Цени на пломби?

  • 127 139
  • 269
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
moq zabolekar ima fiksirani ceni za vsqkakav vid plombi 35lv i 45 lv za fotopolimer mislq 4e e mn dobre tova vkliu4va i lekarstvo i vsi4ko srednata cena s upoikata e okolo 40 lv koeto e mn dobra cena.
Има фотополимер който струва 100лв кутията и фотополимер който е 700 лв.Може ли цената да е фиксирана?И трабанта и мерцедеса са коли и все немски ,ама....

# 16
  • Мнения: 1 561
Ходя при една много внимателна докторка в Евродент, на Руски паметник, за голям кариес, упойка и фотополимер ми взе 49 лв. И аз не бях ходила от 2 год близо, че бях бременна, но ми се видя много. Преди все по 20 лв доплащах, но явно нещата са променени. Имам още 2 кариеса, уж по- малки, ще видим колко ще ми излезат.

То сега касата какво поема- един или два кариеса, като разбира се се доплаща към тях, колко вадене на зъби, някой наясно ли е?

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
2 манипулации и преглед.Манипулацийте са по избор-пломба или вадене на зъб.Напр.2 пломби,2 вадения или по 1 от двете

# 18
  • Мнения: 8
 Касата поема чест от обикновени пломби/амалгама или химиополимер/.За тях се доплаща 4лв+2.40/потребителска такса/,и 1,80цялостен преглед един път годишно.Няма нищо безплатно от касата.Това са две манипулации за година с намаление.А какъв материал ще си сложи всеки в устата  решава сам.Аз за себе си, знам че не искам нито един от двата. Лека вечер.

# 19
  • Мнения: 1 561
Касата поема чест от обикновени пломби/амалгама или химиополимер/.За тях се доплаща 4лв+2.40/потребителска такса/,и 1,80цялостен преглед един път годишно.Няма нищо безплатно от касата.Това са две манипулации за година с намаление.А какъв материал ще си сложи всеки в устата  решава сам.Аз за себе си, знам че не искам нито един от двата. Лека вечер.

Да, ядно е че безплатно няма, то винаги се е доблащало, но знам че промених бройката и затова попитах. За деца разбрах , че поема 4 манипулации изцяло. Вчера вадихме първото ни зъбче и не платихме нищо!!!!

# 20
  • Мнения: 174
Аз като ми лекуваха зъбче..имаше гранулом и малка част от него го нямаше и лечние на гранулома и доизграждане заедно с голяма фотополимерна пломба 170 лева..цялата работа

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 304
На мен ми взеха 120 лв. за пломба  Rolling Eyes Много ми се струва нещо... За изграждане ми иска 240 лв. това нормално ли е или мен ме правят на луда?

# 22
  • Мнения: 174
Хахаха лечението на гранулом си е скъпо.Още повече , че невсеки зъболекар ще се наеме да го лекува.А фотополимерните пломби не са от най-евтините.

# 23
  • Мнения: 174
Сесил наистина си е доста.. 240 лева за изграждане много е ..

# 24
  • Мнения: 4 068
За какво изграждане иде реч? Ако се поставя пинлей направен от зъботехник е по-скъпо. Също така зависи едносъставен или двусъставен е пинлея и т.н.

# 25
  • Мнения: 4 275
Да споделя и аз. Скъпо ми се видя за манипулацията.

Имах две стари пломби, които се бяха протрили вече. Отидох да ми ги сменят.
Изпилиха старите пломби и запълниха зъбите. Лекарство не са ми слагали.

За двата зъба платих 90 лв. Не е ли множко, при условие, че, повтарям - лекарство не са ми слагали. Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 174
немисля , че е много..

# 27
  • Мнения: 4 068
Това прави по 45 лв. на пломба и е съвсем приемлива цена.

# 28
  • Мнения: 4 275
Учуди ме, защото преди ми е взимала по толкова със слагане на лекарство.
Ама щом казвавате, че е ОК, значи е.

# 29
  • sofia
  • Мнения: 482
тези дни ходя в болница Токуда - упойка 10 лв, почистване на кариес и фотополимер - 60 лв.

Общи условия

Активация на акаунт