ПЛЕВЕН - 141

  • 31 320
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 196
Честит рожден ден на Симона и от мен    bouquet

Момичета, ето сайта на едно момиченце от Плевен, което има нужда от помощ   Praynig

# 721
  • Мнения: 2 222
Честит рожден ден на Симона! Здраве и късмет  Heart Eyes

Тина, ще пратя, ужасно тъжно, като се случва на деца Sad Cry

# 722
  • Мнения: 1 955


Честит празник на Симона! Да е здрава и щастлива!

Атракция, айде честит  първи крачки! Уверено да стъпва занапред в живота!

Калин е малко по-добре, т.е. поспахме с няколко часа повече от вчера. Избили са нови пъпки по лицето. Онези снимки от вчера са лайт вариант. искаше ми се да излезем преди да завали, но честно казано ме спира точно видът му и хорските погледи. Изглежда наистина покъртително Rolling Eyes

# 723
  • Мнения: 2 222
Дикси, защо не постанете малко вкъщи, все пак това е супер заразна болест, аз като бременна умирах от страх да не налетя на някое шаркаво детенце  Crazy Пък и нали Калин трябва да се пази да не пипне и нещо друго сега, а повярвай, всички почти навън са болни  ooooh! ooooh!

# 724
  • Мнения: 1 955
Тесс, седим си, бре. Не сме излизали изобщо от неделя. Аз под излизане имам предвид ходене по уличките из квартала за около час. Дори да се разминем с бременна няма никакъв шанс да се зарази. Или пък ние да се разминем с болен, също няма да си обменят по въздушно-капков път нищо. Все пак не съм толкова безотговорна  Laughing

# 725
  • Мнения: 2 222
Така ами, знам аз, че ти си по-запозната и от мен  Grinning

# 726
  • Мнения: 5 309
Честит рожден ден на Симона  Hug



Дикси,и вас ви сполетяла нашата участ Sad Ивка има още белези по цялото тяло от тази проклета шарка и мисля,че повечето ще й останат Sad
Бенсън,а знаеш ли как стои въпроса с пращането на стоки от САЩ до БГ? Защото имам спомен от ровенето си в на пазар,че над 15 долара се плаща мито ли,ДДС ли,което е доста високо и може да надвиши стойността на поръчката Sad Иначе има много готини из тези сайтове.
Някой може ли да провери Теско дали доставят до БГ? Има страшни пъзели за 7.50 лири - 10 бр. в едно - http://direct.tesco.com/q/R.209-1072.aspx.
Иначе гледам и Некст доставят до БГ,5 евро доставка,нищо не е,ако се комбинираме.Но цените им са височки  Confused

# 727
  • Мнения: 22 530
Ходихме все пак до личната....нищо ново не каза, дето да не го знам, та ще си карам по познатата схема.
Калина поне спря с повръщането на всичко, което изпие (по няколко глътки вода), надявам се това да е било.

И аз изпитвам ужас от всякакви шарки, нищо не съм карала. И само си представям как Калина един ден ако пипне такава, ще съм след нея със сигурност.

За днес имах един куп задачи и планове....нищо не мога да свърша.

# 728
  • Мнения: 1 955
За днес имах един куп задачи и планове....нищо не мога да свърша.

Не ми говори. Така съм от три седмици вече  Confused
Бързо оздравяване на Калина!

# 729
  • Мнения: 5 653
Много ви благодаря за поздравите вчера!  Hug И се извинявам, че с такова закъснение, но бях направо затисната от ангажименти, та все пак една скромна почерпка:

Иначе рождения ден мина добре, всичко беше планувано да е като изненада и мисля, че се получи. Simple Smile

Дикси, горкото детенце! Дано по-скоро му минават пъпките.
Скорошно оздравяване и на Калина!

Последна редакция: ср, 27 окт 2010, 13:32 от kati_v

# 730
  • София
  • Мнения: 9 903
Честит рожден ден на Симона!Да расте здраво и щастливо детенце!  bouquet

Номадка,то е ясно,че не са дрога чайчетата,напротив,според мен са най-добрия начин за противодействие на доста проблеми.Това,което си показала от твоя край,от вчера неуспешно го търся.Моят проблем с проблемното спане продължава.Лягам си рано,но по цяла нощ сънувам глупости,будя се постоянно,ставам,чудо правя.Та започнах да си правя чай от маточина.Иначе аз хапчета/антидепресанти/ съм пила доста в определени периоди от живота си,никак не мисля да прибягвам до тях,да чукам на дърво,че е опасна работа това.Пък и наистина през деня нервите ми са си добре,според майка ми съм заприличала изцяло на Ангел,известен със своето биволско спокойствие. Laughing

Ах,какъв дъжд вали тук от сутринта.Навън спокойно може да плуваш с лодка. Tired

# 731
  • Мнения: 22 530
Дикси, надявам се да е бързо.
Че и до сега каквото пийне и след 5мин го повръща.

А трябва и да чета, ама ми се уби желанието за всичко. Утре ще наваксвам, само да е ок детето.

# 732
  • Мнения: 1 955
Валенце, лягай си по-късно, де  Laughing.
Шегувам се. Някакво безпокойство е това твоето. Не съм много наясно с този род оплаквания. Но подходящи билки биха имали ефект, стига да ги нацелиш кои са.

Този дъжд до края на деня сигурно ще дойде и при нас.

Кати, разкажи за изненадата. Събирам идеи за след 3 месеца  Grinning

Мира, като повръща всичко, в т.ч. и лекарставата против повръщане, слагай свещички Вомитусхил.

# 733
  • Мнения: 5 653
Изненадата беше, че той до последно не знаеше какво ще правим. Правеше си устата за торта и подаръци, но аз се правех на разсеяна. Ходихме на заведение, отрупахме го с подаръци и когато загасиха лампите и донесоха тортата вече съвсем се беше разтопил. Laughing

# 734
  • Мнения: 5 026
Супер изненада,Кати  Peace

Валенце, вземи си седатиф  Peace хомеопатично е...

Мира, при едно таква неовлаяващо се повръщане и от свещички, дадох ампула деган, не помня колко мл и се оправи  Peace питай пак лекарката ви  Peace

Общи условия

Активация на акаунт