Малко ОКТОМВРИйче отваря очички, много му се радват всички!

  • 21 725
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 483
Ели, разказвай че има още доста неродили и любопитни  Hug

flufffy, лелеее... Няма какво да кажа... Май само в Бг бременността и майчинството са цивилизовани  ooooh! Не знам за вас, но аз спирам да се оплаквам по всички направления на тази тема. Излиза, че ние тук сме големи късметлийки  ooooh!

# 721
  • Мнения: 3 500
Ноел нали знаеш, че аз отдавна те следя  Mr. Green Незнам защо съм решила, че с точно теб ще раждам, но още от началото съм забелязала, че каквото ти е на тебе и аз съм така  Crazy
  newsm10

Noel, този път вече наистина не ти остава много.
Е ха дано. То не бяха тапи, то не беше чудо.  ooooh! newsm62

Arim,  Hug

Димяни, готини заглавия!  newsm74

# 722
  • София
  • Мнения: 1 395
Орхидейке, щом имаш желание ще се справите с трудния период! Hug

За секс гледам говорите.. Аз след раждане имам по-голямо желание от всякога! И преди и сега като си гледам малкото съкровище и му се радвам това ме кара да изпитвам огромно привличане към мъжът, който го е направил Heart Eyes Предния път след операцията нямах лохии след болницата и започнахме на 14тия ден Embarassed Mr. Green Таа днес е 14тия ден и си мисля разни работи за после Blush Макар че не знам дали ще е, защото преди няколко дни бях прокървила доста и тичахме до спешното на МД, уж нищо нямало, не успяха да обяснят защо толкова много кръв имаше Rolling Eyes

Честито на Не съм!

# 723
  • Мнения: 790
Димяни, много хубави заглавия. Сложи ги на първа страничка за следващите теми. За следващата ще ползваме резултата от анкетата  Joy

Полиглот, няма проблем с Джонсон, има проблем с Джонсон в България. Има много ментета и никакъв контрол и не се знае на какво ще попаднеш. Има много оплаквания от реакции от Джонсон точно поради тази причина. Не е само Джонсон а всички масовки, Джонсон, Нивеа и т.н. Затова, повечето сме се насочили към медицински козметики, които се продават само в аптеки и има контрол над тях.
От там нататък вече има избор и на по-изчистени, без вредни вещества, като парабените, които спрягаме тука отдавна и т.н.

# 724
  • Мнения: 13
Тонии - това заглавието за Татковците ми хареса многоо  Peace

Наде - развилней се скъпа!!! И утре ще те проверя, да не си се покрила нещо!
С тези сънища ме "уморихте" от смях  Laughing

Ноел - е това вече трябва да е тапата! С теб сме!
Нани-банани, Мишанка - чакаме вести от вас - хайде смело напред и пухкави бебоци  Hug
ЦВеличкова - лежи си щом ти се лежи, но да не се разболяваш  Rolling Eyes Хапни нещичко все пак...

За тормоза - и мен си ме проверяват, ама им свикнах..какво да направиш друго? Аз май трябваше да "метна" всички, че съм за Ноември, ама не се сетих по-рано  Crazy

Имам си нов комплект чаршафи ( за нашата спалня) - тъмно лилав долен чаршаф и светло лилави пликове и калъфки, с черни орнаменти..абе супер са с 2 думи  Party Тъкмо да си отиват на млечно лилавите стени  Grinning

Хайде мамчета лека вечер и утре съм на линия!

# 725
  • Мнения: 367
здравейте,

аз прелитам набързо през темата. признавам, че не чета всичко

честито на всички мамчета от вчера и днес   bouquet

аз се върнах от лекар и вече съм без конци. останали са само няколко вътрешни, но лекарката каза, че няма да ме тормози да ме бърника , а ще ги остави сами да си падна. усещането сега е мноооого хубаво Simple Smile сядам си на дупето без проблем

# 726
  • Мнения: 270
Честити бебчета на Силви, Маци, Тони и Не съм! ! Да са много здрави и щастливи деца!


Нани- банани, стискам палци за явно съвсем наближилото събитие. До колкото разбирам, ще раждаш нормално, много се радвам.  Hug


Секс ми се прави, та две не виждам.  Crazy Още седмица ще издържа на сухо и повече няма да мога, честно.  Mr. Green

# 727
  • Мнения: 2 286
Честит син на мама Не съм! Много здраве на бебчо, да папка и да спинка! А мама да се възтановява бързо! smile3525

