мнения за д-р Галя Богданова от Тина Киркова

  • 91 441
  • 263
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 12
Здравейте и от мен. Да каза и аз няколко думи за д-р Богданова.Преди година раждах при нея естествено,сега планувам втора бременност и отново ще й се доверя за раждането.Прекрасен човек,страхотно отношение и внимание ми отдели.Идваше в почивните си дни да ме види в болницата след като родих,а ден преди да родя ми се обаждаше да ме попита как съм и как се чувствам.По време на контракциите беше до мен през цялото време.Не мога да повярвам,че все още съществуват такива лекари. Тези от вас,които са решили да й се доверят - няма да съжалявате Simple Smile .

# 61
  • Мнения: 11
Здравейте Simple Smile налага ми се да си сменя лекарката защото наскоро се преместих от варна да живея в софия и незнам към кого да се насоча пък и съм в средата на 8 месец вече..Прочетох цялата темичка и много ми харесаха коментарите за д-р Богданова но искам да знам още в Тина Киркова ли изражда и някакъв актуален тел. за връзка ако можете да ми дадете.Ако има някоя мама която се следи при нея да даде малко инфо Simple Smile

# 62
  • Мнения: 388
mashi91, мисля, че няма да сгрешиш, ако се запишеш при нея  Peace. Информацията, която е дадена в темата (телефон и месторабота) са напълно актуални. На първите стр. бяха писани телефоните на докторката.
Пожелавам ти успех и леко раждане   bouquet!

# 63
  • Мнения: 11
Благодаря много Simple Smile ще и звънна да си запиша час.

# 64
  • Мнения: 1
Здравейте момичета, имам някои оплаквания и след положителните мнения тук мисля да посетя доктор Богданова тази събота 01.08 когато приема в 25 поликлиника, но нямам направление. Имате ли идея дали ще приема тогава и дали ако си платя за прегледа на място ще ме приеме? Предварително благодаря за отговора Simple Smile

# 65
  • Мнения: 388
Temptation_for_the_soul, съветвам те да и се обадиш и да попиташ дали има свободни часове за събота. В последно време забелязах, че се опитва да вкара ред и допуска за прегледи само момичета с часове. Даже на рецепцията ще те питат дали имаш час. Така е най-добре, защото иначе се чака страшно много и хората се изнервят. Иначе, съм сигурна, че няма да те върне, заради това, че си без направление. Но като и се обадиш и кажи и за това. По мои наблюдения, ако отидеш в Тина Киркова (стига да ти е удобно местоположението), няма да чакаш много. Там като че ли не е толкова пренаселено от чакащи и е по-спокойно Wink. Успех  Peace!

# 66
  • Мнения: 38
Здравейте !
Може ли да ми кажете дали Богданова прави запис на тонове или ви праща някъде ? Също така и от коя седмица. Благодаря !

# 67
  • Мнения: 110
Здравейте !
Може ли да ми кажете дали Богданова прави запис на тонове или ви праща някъде ? Също така и от коя седмица. Благодаря !
Здрасти Дени, праща в болницата Т. Киркова, там акушерки те поемат и ти слагат апарата, но знай че се заплаща. Тя самата няма такъв апарат. Тоновете го следят след 28 седмица по мои спомени, късмет !

# 68
  • Мнения: 38
Здравейте !
Може ли да ми кажете дали Богданова прави запис на тонове или ви праща някъде ? Също така и от коя седмица. Благодаря !
Здрасти Дени, праща в болницата Т. Киркова, там акушерки те поемат и ти слагат апарата, но знай че се заплаща. Тя самата няма такъв апарат. Тоновете го следят след 28 седмица по мои спомени, късмет !

Много благодаря !   bouquet

# 69
  • Мнения: 8
Здравейте ! Доктор Богданова ми води бременността и , за сега, съм много доволна  Embarassed В началото съм, но е много мила с мен, обяснява ми повечето неща. Знам също, че те и изражда, но още не съм говорила с нея по този въпрос. Интересува ме може ли някой да ми каже ориентировъчна цена за нормално раждане при нея и за секцио . Благодаря ви предварително  Simple Smile

# 70
  • Мнения: 388
Eлонор, за нормално раждане с избор на екип се плаща 900 лв. Отделно се плаща и за стаята, която си избереш Wink. За секцио, би трябвало, ако е по медицински причини да ти вземат същата сума. Знам, че д-р Богданова не толерира секцио по желание. Поне при мен изобщо не стана дума за такъв тип раждане. Не бързай да мислиш за тези неща, щом си още в началото Wink. Наслаждавай се на бременността си и като дойде време, ще говорите и за това. Аз само мога да кажа, че съм мнооого доволна, че родих при нея. Страхотен специалист и човек! Няма да съжаляваш, ако решиш да раждаш при нея! Помня, че и аз бях така нетърпелива да я питам за раждането доста по-рано от термина ми. Тя ми се изсмя и ми каза, че е много рано и още нищо не се знае. Като наближи момента ще уточним всичко. Така и беше. Говорихме за раждането, чак като влязох в 9 месец. Бях напълно сигурна в нея и и се доверих за всичко.
Успех на теб! И леко раждане   bouquet!

# 71
  • Мнения: 8
Благодаря много за изчерпателния отговор  Hug Знам, че е много рано, но за някои неща - за жалост, трябва да си правиш сметка отрано  Sad Мерси за пожеланията и дано всичко е наред  Heart Eyes

# 72
  • Мнения: 101
Здравейте!
И аз ще изразя мнението си за д-р Богданова. С две думи - НЕВЕРОЯТЕН ЧОВЕК.
При нея съм от около 4 години. Винаги е много внимателна, отзивчива и любезна.
Сега съм бременна и тя ще ми следи бременността. Не бих я сменила за нищо на света.
 Hug

# 73
  • Мнения: 5
Здравейте!
Искам да попитам д-р Богданова следи ли бременност по здравна каса (в Тина Киркова)?

# 74
  • Мнения: 110
Здравейте!
Искам да попитам д-р Богданова следи ли бременност по здравна каса (в Тина Киркова)?
Да, мила, тя работи със здравната каса в 25 ДКЦ и там следеното е безплатно. В АГ болницата, по-точно в ДКЦ-то към болницата, където също приема, се заплаща следенето на бременност - мисля че беше 450 лв. Успехх

Общи условия

Активация на акаунт