Сгъстяване на коса?

  • 31 688
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
v  edin sait pi6e6 4e si bila s prisadena kosa ve4e 10 meseca.i pi6e6 4e moje6 da prati6 snimki predi i sled tova bili mi izpratila  za da vidq dali e gotino 6toto i az me4taq za takova ne6to no vse o6te se 4ydq ...po vazmojnost vednaga

# 46
  • Мнения: 1 313
От известно време се чудя как да си удължа косата и засега съм се спряла на метода с капсите, но се притеснявам дали ще мога сама да си ги слагам, защото не ми се ходи постоянно до фризьорката.

# 47
  • Sofia
  • Мнения: 6 998
Капси само фризьорка може да ти слага.
Ако искаш сама - с шноли.

# 48
  • Мнения: 1 313
А между капси и шноли каква е разликата? Аз искам такава коса, която може да се слага и маха, когато поискам. ти нали си с такава?

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 6 998
Da, с шноли съм - те са фибички със зъбци.
Капсите са едни къси тръбички, в които влиза кичурче от твоята коса и кичурче от другата, после се сплесква с клещи, за да не се изхлузи.

# 50
  • Мнения: 220
аз имах за бала-600лв струваше.сложиха ми с капси.носих я до преди 3 седмици.сега мисля пак да си сложа но с шноли,защото си харесвам и моята коса.ефекта е страхотен според мен и си заслужава

# 51
  • Мнения: 1 313
През цялото време съм имала предвид шноли.Как се оправяш сама?

# 52
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Може би трябва да пусна нова тема, но да използвам първо тази, за да попитам - някой да е запознат с методите за присаждане на коса (а ла Боби Михайлов, не става дума за удължаване или допълнителни кичури), дали се прави в България вече и евентуално цени ориентировъчни на операцията?
За моя близка питам, косата й оредя драстично след прием на противозачатъчни, направо й се вижда черепът Cry, а и наследственият момент си казва думата Confused, на майка й е същата.

# 53
оф вчера видях една жена с такава коса ....ужас направом ми се догади
отзад всичко в лепенки и не знам какво още по добре да положа усилия и да си възстановя моята коса не искам изкуствена

# 54



          Продавам коса всякакви далжини за повече информация може да ми званите на 0886151350
45см-240лв
60см-320лв
70см-350лв
сас клипси  30лв се оскапява  удажаването всякакви цветове

desislava_azgorova@abv.bg

# 55
да, ама пощата е невалидна май

# 56
  • Мнения: 91
ami opitaj s desislava_zagorova

# 57
Prodavam kosa za udyljavane. Kosata e ot estestven kosym- evropeiska, izkluchitelno kachestvo. Dylginata e 50 sm, a shirochijnata na tresata e kym 1.50- 1.60 m. Cenata e 260 leva.

Za poveche podrobnosti mojete da me tyrsite na e-mail- a: rali_alexandrova@mail.bg  ili na 0889/ 912 365.

# 58
ZDRAVEITE PRODAVAM KOSA AKO NIAKOI SE INTEREUVA MOJE DA MI PI6E NA INNA12345@ABV.BG

# 59
zdraveite na vsi4ki pisali v tazi tema! Simple Smile
zabelqzvam 4e ste dosta navutre s tezi ne6ta i zatova re6ih da pitam ne6to! pritejavam okolo 26cm estestvena kosa na plitka, tejka, zdrava, ne boqdisvana! iskam da q prodam, no neznam nito kak vurvqt na pazara, nito kum kogo da se oburna, a parite mi trqbvat/v dne6no vreme na kogo  li ne my trqbvat de? Rolling Eyes/  ako nqkoi moje da me naso4i ili prosvetli 6te my buda mnogo blagodarna! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт