ПЛЕВЕН - 141

  • 31 302
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 22 476
Честит рожден ден, Ди! Щастие, успехи и любов!


Валенце, много са ви хубави снимките. )

Снощи най-накрая заведох Калина в детския клуб в Мола, че тя ме врънка от 2седмици като отидем там да пием кафе. ) Голяма игра падна, близо час стояхме. По стълбите нагоре естествено ми обясняваше как е голяма и ще стои сама там.- ) Но в момента в който влезе и се почна - мамо, ела и ти. )

Последна редакция: нд, 10 окт 2010, 18:29 от Mirama

# 46
  • Мнения: 2 222
Честит рожен ден, di_p Simple Smile Много здраве и късмет!

# 47
  • Мнения: 4 390
Ди, честит рожден ден!
Да си здрава най-вече, много щастлива, много обичана, с лекота да ти се получават нещата! Весел празник!  bouquet
Хаха, Мира, мен Велина до ден днешен ме врънка да съм около нея, особено пък, ако е нещо ново и непознато /тренировки, курсове и пр./. Crazy В Мола е свикнала да съм на кафето, но баща й й ходи по акъла и седи там в предверието да я "пази".
Валенце, дано розовата принцеса е доволна от празненството. Heart Eyes
Музе, давай все така! Hug

# 48
  • Мнения: 22 476
Дивиана, ти ме успокои...) аз все си викам, хайде още малко да порасне и няма да иска да и стоя до гъза, ама май няма да мине номера. )
Иначе голяма игра падна и със зор я изкарах (че баща и висеше долу в кафето) но ако не съм аз там, няма да стане.

# 49
  • Мнения: 184
Ди, честит рожден ден!!! Здраве и късмет!

Косе, честито и на теб. И моята сестричка си е взела изпита вчера с 6. Само отличнички сте се събрали Simple Smile

# 50
  • Мнения: 5 643
Ди, честит рожден ден! Желая ти сбъдване на всичките ти мечти!


Бенсън, работя в неправителствена организация, която е създадена от родители на деца и младежи с увреждания, които ги отглеждат в семейна среда. В блога в подписа ми може да видиш повече за нас.

# 51
  • Мнения: 1 954
Охооо, колко много празници съм пропуснала...

Див, честита годинка на Марина!
 Да ти е здрава, умна и щастлива!
 Hug

Честито на Косето за изпита по каквото там е бил, не разбрах  Laughing Все така да ги газиш тези изпити, Косе!


Ди, честито и на теб!
Здрава и усмихната, и всичко най-най-хубаво ти пожелавам!


Бяхме за уикенда във Видима. В последния момент оставих Митко тук, защото се разсополиви и да не зарази другите деца, които щяха да присъстват. Взехме си го преди няколко часа, съблякох го да го къпя и гледам - чудна варицела на хоризонта  Laughing
Има около 25 пъпки, добре оформени  Grinning
Други оплаквания няма, пу-пу. Сега съм 100% сигурна, че до дни същата участ ще застигне и Калин.
Лошото, че времето го дават хубаво, а аз трябва да ги държа далеч от други деца. Какво ще правим по цял ден сами не ми се мисли. Как да ги заведа някъде навън, като е неизбежно да се срещнат с деца?  Thinking

# 52
  • Мнения: 184
Дикси,   Hug

# 53
  • Мнения: 4 390
През деня на новите люлки до ОАПС/А/ няма никого. Спокойно можеш да ги водиш там, Дикси.
Да изкарат леко варицелата!
Велина я изкара също с не повече от 50 пъпки по цялото тяло.
Още веднъж - благодаря за хубавите пожелания! Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 189
Дикси,а в двора на къщата?При баща ти? newsm78
ДиП,честит празник.Все такачаровна и засмяна бъди  bouquet
Валенце,много готини снимчици Heart Eyes Blush
Нуши,браво на Герито,казах ти аз,че  е печена hahaha
Мира,а Хриси е точно обратното-заиграе ли се,забрая майка,баща .....че и чао ми казва ooooh!
Ако не заете защо пече слънце днес да ви кажа-бях малко по-свободна и ударихме една разходка с Хриси в градската,добре че видях Силви и ДеЩо,така ми беше домъчняло за форумките Sunglasses

# 55
  • Мнения: 1 954
ОАПСа, в двора...ох. Проблема е не само на децата, а и на майка им. Много обичам да си общувам с хора  Laughing Ако някой иска варицелата да дойде в дома му, моля да ми се обади, да си пием кафенце докато децата си обменят слюнките  Mr. Green

Времето беше прекрасно в балкана. Не си бях взела фотоапарата и съжалих. Опитах се с телефона да поснимам малко красотата на есента. Обичам и този сезон  Laughing
http://multiply.com/slideshow/diksi:photos:94/1
Днес беше дори горещо, или се разгорещихме от спортния полуден  Mr. Green

# 56
  • Мнения: 22 476
Дикси, добре е че сте си починали малко. )
Кофти за Митко и варицелата....) аз бягам като дявол от тамян от всякакви подобни шарки и др. такива, не съм карала нито една и изпадам в ужас само като чуя за нещо подобно. ) сори, ама няма да съм ти компания на кафе. ))))))

# 57
  • Мнения: 1 954
Мира, да не разчитам на теб, викаш?  Laughing
Защо кофти? Не е кофти, доволна съм, че ще ми се махнат от главата тези неразположения. Дано и при Калин да стане така неусетно.
На тази възраст, на която сме повечето, се кара доста по-тежко и с мнооооого пъпки. Така съм чувала, де.
Ние с Емо сме си ги преболедували навреме.

# 58
  • Мнения: 22 476
Дикси, не знам де, аз все си представям някакви ужасно сърбящи пъпки, температура и т.н. и изпадам наистина в ужас.
Сестра ми в 4-5ти клас кара някаква шарка, бяхме постоянно заедно, но аз не я пипнах.
Иначе майка ми е карала на 20г, и докато разберат какво е.....щото си е била бая старичка за такова нещо, направо в болница е постъпила.

# 59
  • Мнения: 1 954
Мира, да ти кажа честно и аз така си я представях. Но ей на - 20-тина пъпки, засега (утре може и да са повече, разбира се), не го сърбят, няма температура. Само по торса са му, няма по лицето и крайниците. Затова и нашите нищо не са разбрали днес. Снощи като са го къпали е нямал нищо. Избили са явно днес през деня.
Той е особено щастлив и се радва на всяка пъпка. Гледа си ги с уважение  Laughing. Все пак заради тях няма да ходи на градина следващата една седмица  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт