Малко ОКТОМВРИйче отваря очички, много му се радват всички!

  • 21 718
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 500
Момичета, да ви кажа, че миналия вторник явно не ми е паднала цялата тапа, а само част от нея, защото днес ми падна едно огромно топче колкото орех. Не се обнадеждавам и сега, ще се чака и това е. Rolling Eyes

# 691
  • София
  • Мнения: 5 713
И сега за какво да гласуваме за 1,2 Simple Smile  Joy

# 692
  • Мнения: 26
Привет и от мен! Тъкмо се връщам от консултация.Оказа се,че съм вече с 2 пръста разкритие,но болки все още нямам.Докторът обаче е е категоричен,че тая седмица ще излиза момата.Толкова ниско е слязла,че ми притиска всичко кокали на краката и едва ходя.Но това било нормално за края на бременността.Та,дълбоко се замислих дали да избирам екип или да раждам на късмет при дежурния.Даже да искам моята лекарка трябва да си платя.Ще видим... newsm78
Щях да забравя - честито на Не съм!Да е жив и здрав бебока и бързо възстановяване!
Относно бебешкото олио- аз лично и с първата бременност и баткото и сега с втората бременност и живот и здраве бебето ползвам само олиото на Джонсън и съм много доволна.Не успях да се нацепя и този път.Предполагам,че олиото доста добре навляжнява,което е целта му де. Peace

# 693
  • Мнения: 8
ЧЕСТИТО на всички родили мами.
Да питам - има ли някой за секцио в четвъртък в шейново ? Поне да сме си заедно ? Simple Smile))

# 694
  • Мнения: 184
пашик, добри новинки! Ще видиш, че само с притесненията си ще останеш  Hug
облаче, аз ползвам на Себа мед, но моя братовчедка, която роди скоро след мен и е мед.сестра в интензивно за бебета ме посъветва да го мажа нашия младеж със затоплен на водна баня зехтин. Миризмата зависи от марката (за салати е по-добре да е миризливият, ама за мазане на бебе май не е най-удачното решение  hahaha ), мисля че и най-евтиният ще свърши добра работа - поне ще е по-естествен от тези с изкуствените масла вътре! Полиглот, акушерките в болницата бяха категорично против Джонсън и Нивеа.  Peace
Оле, ще помисля още малко върху заглавията и като реша кое ми допада повече ще гласувам! хахахаха  Laughing
Орхидейке, сестра ми не беше доволна от чая на Хип изобщо. Повече мляко получаваше от консумирането на пресен, стар или праз лук нарязан на ситно и разбъркан в лютеничка!  Wink  Иначе има такъв подобен чай и на Хумана, със страхотен ефект, но не го доставят в България.  #Cussing out  Аз успях да се снабдя с него от Турция, но си го пазя и ще чакам да не ми достига млякото за да почна да го пия  hahaha

# 695
  • Мнения: 65
Не съм да ти е живо и здраво синчето,голяма радост да донесе на вас и баткото,на теб скорошно възстановяване!

Тони,ах ти пак ме изпревари....  Mr. Green Ради,мисля да се пробвам тази вечер,че вече съм си тотално изперкала,а той утре пака отива на Пловдив,вместо да рева по цяла вечер като ненормалните,по-добре да взема да пробвам да се поотпусна! Mr. Green Crazy Party Heart Eyes

Ноел,милата разбирам те напълно с напрежението,но има още 3-4 дни до термин може пък малката шушулка да си чака датата  Hug Много те гушкам!  bouquet

Оле hahaha Joy Чувствам се силно затруднена,кое от 2те да избера  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Краси Hug  bouquet

Мишанка
,ами чакаме малката мишчица тогава  Hug  bouquet Hug

Мунка,относно корема,добре че не си видяла моя в 9тия месец,че всички ме питаха сигурна ли съм,че не са 2  Mr. Green Mr. GreenТой в тези седмици расте светкавично!

