Много се радвам за вас, момичета   bouquet Hug! Сигурна съм, че ще останете доволни от нея. Много е внимателна и отделя достатъчно внимание на всяка бъдеща мама. Не се стряскайте от големите опашки пред кабинета й Wink. Това е нещо нормално за нея. А иначе да ви кажа, че си приема и в Тина Киркова, ако нещо се случи. Аз и там съм ходила, ама това беше вече в 9 месец, когато правихме и запис на тоновете. Ама едно по едно, ще видите как стоят нещата.
Успех!

# 48
  • София
  • Мнения: 1 130
Някой знае ли телефон да си запиша час Simple Smile

# 49
  • Мнения: 10
Някой знае ли телефон да си запиша час Simple Smile
здравей, има го на първата страничка в тази тема. Номера е същият. Simple Smile

# 50
  • София
  • Мнения: 1 130
Благодаря,мислех че са стари телефоните   bouquet

# 51
  • Мнения: 16
Актуални са- аз дори успях да се чуя с нея сутринта и вече имам час за другата седмица   261uu

# 52
  • Мнения: 160
Момичета, знаете ли дали д-р Богданова има талони за цитонамазка? Знам, че сега трябва да са й дали за три месеца...Някоя скоро пускала ли си е?

# 53
  • София
  • Мнения: 1 130
На мен не ми даде талони а трябваше,всичко си платих отделно..Не съм доволна много от нея Tired

# 54
  • Мнения: 388
Ами няма да има сега, защото е краят на месеца, когато вече са изчерпани. Тя има страшно много пациентки и бързо свършват. Мамми, не ти е дала, защото просто няма, не защото не е искала да ти даде. Това не би трябвало да е причина да не си доволна от нея.

# 55
  • Мнения: 160
Странно е да са свършили, като им ги дават за 3 месеца - от април до юни...Нищо! Ще си платя и аз.

# 56
  • София
  • Мнения: 1 130
Ами няма да има сега, защото е краят на месеца, когато вече са изчерпани. Тя има страшно много пациентки и бързо свършват. Мамми, не ти е дала, защото просто няма, не защото не е искала да ти даде. Това не би трябвало да е причина да не си доволна от нея.

Не е само заради това,чаках от 8,40ч,влязох при нея в 13,00ч.,прегледа беше точно 10минути и даже не спомена за талони..Беше внимателна да,но бях при нея на 10,04 и тогава ли няма талони  Tired
,

# 57
  • Мнения: 388
Ами няма да има сега, защото е краят на месеца, когато вече са изчерпани. Тя има страшно много пациентки и бързо свършват. Мамми, не ти е дала, защото просто няма, не защото не е искала да ти даде. Това не би трябвало да е причина да не си доволна от нея.

Не е само заради това,чаках от 8,40ч,влязох при нея в 13,00ч.,прегледа беше точно 10минути и даже не спомена за талони..Беше внимателна да,но бях при нея на 10,04 и тогава ли няма талони  Tired
,

Да, много си е чакането там. Винаги има ужасно много жени да чакат  ooooh!. А не знам защо толкова на бързо ти е минал прегледа ....  newsm78. На мен винаги е отделяла достатъчно време (на други пациентки, с които съм говорила - също). А защо не я пита защо нямаш по ЗК талон?

# 58
  • софия
  • Мнения: 17
Здравейте, и аз съм при доктор Богданова, а какви са тези талони, аз не мога да кажа нищо лошо за нея Simple Smile

# 59
  • Мнения: 388
Здравейте, и аз съм при доктор Богданова, а какви са тези талони, аз не мога да кажа нищо лошо за нея Simple Smile


Това са талоните по ЗК с които се пускат изследвания по направление и ти излизат безплатно  Peace. Ако нямаш такъв талон, изследването си го плащаш на 100%.

Общи условия

Активация на акаунт