Леле-леле, какъв разговор се е захванал тука... bowuu Само аз ли сънувам кърмене и памперси hahaha

Ради, честити ви чаршафчета! И аз много обичам нови такива Heart Eyes

Ох, много четох, ама не помня вече нищо Crazy та няма да пиша повече. Ние малко ще излезем с милото, че може да ни е за последното за този месец Praynig .
Спокойна(палава) нощ на всички! Hug Hug

# 728
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
Radi, да са ти честити новите чаршафи.... Flutter Пожелавам ти съвсем скоро да пробваш как е материята на намачкване...  newsm53  luvbed
hailie , приятна разходка  Hug
Мунка, на бременна жена какво да й е в главата след толкова време въздържание...., то вече избива на подсъзнателно ниво.. hahaha Blush

# 729
  • Мнения: 170
Леле тука стана горещо txtloves
И аз си правя само планове кога след раждането ще може пак, ама се опитвам да ги подтискам тези мисли засега доколкото мога.
Веси, чудесно се възстановяваш този път, браво, те нали ти бяха най-големите притеснения за шевовете.
Я сега аз да сменя малко темата и да ви питам нещо по къщество. С какво завивате/ще завивате бебчетата нощем? Аз четох една книга тук, която са ми дали от болницата и там пише никакви олекотени завивки, само торбичка.

# 730
  • Мнения: 42
А защо не може олекотени завивки???

# 731
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=531477.15
Чакайте да Ви развеселя малко... Joy  
Цитат:
"Преди доста години попаднах на една медицинска книга която обяснаваше как можем да предвидим пола на детето.Тези дни в друга книга също попаднах на това.Накратко в нея пише 4е сперматозоидите носители на "женското" на4ало са по-издържливи на дълги растояния и по-устой4ивии ,предпо4итат по-кисела среда.Ако желаете моми4е препоръ4ват да се сношават до 2 дни преди овълацията.След това по4ивка от една седмица.След акта кисел  душ.Душа-2 супени л.оцет на 1 литър вода.4ленът трябва да е поне 2,5 до 5 см дълбоко във влагалището.За мом4е разтвор от бакпуловер.Половият живот се продължава и пенисът да е по-дълбоко във влагалището. Успех на вси4ки."


Е, това направо ме разби от смях.....

# 732
  • Сливен
  • Мнения: 140
ЧЕСТИТИ СЛЪНЧИЦА НА МАЦИ И НЕ СЪМ НЕКА МИА РАСТЕ ЗДРАВА,ПАЛАВА И УМНА,ДА РАДВА ВСИЧКИ И ДА ПРЪСКА УСМИВКИ НА ВСЯКЪДЕ ОКОЛО СЕБЕ СИ   МОМЧЕНЦЕТО НА НЕ СЪМ ДА РАСТЕ УМЕН И СИЛЕН,ДА Е РАДОСТ ЗА МАМА И ГОРДОСТ ЗА ТАТКО ,ДА ИМА СИЛНО РАМО КОЕТО ДА ИМ Е ПОДКРЕПА
АЗ СЕ ЧУДЯ ЗА КОЕ ЗАГЛАВИЕ ДА ГЛАСУВАМ,КОЕТО И ДА ИЗБЕРА ДАНО НЯМА СЪРДИТИ  Joy Hug
за секса няма да взема участие и при мен си е мираж поне за сега  Praynig  Laughing
ноел миличка дано скоро гушнеш бебчо  Hug
ради хайде да се похвалиш като сефтосаш чаршафите   Peace
Еly-st, добре дошла у дома
на мен още не ми е паднала ни тапа ни нищо  Thinking но днес по обяд ме почнаха едни болки на 5 мин и бая ме изпотиха,за около 40 минути и после спряха  Crossing Arms да видим
хайде че много писах
на всички  Hug

# 733
  • Мнения: 170
Скорпионче, ами доколкото разбирам риск от задушаване. Пишат, че трябва в такова нещо да спи: http://www.ricardo.ch/kaufen/kind-und-baby/babypflege-und-zubeho … en/v/an597666846/

# 734
  • Сливен
  • Мнения: 140
Скорпионче, ами доколкото разбирам риск от задушаване. Пишат, че трябва в такова нещо да спи: http://www.ricardo.ch/kaufen/kind-und-baby/babypflege-und-zubeho … en/v/an597666846/
на мен не ми изглежда никак удобно  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт