Листопад (Yaprak dökümü) - ТЕМА 46

  • 41 425
  • 718
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 6
Лошо няма, че е дълъг постинга ти, ама ако беше и по-четлив, нямаше да е зле Wink
Не се заяждам, само че очите ми се премрежиха, докато се мъча да го прочета

П.С. Виждам, че си го редактирала Peace

# 646
  • София
  • Мнения: 15 501
   Гледам сериите напред и Али Баба(Ръза) много надебелял в сравнение с началните серии!Ядовете много лошо му се отразяват, с пълнеене!

# 647
  • Мнения: 8 604
Добро утро.

charovnica, няма лошо в дългия ти пост само, че в много моменти повтаряш  стари работи, които вече сме коментирали сто пъти. Мога и да те оборя в много неща, които си написала, но няма смисъл, защото едно 80 на сто са стара дъвка. Само ще те коригирам - за да приберат Неджля навремето преди това питаха Лейля. Едва, когато тя разреши, отидоха да я вземат.
Тайна, сигурно се тъпче от нерви.  Laughing
Да ви е хубав денят.

# 648
  • Мнения: 106
Charovnica чудесен постинг,браво  bouquet  bouquet Съгласна съм за всичко казано.Естесвено ,че Джем ревнува Неджля както и тя му дава доста поводи.Пък и тя още си обича и ревнува Оузчо и затова не може да прежали,виж сега как сестра и може да е с него ,а не тя.Неджля също прилича на майка си,злобна на моменти ,алчна и материалистка.Не мисля ,че обича Джем и затова се е оженила за него,поне до момента не показва такива чувства.

# 649
  • Мнения: 0
     Здравейте отново,Ванилия благодаря за милите думи,Снежка не мисля,че повечето неща са стари,все пак те търпят развитие и аз ги коментирам от гледна точка на новите събития,а за връщането на Неджля да питаха сестра й,не съм го забравила,но това беше нещо нормално да искат мнението й,докато за връщането на Лейля няма защо да искат одобрението на сестра й-както вече казах постъпките на двете са несравними.

# 650
  • Мнения: 1 306
Ето какво сътворих днес,ако сметнете,че е подходящо може да го сложите в новата тема! Wink

# 651
  • Мнения: 2
Ето какво сътворих днес,ако сметнете,че е подходящо може да го сложите в новата тема! Wink


Страхотно ее....... Hug Hug Hug

# 652
  • Мнения: 186
ангелче, браво, страхотно се е получило !  bouquet  bouquet  bouquet
Каква хубава снимка и на Хайрие си подбрала , и на всичките са такива ,
но Хайрие изглежда чудесно наистина.
В къщи всички прихваме да се смеем, когато си върже един парцел на главата, като има проблеми, явно да не я боли главата, но просто се заливаме от смях с нея.  Simple Smile

# 653
  • Мнения: 186
Чаровница, чудесен пост !
Поздравления !   bouquet


Аз също съм фен на Лейля, затова написаното още повече ми хареса и напълно споделям мнението ти.  bowuu

# 654
  • Мнения: 8 604
Снежка не мисля,че повечето неща са стари,все пак те търпят развитие и аз ги коментирам от гледна точка на новите събития,а за връщането на Неджля да питаха сестра й,не съм го забравила,но това беше нещо нормално да искат мнението й,докато за връщането на Лейля няма защо да искат одобрението на сестра й-както вече казах постъпките на двете са несравними.
Само ще ти цитирам думи от една песен: Една любовна драма! Жесток капан за трима. Виновни в нея няма, но няма и невинни!
angel4e_f, чудесно е!

# 655
  • Мнения: 4 076
      Неджля и Джем вече нямало да ходят там като Лейля се върнала-чакай малко някой трябва да им иска разрешение какво да прави ли и ако не го одобряват вече няма да ходят там.Джем малко ме разочарова-не искал да преживее всичко отново-явно още се съмнява в жена си,не че тя не му дава поводи,вместо да й каже спри се тя ти е сестра,спомни си какво направи ти.  
Неджля и Джем решиха единствено да не посещават квартирата,тъй като няма да им е приятно.Но не са заплашвали със скъсване на връзки с Текин,дори напротив-канят ги на гости с голямо желание.Те не учат Текин какво да правят в дома си,но и младото семейство само си  решава къде да ходят и кого да приемат.Току-виж лудата мацка пак им скочила и тоя път като нищо да си отнесе боя.
       Джем помоли Неджля да спре да се заяжда със сетра си,но не от ревност,а защото не му се пада отново до нивото на хора,които му дойдоха до гуша.
        Колкото до въпроса защо Лейля не отишла да разботи и да живее сама-мисля,че не чувства нужните сили в себе си за това и сега страда тихо и сама без да плаче и без да прави истерии както преди някои я обвиняваха,макар че ако са нанейното място как ли биха реагирали? Не занимава никого със себе си ,със  своите болки и проблеми,оставят я изцяло сама и тя не роптае,а търпи,
Така и трябва,крайно време беше.Но защо все трябва да види дебелия край,та да си седне на д..то.Почувства ли се добре,почва с мизериите и цирковете.
Значи трябва да се чувства зле,та и хората край нея да си вземат въздух.Ще я оставят сама,разбира се,няма все с нея да се занимават.Медал ли да й дадат,че не роптае и всъщност какво толкова търпи...
Не ги дишам такива хора-задушаващи,обсебващи,все да ги комфортираш и обгрижваш... Sick

Последна редакция: нд, 17 окт 2010, 14:34 от LilaC

# 656
  • Мнения: 106
Кой каквото ще да говори за мен Неджля завижда на Лейля за Оуз ,защото още го обича Naughty
Не ,че Оуз има повече пари от Джем и т.н. просто не може да го прежали тя.

# 657
  • Мнения: 19
Ето какво сътворих днес,ако сметнете,че е подходящо може да го сложите в новата тема! Wink

angel4e_f, джифчето е много хубаво, но някои снимки са "сплескани". Спазвай пропорционалността, като променяш размера на снимките.  Peace Hug Или ги изрязвай с един и същ размер.
Освен ако не е замислено като художествен похват.  Wink

Последна редакция: нд, 17 окт 2010, 16:09 от soya-fen

# 658
  • Мнения: 1 306
Ето какво сътворих днес,ако сметнете,че е подходящо може да го сложите в новата тема! Wink

angel4e_f, джифчето е много хубаво, но някои снимки са "сплескани". Спазвай пропорционалността, като променяш размера на снимките.  Peace Hug Или ги изрязвай с един и същ размер.
Освен ако не е замислено като художествен похват.  Wink

Аз ги направих с преоразмеряването на Пейнт като уеднаквих пикселите,но нищо... следващият път ще се постарая повече.  Peace

# 659
  • Мнения: 0
Чаровница, поздравления за дългия и много точен постинг. Споделям всичко каквото си написала за героите, аз имам същото виждане.  

Общи условия

Активация на акаунт