Тема Незабравима ( Unutulmaz ) 95

  • 18 652
  • 750
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 281
Здравейте ....велика компания newsm51 smile3525 newsm10Вчера пирувахме и пихме от радост.Глъдките бяха ....усмихнати и весели.Днес също имаме нужда......но глътките са различни.......по тежки и сериозни.Нормално положение......след тези фрагменти.Почна се ...Дали очаквахме точно това.....цветовете са ни ...в преливащо сиво.Трудна и мъчителна е тази любов.Но истинска  и без граници.И затова ще е ....толкова сладка като крайна ....победителка newsm10 newsm51 smile3525 smile3521

# 46
  • Монтана
  • Мнения: 305

И пак не мога да прочета в погледа омраза! Как ще свикна с това, не знам!

Г-жо,в погледа на този мъж никога не може да има омраза към тази жена!

# 47
  • Мнения: 262
Нещо не допускам Джамил да умре - то и Мелда залитна да се самоубива, но не стана. Сигурно Еда така му е вдигнала кръвното, че на Харун му е писнала една и съща песен. Да не забравяме, че Еда го унижи жестоко, като записа Толга за баща на Ямур ????? Може би най-големия й гаф към Харун, защото го направи зад гърба му.

Последна редакция: пт, 08 окт 2010, 22:37 от Isis

# 48
  • Мнения: 0

И пак не мога да прочета в погледа омраза! Как ще свикна с това, не знам!

Г-жо,в погледа на този мъж никога не може да има омраза към тази жена!
Съгласна съм, г-жо!

# 49
  • Мнения: 27
Чета ви и макар и аз да съм майка на почти 20-годишен син,не мога да оправдая действията на Еда!Затова смятам,че образът и е нереален!Една майка,която мисли за детето си и има такъв прекрасен мъж до себе си,трябва да загърби всичко друго и да бъде с него!Защото точно нейното семейство с нищо не показа,че заслужава жертвите и!
Да, но нека не забравяме, че постъпките й са напълно нормални за турската действителност. Нима в Листопад Али Ръза не се отказа от дъщерите си с лека ръка, без да иска да приеме решенията и любовта на нито една от тях? По-скоро решението на Еда да остане с Харун би било прието твърде осъдително от турското общество. Това е различен народ, с различни нрави и обичаи и принадлежащи към различно от нашето езиково семейство.

# 50
  • София
  • Мнения: 281
Мокси.....искрени благодарности ....за прекрасната нова тема

# 51
  • Мнения: 0
Чета ви и макар и аз да съм майка на почти 20-годишен син,не мога да оправдая действията на Еда!Затова смятам,че образът и е нереален!Една майка,която мисли за детето си и има такъв прекрасен мъж до себе си,трябва да загърби всичко друго и да бъде с него!Защото точно нейното семейство с нищо не показа,че заслужава жертвите и!
Да, но нека не забравяме, че постъпките й са напълно нормални за турската действителност. Нима в Листопад Али Ръза не се отказа от дъщерите си с лека ръка, без да иска да приеме решенията и любовта на нито една от тях? По-скоро решението на Еда да остане с Харун би било прието твърде осъдително от турското общество. Това е различен народ, с различни нрави и обичаи и принадлежащи към различно от нашето езиково семейство.

Абсолютно реален, автентичен, убедителен образ! Нищо схематично в него, от плът и кръв!

# 52
  • София
  • Мнения: 281
Марийче.....страхотен -Старт.Поздравления newsm51 newsm51 newsm51

# 53
  • Мнения: 3 203
Може и да ми се смеете  много пъти е коментирано но досега поне за мен Харун единствено и само той се е борил да търси любовта на Еда.И за мен той действително ще бъде много оскърбен и обиден от Еда за да предприеме такава крайна мярка да се разделят.Причината ще е Еда и само тя защото той се отказа и от  семейството си заради нея нещо което тя неможе да направи със своето . Thinking

# 54
  • Мнения: 27
Нещо не допускам Джамил да умре - то и Мелда залитна да се самоубива, но не стана. Сигурно Еда така му е вдигнала кръвното, че на Харун му е писнала една и съща песен. Да не забравяме, че Еда го унижи жестоко, като записа Толга за баща на Ямур ????? Може би най-големия й гаф към Харун, защото го направи зад гърба му.
Смятам, че има и още нещо. Нали този гаф й беше простен от Харун в края на 53 серия? Случило се е нещо изключително гадно, за да се стигне дотам.

# 55
  • Мнения: 9

И пак не мога да прочета в погледа омраза! Как ще свикна с това, не знам!

Каламици, не разбирам защо така се стремиш да прочетеш омраза в очите на този мъж, спрямо Еда!
Аз също не оправдавам много от постъпките на Еда, сценаристите ни показаха в много моменти от 1 сезон,един образ, който не "контактува" с реалността. Но Еда е неговия "сладък грях" и майка на детето му. А, това няма как да се промени  Peace

П.С.  Благодаря ти за клипа! Две мнения по въпроса за Серхан Яваш няма- изключително харизматичен мъж и професионалист в актьоската си кариера!

# 56
  • Монтана
  • Мнения: 305
Ако следя и гледам този сериал,то е само заради Серхан Яваш и неговият великолепно изграден и изигран образ на Харун!Дано турското кино да е разбрало какъв невероятен актьор има и какво прави този човек за успеха на турските продукции с негово участие!Разбира се и другите актьори и тяхната игра не е за подминаване,но определено магията на "Незабравима"е с име  СЕРХАН ЯВАШ!Ще следя до края със същия интерес,както от минутата,когато видях фигурата му в малкия екран! newsm51 newsm51 newsm51
 Лека нощ,мили дами,защото утре ми предстои пътуване,за да посетя моя син-студент в София!Чудесни събота и неделя!  

   http://www.youtube.com/watch?v=tqs1o_mg2qM

# 57
  • Мнения: 27
Може и да ми се смеете  много пъти е коментирано но досега поне за мен Харун единствено и само той се е борил да търси любовта на Еда.И за мен той действително ще бъде много оскърбен и обиден от Еда за да предприеме такава крайна мярка да се разделят.Причината ще е Еда и само тя защото той се отказа и от  семейството си заради нея нещо което тя неможе да направи със своето . Thinking
Именно! newsm10

# 58
  • Мнения: 570
Вижте само колко много болка, любов и стаен копнеж има в този поглед... Очевидно това е великата среща, която предизвиква гняв у Еда, но очите на Харун говорят друго. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
   
   




ПОГЛЕД

Поглед, който с нож те разсича,
поглед, който дълбоко обича,
поглед, който с очи те съблича,
поглед, след който любовта тича.

Очи, които лесно не оставяш,
поглед, който трудно забравяш.
Гледаш го и нищо не питаш,
а само красотата отчиташ.

Поглед, който кръвта смразява,
поглед, който и леда разтопява.
Поглед, в който с лекота се кълнеш,
поглед, за който си струва и да умреш!
Стихчето е на Тарабас , а тя е изключителен талант!  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: пт, 08 окт 2010, 22:51 от nadejda 76

# 59
  • Мнения: 262
Може и да ми се смеете  много пъти е коментирано но досега поне за мен Харун единствено и само той се е борил да търси любовта на Еда.И за мен той действително ще бъде много оскърбен и обиден от Еда за да предприеме такава крайна мярка да се разделят.Причината ще е Еда и само тя защото той се отказа и от  семейството си заради нея нещо което тя неможе да направи със своето . Thinking
mariq_72, Поздравления за Старт  smile3501

Съгласна съм с теб - докога Харун ще бъде като марионетка на Еда???  Еда прави гаф след гаф и вярвам, че ще има време през раздялата да се осъзнае.

Общи условия

Активация на акаунт