Малко ОКТОМВРИйче отваря очички, много му се радват всички!

  • 21 726
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 99
Да! Сега прочетох, че е нейно дело! Ами радвам се, че откога я бленувам, тя знае   bouquet
И НЕ! Не съм родила още, аз съм една от последните. Вашите деца 1-ви клас ще тръгнат докато моя мързеланин се накани да излезе. И както е тръгнал, направо за 1-вия учебен ден ще го пусна  hahaha hahaha
Noel, аз вече започнах така - "Кога ще раждаш, ади беее?!"-някой си, аз казвам"Оооооо, има още месец-месец и половина", приключвам въпроса.  Naughty А някои съм ги предупредила въобще да не ме питат(по-близки приятели, разбира се).
За секса - не съм правила практически от 4-5 месеца, но пък какви сънища имам -  Embarassed и все не са с моя мъж!
За козметиката - аз съм твърдо за Бюбхен, също за Джонсън и Нивеа не чувам добри отзиви. На сестра ми малкия се беше обринал много от Нивея. Собственик на бебешки магазин също потвърди, че последните са най-слабо купувани и не ги препоръчват.
И не на последно място - Честито на всички, сдобили се с вълшебния пакет!  Party   bouquet Sunglasses


# 706
  • Sofia
  • Мнения: 366
Благодаря ви много за пожеланията!!!

Ние от вчера сме си в къщи. Имаме си лека жълтеница и колики, но да се надяваме бързо да отшумят.

Поздравления на всички мами гушнали своите съкровища!!!

# 707
  • Мнения: 1 298
Не съм, честито ти момченце! Много щастие ви пожелавам!

Рени, и Нико е така, но нямам решение. гушкане и чакам да отмине.
Капки съм ползвала с Мила, но не видях подобрение.

Пашик, скоро ще е май. Всичко ще е наред, не се тревожи...прекалено.  Hug

Нани, аз днес щях д апитам за теб, но виждам че си се появила.
Май и ти ще ни изненадаш тия дни. А може и още днес или утре. Щом си с 3 см. newsm78

# 708
  • Мнения: 599
 newsm44 eй, ще ядем най - накрая еклери бе newsm68 мама - хипопотама от кога ги чака тия еклери....леле мале..... Wink

# 709
  • Мнения: 170
Мунка, майчинството е 14 седмици тук (в Швейцария). Системата е изключително непригодена за майки, които искат да работят, те и затова чакат доста и започват да раждат след 35, ама тогава малко на конвейр. При първото дете прекъсват за няколко години, и евентуално като децата тръгнат на училище те се замислят за завръщане на работа.
Оле, аз дадох своя глас, беше ми много труден избора Joy
Еly-st, добре дошли вкъщи и чакаме разказчето.
Noel, този път вече наистина не ти остава много.
Нани, стискаме ти палци.
И на мен ми казват, че в гръб не ми личало, че съм бременна, но 10 и повече килца не са само от бебко, сложила съм месце по бутовете.

# 710
  • Мнения: 184
Рени, взимаш бебчо и го поставяш в скута си. Едната ти ръка го придържа, а с другата хващаш крачетата  му и ги сгъваш към коремчето. Повтаряш н-пъти. В скута ти свит на топличко определено ще се успокои, поне при нас действа безотказно. Капки не ползваш ли? Друго, като му сменяш памперса намажи трите си пръста (показалец, среден, безименен) с бебешко олио и масажирай около пъпчето по часовниковата стрелка. Ефектът не идва веднага, трябва да си настойчива с масажа. Съчувствам ти, знам какво е, но ще мине, само запази спокойствие... силни са и ще се справят!  Hug

# 711
  • София
  • Мнения: 483
Е, добре де, нека да са еклерите тогава  hahaha щом ще има щастливи мами от това, що пък не!
Мунка, не се шашкай, и моя корем е порааааааснал и виждам как расте ВСЕКИ ДЕН - видимо. Но няма да си останем с коремите, нали? Рано или кусно ще ги изсипем в количките  hahaha
Хайде Надеее, стискаме ти палчета  Hug Така ме радвате вие с Тони... аз си мислчх че ще трябва да чакам още месец поне, че и повече, но май не е така  Simple Smile
Мишанка, Нани Банани (вчера питах за теб  Mr. Green),успех милички  Praynig Да мине бързо и лесно  Praynig Ще чакаме новинки от вас  Heart Eyes
Ноел, и твоето време е съвсем наблизо - хайде, успех  Hug
Наде,пробай муци  Mr. Green Laughing само може да ти хареса  Mr. Green
Я ми кажи ти на кой етаж си и кой апартамент?Краен или в средата да те шпионирам и аз  hahaha bowuu
Хахаха, е как да пробва момичето, щом ще шпионираш  Joy

