SUPERNATURAL - Come for the boys, stay for the story

  • 24 920
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 386
Добър вечер!
Apocalyptic city,  Hug

Фейче, Стич, Злата и Импалка, благодаря за прекрасната нова тема. Много добре ви се е получило, работете все така в екип Peace

Както знаете, утре заран всички сме поканени на ГРАДИНСКО ПАРТИ



Аз съм се барнала в парадна униформа и броя часовете Laughing

# 16
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 922
И това ако не е хвърлен камък върху тревната площ на стадиона, здраве му кажи Laughing

# 17
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 386
 Joy Нищо подобно, единственото, което искам да хвърля е колана и дънките Laughing ooooh!
Уоми, подсети ме за  още няколко шапкови снимки



Последна редакция: пт, 08 окт 2010, 22:22 от Г. Краули

# 18
  • UK
  • Мнения: 205
И аз да се разпиша в новата темичка.  Peace
Аз ли съм единственият ентусиаст, който ще виси до 4 часа през нощта да гледа епизода? Grinning Екипирала съм се с китайски чай и кафе и ще чакам.  Crazy

# 19
  • Мнения: 436
Къде ще го гледаш?
Аз не смятам да будувам до тогава, утре сутрин на свежа глава ще го гледам Heart Eyes Уф, нямам търпение вече!

# 20
  • Мнения: 3 818
И аз да се разпиша в новата темичка.  Peace
Аз ли съм единственият ентусиаст, който ще виси до 4 часа през нощта да гледа епизода? Grinning Екипирала съм се с китайски чай и кафе и ще чакам.  Crazy

С радост бих будувала до 4ч. да го гледам, обаче се боя, че сутринта хуните няма да проявят разбиране към факта, че майка им си е легнала в 5ч. сутринта Laughing

# 21
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 386
И аз това си помислих, че няма кой да ме остави да спя утре през деня Laughing
Иначе в събота сутрин домашните ядат кой каквото намери, аз ни приемам-ни предавам докато не сваля и изгледам новата серия поне два пъти.

# 22
  • Мнения: 3 642
И аз да се разпиша в новата темичка.  Peace
Аз ли съм единственият ентусиаст, който ще виси до 4 часа през нощта да гледа епизода? Grinning Екипирала съм се с китайски чай и кафе и ще чакам.  Crazy
аз без да искам може и да остана до 4 будна  Sick
гадните ми комшии пак се канят да държат панелката на крак  цяла нощ #2gunfire

# 23
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
ето ме и мен тук...нямам никакво време да пиша,дано се освободя утре  Hug прекрасна тема

# 24
  • Мнения: 2 040
Галче, хапсолютно ти завиждам за описаната сутрешно-съботна картинка. Аз чакам чак до следобеда да заспи малкия звяр, а съпружеството да се изнесе на някъде. Поздравления за новия аватар, калинке!  Wink  bouquet

Ето най-накрая онова японското интервю дето до сега само снимки гледахме и веднъж имаше много малка част от него  в някакво друго предаване за тях, пак японско. Тука обаче са си само момчетата и не са дублирани на японски  Grinning
http://www.youtube.com/watch?v=KbkRxqKJsy8

# 25
  • Мнения: 436
аз без да искам може и да остана до 4 будна  Sick
гадните ми комшии пак се канят да държат панелката на крак  цяла нощ #2gunfire

Дръж ги на крак и ти, няма да те учим какво да правиш, я Mr. Green Има разни средства за борба със съседите Twisted Evil

Злате, благодаря за интервюто! Готини както винаги нашите любимци, ох...

# 26
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 386
Злате, как ще устискаш до след обяд, направо не знам. Не можеш ли да ги ангажираш някак си, двайсет годишна бавачка ще свърши работа Laughing
С милото го гледаме заедно, но за щастие утре е на работа, не мисля, че ще понесе добре блажената  ми усмивка и опитите да вляза  в монитора Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 2 040
Галя, какво да се прави.....И да искам да го гледам - не става. Пробвах с първия епизод и беше тотален провал  Sad. Ако искам да си го гледам на спокойствие - стискам  Grinning.

От Zap2it са решили да ни мотивират допълнително да гледаме СПН (не че имаме нужда  Laughing) и ни дават цели 10 причини да гледаме шоуто. Аз обикновено се сещам само за две  Mr. Green, ама и техните 10 са основателни -  http://blog.zap2it.com/frominsidethebox/2010/10/supernatural-ten … ing-season-6.html

# 28
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
Най- добрият сериал в момента!!!  bouquet

# 29
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 386
Ясно. Задържаш за постигане на максимално удовоствие.
Благодаря за интервюто, аз повече гледах, отколкото слушах  Rolling EyesМного ми харесват с къси ръкави. В сериала все са облечени, облечени... LaughingДеколтето на Джаред е...разсейващо.

Общи условия

Активация на акаунт