# 696
  • Бургас
  • Мнения: 181
Привет момичета!
Първо честито на мамите с бебоци   bouquet Да са ви мн здравички и щастливи! Не мога специално да не честитя на Не съм тя е с моя термин Simple Smile   bouquet
Силви, и на теб да ти е жив и здрав бебока, явно с теб също няма да се засечем в Токуда, ако случайно няма да има изненади при мен.
Сега се връщам от преглед , вече съм с 3 см. разкритие , така че съвсем скоро няма вече да сме 2 в 1. Тоновите на малкия са добри, остава да чакаме
Успех на мамите, на които им предстои голямото събитие!

# 697
  • София
  • Мнения: 5 713
Наде,пробай муци  Mr. Green Laughing само може да ти хареса  Mr. Green
Я ми кажи ти на кой етаж си и кой апартамент?Краен или в средата да те шпионирам и аз  hahaha bowuu

# 698
  • Мнения: 3 500
nani-banani, с 3 см. и не те приеха?  Shocked Утре чакаме новини.  Grinning Успех!
Nad1_Nad1,  Hug Hug Hug
За корема - моят пък е малък и компактен. Такъв беше и първия път. Имам си дори талия и в гръб не личи, че съм бременна. Никой не ми "дава" 9-ти" месец.
Момичета, вас тормозят ли ви с постоянни позвънявания, смс-и, скайп и т.н. с постоянния въпрос: Не си ли родила? Айде, няма ли да се ражда вече?! Аз да проверя не си ли родила и т.н. от сорта. Аман.  #Cussing out Сякаш, ако съм родила, няма да се разбере. Ще седя и ще си трая.  ooooh!

# 699
  • Мнения: X
Нани, успех и късмет утре!  Hug

Мишанка, и вие май сте наред, успех и на вас!  Hug

Полиглот, Калинче, благодаря.  Hug Май ще взема да купя зехтинче наистина....

# 700
  • Мнения: 415
Nad1, и мене някои заблудени ме питат за 2, ама нали съм с тесен таз, ужасявам се ако стане като предния път.

Ноел, мене не ме тормозят с това поне. Ами кажи им друга дата - забравила си, объркала си се...

Забравих да ви споделя - малкият снощи ми заложил червен фулмастер в пералната и не съм го видяла, добре че пуснах една червена изтривалка (на която снощи без да искам му изсипах акото) та тя още се цеди в червено в банята.

# 701
  • София
  • Мнения: 5 713
Малко предложения за заглавия:
Татковци щастливи, очакват Октомврийчетата мили!
Октомври месец тук е вече,хайде всяка мама със човече!
След девет месечен растеж продължава Октомврийския  бебевалеж!
Някои Октомврийчета  вече с мама се гушкат, а други още се ослушват!
Хайде идвай Октомврийско бебе - чакам срещата със тебе!
Времето бързо отлетя - дъжд от Октомврийчета ни заваля!

# 702
  • Варна
  • Мнения: 99
 newsm62 rotfImao Анкетата Оля ли е пусна?!  Joy

# 703
  • Мнения: 186
Малко предложения за заглавия:
Татковци щастливи, очакват Октомврийчетата мили!


аз съм за татковците , 4е досега не са вклю4вани в заглавията май
оле анкетата наистиан мн готска   Hug Hug Hug шегувам се разбира се



4естито на вси4ки нови мами  с бебоци


Ние сме си 2 в 1 все още- през ноща съм с болезнени контракции , през деня нищоооооооо.

# 704
  • Мнения: 7
Честито на новите мами, да са им много здрави бебчетата и много да ги радват !
Момичета, помагайте с коликите от 3 часа е буден и само приплаква и става целия червен и после се успокоява и след минути пак. Направо в чудо се видях. Бяхте писали преди, но незнам къде точно да търся е за това питам пак.

Общи условия

Активация на акаунт