SUPERNATURAL - Come for the boys, stay for the story

  • 24 918
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 292
Деколтето на Джаред е...разсейващо.

Как се казваше съкратено .... а, да OMG  #Crazy Трябва да им се забрани да се показват с такива деколтета ... Те знаят ли какъв смут всяват???????


Много ми харесват с къси ръкави. В сериала все са облечени, облечени...

Ааааа, Г. Краули ето тук бяха и двамата много сладки



# 31
  • Мнения: 2 040
Сега седнете и се хванете здраво - трейлър на СПН Анимето - http://www.youtube.com/watch?v=kkzFnQBV5Hs&feature=player_embedded.
Дано никога не се налага да го гледам! Използвали са някакъв прост кавър на CARRY ON MY WAYWARD SON  #2gunfire #Cussing out!!!!!
Дийн иглежда потресающо и говори още по-зле  #2gunfire #Cussing out!
Следващите гифчета напълно изразяват мнението ми.


На някой може и да му харесва, но аз по-принцип не съм почитател на жанра.

# 32
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 376
Тези пижамки са ми фоворит в секси облеклото. А долнищата как им стоят Heart Eyes Да ти се прииска хоспитализация Laughing Помните ли мацката, дето ги нацелува и двамата в тази серия. Сто процента си е платила за ролята.
Анимето верно е отврат, добре, че си пуснала гифчетата, та да си оправим вкуса Laughing

Последна редакция: пт, 08 окт 2010, 23:38 от Г. Краули

# 33
  • Мнения: 2 040
Джим Бийвър е туитнал в кои епизоди може да го гледаме. За съжаление ще липсва почти през цялата първа половина на сериала. Ще участва в епизоди 4 и 6, и след това чак в 11.  Sad
Източник - http://www.spoilertv.com/2010/10/supernatural-jim-beaver-confirms.html

# 34
  • Мнения: 0
Здравейте, добре дошли на новите попълнения в групата, Apocalyptic city Hug Кога успяхте и нова тема да направите, че и 3 страници да изпишете - браво! За оформлението на началната страница, три гушки за Стичето, Злата и Фейчето. Hug Hug Hug

Нямам търпение да идва утре сутрин, от сега съм заявила никой да не ме тормози с нищо в промеждутъка между 6.30 и 9.00. Мислех и аз да стоя и да ги чакам будна за гледане онлайн, ама другия път, днес ми се спи.

В момента дават "Devour" по Про БГ, представете си, моля ви се, реакцията на милото като включи телевизора (аз съм с гръб и не гледам в екрана) в същия момент чувам едно: "Ох, пак ли тоя!", а от екрана чувам един познат глас... обърнах се точно в секундата, в която телевизора беше демонстративно изключен.... и настана борба за дистанционното, естествено Grinning Mr. Green Оставих се да ме победят, де.... Twisted Evil ама само защото съм го гледала вече тоз филм Mr. Green . Хайде, до утре сутрин с новия епизод и коментарите за него, че имам да наваксвам с борбата за дистанционното.... Simple Smile

# 35
  • Мнения: 292


Таз най добре изразява мнението ми за анимето. Как е възможно да направят нещо толкова отврат  ooooh!

Нека и аз да се отчета с някои крадени гифчета

         , и любимото ми
 
Ох, нещо го отдадох на любимият ми демон ...  Heart Eyes Blush Heart Eyes Blush
 

Последна редакция: сб, 09 окт 2010, 00:49 от bichito

# 36
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 376
Добро съботно утро!
http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=237794&rated=1

bichito , ако съдя по гифчетата вече си ненаситница ултрас Laughing. Одобрявам.

Има и промо на 6/4. Малий, какво става Shocked (шегувам се, само искам да изкуша непорочните)

http://www.youtube.com/watch?v=e9219Vrdro0

Последна редакция: сб, 09 окт 2010, 08:44 от Г. Краули

# 37
  • Мнения: 630
Добро утро. Какво значи "ненаситница"? Имам предвид в контекста на темата тук.

# 38
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 376
Apocalyptic city, ненаситница е когато харесваш повече от един. Почти по равно. Тоест искаш да прескачаш от градинката на стадиона и обратно. Аз не съм от тях Naughty Laughing Но понеже все пак в мноооого редки случаи мнооого ми харесва Дийн (придружен от Сам) Blush не съм пълноправна Градинарка Rolling Eyes Само кандидат такава. (Мисля, че и ти си на моето дередже Laughing)



Последна редакция: сб, 09 окт 2010, 11:37 от Г. Краули

# 39
  • Мнения: 292


 hahaha hahaha hahaha

Айде и за Добро утро/ Добър ден оЩе малко гифчета




# 40
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 376
 Joy Twisted Evil

Айде и субс.
http://DMCA-removal-from-Google/search.php?t=1&id=64083

# 41
  • Мнения: 78
Привет  Hug
Честита събота и благодаря на отбора направил темичката!   bouquet   bouquet  bouquet

# 42
  • UK
  • Мнения: 205
Добро утро и честита събота  Hug Аз мога ли да се отчета с едно гифче от любимия ми момент в новия епизод? Grinning

# 43
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 892
Добър ден, дами!

Толкова невинна физиономия има - как да не му повярваш

Да ви почерпя с нещо лекичко. Моят днес навършва 33, Христовата възраст.


Не съм гледала серията защото покрай празничния ден само сега сядам набързо.

# 44
  • Мнения: 312
Честита събота и от мен и големи благодарности за момичетата направили темата и за който прави субтитрите, щото уж разбирам, но си е друго отдолу да има надписчета, да не би в патакламата да изпусна някоя култова реплика  bouquet

Miriel да ти е честит рожденника и да му се радваш много, а и той да те радва.Тази възраст е идеална, от опит говоря моя мъж пролетта ги навърши Grinning

Сега зачезвам да си гледам епизода преди да ме е загризала съвестта, че си имам работа Laughing

Общи условия

Активация на акаунт