ПЛЕВЕН - 141

  • 31 303
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 22 476
Дикси, аз още през нощта сложих свещичка, но ефект никакъв.
Сега се чудя пак да сложа една, но в момента спи. Като се събуди ще е.

Атракция, на мен от Дегана ми се гади. ) пък иначе е за повръщане. Имам на таблетки, на ампули не знам дали ми е останал.

# 736
  • Мнения: 108
Здравейте,може ли да ми дадете малко инфо за втора база.Как са условията.ТРябва ли да съм записана предварително или може да отида когато дойде момента.Не съм от Плевен.И ако може ориентировъчно някакви цени.Благодаря ви предваритено.

# 737
  • Мнения: 1 954
Мира, ти по какъв повод си пила Деган?

Кати, предтавих си го как се чувствал преди изненадата  Laughing

 g_chervenkova, условията са добри. Мисля, че можеш да отидеш когато ти дойде момента, да си носиш обаче направлението за раждане и обменната карта. Цени не знам.
Може да се обадиш на телефон  064/ 886 676
Ако бъркам номера има поне двама души от темата, които могат да ме поправят  Peace

Последна редакция: ср, 27 окт 2010, 15:05 от Дикси

# 738
  • Мнения: 5 026
На мен тая изненада ми допада, много даже. Може да я изфабрикувам тази година  Peace Той в градината си е с деца и приятелчета, вечерта малко по-така  Wink

Здравейте,може ли да ми дадете малко инфо за втора база.Как са условията.ТРябва ли да съм записана предварително или може да отида когато дойде момента.Не съм от Плевен.И ако може ориентировъчно някакви цени.Благодаря ви предваритено.
Ако е за планово раждане или имаш уговорка, ще ти кажат. Иначе си идваш, когато му дойде времето Simple Smile Добри са условията  Peace

# 739

Общи условия

Активация на акаунт