Отговори
# 15
  • Мнения: 2 200
Привет и от нас в новата темичка! Малката хубавице тази нощ се наспа в 2,45 часа и сега спинка наново. Хич не и се стои сама. Все трябва да виси в нечии ръце и да я разхожда. Ако сме в една стая задължително трябва аз да я държа. Позаиграва се за 5-10 мин. и трябва да и се търси друго занимание. Баткото като е в къщи е добре, но и той си иска неговите занимавки.
Вени, може ли да добавиш и моята хубавица Валентина на първа страница? Родена е на 15.03, 2700гр., 49 см. Благодаря!  bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 329
Добро утро  Hug

Вени мерси за темичката  Peace Заглавието и така ме пленява, че току виж съм се разписвала по редовно   Blush

Мамма благодаря, че се намеси и та малко да се успокоят страстите. Че иначе така се бях зачудила, коя аджеба не иска да има тема  newsm78 Браво на Дари че си спи вън по дъжда. То така е най сладко.

Ахони, как си? Надявам се вече по здравичка  Hug

ДидиПейчева честит ти рожденик   bouquet

# 17
  • Враца
  • Мнения: 94
Viva_123 готово добавени сте. Peace

# 18
  • Мнения: 100
Цветелина се роди 3240 кг и 49 см.Термина ми беше на 12 март а се роди на 05.03

Благодаря ти предварително!!!

# 19
  • Мнения: 73
Паролата за снимките изобщо не бях разбрала, че е махната защото моят браузер съм го направила така, че да е постоянно логнат там, както и тук. Ако наистина е била махната, това наистина е лошо #Cussing out Не бих пускала снимки там, ако знам, че са достъпни за всички. Все пак това са лични неща. Остава да почнат да крадат снимки на бебета и да злоупотребяват  #2gunfire Подкрепям да сменим и паролата за снимките. Даже мисля, че се налага.

Vasilia Пеещо гърне?!  newsm62 За такова не бях даже чувала.
Нанина Браво на вас, по-добре, че сте се научили поне да акате в гърнето. Ние досега само едно пиш успяхме да направим там, друго не. Явно е било случайно попадение.
Мамма  Hug Hug Hug
ДидиПейчева Честит рожденик, да ти е жив и здрав!


# 20
  • Мнения: 97
Добро утро! Излизаме, че то не се седи вече! Мрън и така.
ДидиПейчева   bouquet
 Hug

# 21
  • Варна
  • Мнения: 46
Благодаря за пожеланията
Тихичка аз съм Диляна Пейчева ама не по мъж ами по баща с мъжа ми нямаме брак щях да съм Иванова Simple Smile) напълно сме адашки
Пишете за гърне още не сме се пробвали ама като знам какъв инат е ще видя голям ама голям зор Simple Smile

# 22
  • Мнения: 97
Цоп и ние в новата темичка  Mr. Green
Честити месечинки на Ивайла на мама anik79 ,Елито на мама kama4e,Симеон на мама nelka-hubavelka,Кари на мама malkata mama   bouquet  party041  bouquet Живи и здрави да са  Hug
Вени мерси за темичката , а на Челси за заглавието  Hug страхотни сте
Мамма   Hug благодаря , че изясни нещата  smile3501  сигурна бях , че не е било умишлено и пак да ти кажа , колко много се радвам , че си една от нас  Hug Да нагушкаш малката акробатка  Wink
Относно албумчето  Embarassed признавам , че много време не бях влизала да гледам снимчици там ( то във ФС не успявам да ги разгледам), но то и няма толкова време както преди .Каквото решите за паролката , аз съм за  Peace Влезнах преди малко от 1- ва стр. на нашите албумчета и да те не са защитени с парола, както и другите албуми  newsm78.Но пък албума нашите бебета си е защитен вече  Peace Странна работа  newsm78
Ени    Hug Hug Hug за вас с Краско
zvezdi4ka дано бързо се оправиш, а главоболието сигурно идва от хремата. Praynig Аз съм казвала ,кое ми помага и то само за ден изчезва хремата.Ако искаш кажи и ще ти го напиша на ЛС , да не занимаваме тук другите Peace
тихичка много е сладка Йоанка (ама и нали е адашка на моята кака) Hug
didipeicheva Да ти е жив и здрав таткото   bouquet
rali_bt мерси за мелбата  Wink
За гърнето ние въпреки , че от 4 м. започнахме да се държим над него , досега само два пъти съм правила опит да я слагам , но все още не и допада тази идея да седи сама въпреки , че отдавна седи седнала стабилно.Но и ще чакам подходящия момент иначе вече на 50 % вършим и двете работи над гърнето  Wink
Еи сега да ви кажа моята шуша как ме изненада одеве.Докато се гушкаше в мен ми даде възможност да погледна в устата и  и нали чакаме горни зъби изобщо не погледнах долните. Laughing ,но детето ми хвана пръста и  започна да чеши долния венец и тогава забелязах , че е избило още едно долно зъбче  newsm78 Та вече сме с три долни, а горните ги държи само една ципичка .Еи ама тя с това темпо до годинката ще си напълни устата с зъби  ooooh!
Айде лек ден от нас и много  Hug Hug Hug за всички вас и бебчетата ви  Grinning

# 23
  • Мнения: 27
Здравейте и от нас с Вики. Ние с нея си стоим в къщи в това неприятно време. Днес й правих попарка с чай и сухар за закуска - изяде я, въпреки че кашите май повече й харесват.
Утре заминаваме за Русе, а в неделя за Варна, че от понеделник тръгвам и аз студентка  Embarassed Дано времето малко се пооправи.
Къде наистина е Синева, че и на мен ми домъчня за нея и Любчо.

# 24
  • Мнения: 190
ехе вие не спите ли бе хора Simple Smile Поздрави и от нас Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 324
 Hug запис

# 26
  • Мнения: 2
Здравейте, мами   Simple Smile
Страхотно заглавие на новата темичка сте избрали.
Ние сме добре, принцесата е най-доброто бебче на света (на майка си прилича  Laughing Laughing Laughing). Папкаме вече и попарка сутрин.
 Честити месечинки на всички бебчета  Hug Hug Hug

# 27
  • Мнения: 68
здравейте,радвам се че се изясни въпроса с паролата.
благодарско за темата на вени и на челси  bouquet

за синева ще ви кажа само че са добре,любчо е малко болничък но се оправят.сега в това време повечето сме болнички,но да минава по леко.

краско тази вечер не спа спокойно и се чудя дали не му е студенко и на него,но пък го завивам с олекотено ю'рганче и го обличам с пижамка-пък и неискам да свиква да спи на топло,нали уж на студенко  се спи по хубаво newsm78  е то него и зъбките си го мъчат а и нещо тези дни проревава или замрънка,изпръцка се и се успокои и се чудя дали няма малко колики Thinking

за гърнето браво на вас нанина това е много добре че се е научило детето и аз искам от толкова рано,но знам ли дали ще успеем.
днес мислим да излезем малко за 1 час че тук не се седи
за паролата знаете че съм за Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 275
Добро утро!  Hug
Честито на месечинковците днес!   bouquet
За съжаление и ние се записваме в графата с болните. Коко има някаква хрема, прихвана я явно от баща си, който е болен от понеделник. Запушено му е нослето, текат му сополчета и киха, спа доста неспокойно през ноща. Сутринта още в 9ч. бях в поликлиниката, добре че дробовете са му чисти и гърлото също. Изписа ни капки и сиропчета и сега се лекуваме, но голяма мъка виждам да му слагам капки в нослето, дърпа се ужасно, реве и т.н.
Чао от нас!

# 29
  • Мнения: 6
здравейте и от нас.
навън се застуди и всичко прописахте Laughing
честити месечинки на бебоците-живи и здрави да са.
Диди честит рож.ден на баща ти- все така да ви помага и много здраве му желая.
Мама ИВ- честито ви трето зъбче.
Антония да се оправяте бързичко.
аз засега пускам печката само за малко докато я изкъпя.ние по принцип си спим без да отопляваме през ноща,още като новородено беше така.нооооооо тогава не се отвиваше.тази зима ще видим как е.сега спим с боди потник,боди с дълъг ръкав,късо клинче и боси крачета.от 2 дни я завивам с тънко одеалце.
за гърнето още не съм я слагала,даже не съм купила.чакам съвсем да се застуди че да си стоим в нас и тогава ще ги върпем тези работи.
сега духа не духа си излизаме за по малко.по два три пъти на ден.
МАММА  Hug ЗА ТЕБ.

Общи условия

Активация на акаунт