# 712
  • Мнения: 80
   И аз вече съм супер изнервена от непрекъснатата атака по телефона,скайпа и на улицата  #Cussing out!Никаква тактичност ей, като че ли аз си го стискам нарочно.Ми като излезе много ясно че ще разберат всички, то как се крие това съкровище  Heart Eyes!
  Не съм, честит малък мъж!Все така лесно и безпроблемно да минава всичко в живота му!

# 713
  • София
  • Мнения: 5 719
Ааааа,,,,,,,Мирче не  Laughing няма да гледам това Simple Smile

# 714
  • Мнения: 3
Честити момченца на Силви@ и Не съм, както дъщерички на Тони-74 и Маци!
Да са ви здрави и послушни дечицата! Да папкат и да спинкат!

Мен днес не ми е добре, боли ме междукрачието, а и теча се засили. Бебо от петък до сега е качил 90г.Simple Smile Днес го преслуша каза, че е здрав, но като се прибрахме се изкашля на два пъти та сега ми е едно свито. Дано е здрав  Praynig
Пъпчето има още малко глой, циците са набъбнали, послушах ви и не съм ги докосвала.
Момичета вие към колко часа се къпете вечер?

Последна редакция: вт, 12 окт 2010, 19:13 от m9m9

# 715
  • София
  • Мнения: 483
Ааааа,,,,,,,Мирче не  Laughing няма да гледам това Simple Smile

 Heart Eyes шегувам се де  Joy

# 716
  • Мнения: 686
   Аз понеже станах на обяд, та сега спах и цял следобяд. Нещо ми е лошо, гладна съм, а не ми се яде и така. И мен много ме дразнят всички. А най-много тези, който ми казват АМА АЙДЕ ДЕ. Ми айде де, ама мен никой не ме пита. Отговарям им като имат некъв зор да звънят на бебето, мене никой ме не пита. А на скайпа отдавна съм невидима непрекъснато, че ми писна и ставам зла, а аз дори не съм стигнала до термин.
   Ноел нали знаеш, че аз отдавна те следя  Mr. Green Незнам защо съм решила, че с точно теб ще раждам, но още от началото съм забелязала, че каквото ти е на тебе и аз съм така  Crazy
   Мача е нервен, темите са 5 на 5, кой ли ще спечели  Joy Според мен си оставете това заглавие, нека Олето и Хипопотама да се порадват  Simple Smile

# 717
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
newsm44 eй, ще ядем най - накрая еклери бе newsm68 мама - хипопотама от кога ги чака тия еклери....леле мале..... Wink
smile3532 Еййй голямо точене на тия еклери... Mr. Green
♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥Димяни ♥, супер са заглавията  Peace
Arim, то от миналата седмица сме все в готовност, ама тц...днес пак ми пуснаха мухата, че нещата са съвсем на път, пък аз съм си все така... у дома   hahaha Flutter
sunny_77 Peace много си права! И на мен ми писна тези дни да ми се обаждат хора, които само да ме подканят с раждането....бреййй ми като са толкова ентусиазирани да дойдат на напъват вместо мен... Crossing Arms
Надеее, почвай да  подготвяш малката кукла, че скоро ще си има компания... Mr. Green
мама-хипопотама , разби ме с твоите сънища  Joy Аз като кажа, че съм сънувала таткото и на него му е ясно как...., то друг вариант няма само дибидюс  Blush  Crazy  hahaha

# 718
  • Мнения: 415
Мерси, flufffy, аз не знам защо си мислех че си в щатите, ама и за при вас ми е интересно. То нали и тука не беше добре до 2007 докато не пуснаха голямото майчинство и ние веднага се възползвахме  Laughing

Еly-st, добре дошла и честито ти бебче, да е жив и здрав!   bouquet

  Мача е нервен, темите са 5 на 5, кой ли ще спечели  Joy Според мен си оставете това заглавие, нека Олето и Хипопотама да се порадват  Simple Smile
Joy

MISHANA13 и ти много ме разсмя с твоите сънища  Laughing

# 719
  • Мнения: 26
Калинче,защо акушерките са били против Джонсън? Rolling Eyes Аз за себе си го ползвам цяла бременност и съм много доволна. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт