ПЛЕВЕН - 141

  • 31 323
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 5 026
Питах дружката,която ще поръчва-каза,че за 1 път от там ще поръчва, през Алмуз. Ровнах и видях,че и ГАб ко(Транспорт на стоки от UK до BG – 0,90 британски лири на килограм.) и Гивтранспорт (Стандартната доставка е £4.95, доставка за следващия ден е £7.95, събота- £9.95. Безплатна доставка над £150) доставят от този сайт ...
За момента нямам повече време за проучване и четене на теми...така до другата седмица  Wink (то аз като проучих, но да съм в играта)
 
Ива, кофти,че не си останала доволна  Confused Аз все на много качествени торти съм попадала там  Peace

# 691
  • Мнения: 22 530
Атракция, аз ползвам Габко и съм доволна. Пращат с Еконт през мама бг.

# 692
  • Мнения: 2 222
Аз нали гледам да подкрепям бълг. икономика, та дори и да не е българска стоката, предпочитам да я купя от български магазин.  Peace

# 693
  • Мнения: 22 530
Аз нали гледам да подкрепям бълг. икономика, та дори и да не е българска стоката, предпочитам да я купя от български магазин.  Peace

Не бих си купила чуждестранна стока от БГ, когато мога да си я купя от чужбина за доста по-малко пари.
Да подкрепям икономиката и БГпроизводстото, но не и печалбарството на мой гръб.

# 694
  • Мнения: 2 222
Аз май не пазарувам стоки, които ще ме увътрят кой знае колко или пък разликата в цената би била драстична. Абе истината е, че не ме влече никак да поръчвам онлайн  Mr. Green

# 695
  • Мнения: 5 026
Къде изчезна Люси? От 2-3 дни съм се пресетила за нея?

# 696
  • Мнения: 22 530
Аз май не пазарувам стоки, които ще ме увътрят кой знае колко или пък разликата в цената би била драстична. Абе истината е, че не ме влече никак да поръчвам онлайн  Mr. Green

Е, то това е друго нещо. )
Щом не те влече. )

# 697
  • Мнения: 2 222
Е, ако попаднете на нещо супер готино и изгодно, ще поръчвам и аз  Grinning

# 698
  • Мнения: 872
ЧЕСТИТ РОЖДЕН И ИМЕН ДЕН НА МИТКО НА КАТИ   bouquet ЖИВ И ЗДРАВ ДА Е !

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА МИТКО И ДЯДО НА ДИКСИ   bouquet ДА СА МНОГО ЩАСТЛИВИ !
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ ДНЕС !
НУШИ,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПАТЕРИЦА   bouquet

Дикси,горкичкия Калинко  Sad Дано по-бързо му минава  Hug

Честити крачета на Свилко  Heart Eyes  Атракцийке,стягай прощъпулник  Simple Smile

# 699
  • Мнения: 560
Честито на имениците и рождениците днес   Hug

Мира това пиано е страхотно, а цената още повече. Ще разгледам какво още има.

Ние пак сме болни, и тази седмица в къщи. То вече трява да казвам когато не сме. ooooh!

# 700
  • Мнения: 2 222
vesy1, пази се ти да не се разболееш и пийвай повече течности, фрешове  Peace

# 701
  • Мнения: 1 800
*Честити рождени дни със закъснение на Нуши и съпруг!

*Честито на именниците, здраве да ви носят имената!

*Честити ходещи крачета на Свилен! Все на хубави места да го водят! Heart Eyes

*Милият Калин жал ме хвана като го видях с тия пъпки, дано скоро всичко мине. Hug

-----
Добре, че писахте за шопинг да се сетя, преди време видях на детски сайт да пращат международно:

http://www.landofnod.com/

на имейл предварително може да се запита за цената на доставката или при плащането.


Последна редакция: ср, 27 окт 2010, 08:19 от benson10

# 702
  • София
  • Мнения: 9 903
Дикси,Кати,честити ви именници!Да са живи и здрави!  bouquet


Калинко милия направо мен ме засърбя като го гледам как се чеше. Tired

Току що чух,че Христо Мутафчиев получил тежък инсулт.Дано се оправи човека,млад е още,но то явно не пита.

Ех,с тия чайове Laughing....аз май не се доизразих правилно.Проблемът ми не са тресящи ме нерви,както повечкото тук пишете Wink.Не мога да спя нощем от около седмица насам.Това е крайно нетипично за мене,крайно.Не се ли наспя съм парцал,децата ми от бебета си спят нощем и съм свикнала на хубав сън.Сега не знам какво става с мен....иначе през деня нямам никакво време за нерви,никакво.
Подстригах се доста по-късо,всъщност никога не съм била с такава коса..Ще карам Ангел да ме снима и ще ви покажа.

# 703
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Честити крачета на Свилко! newsm68
Дикси, Виктор ми беше същия с мнооого пъпки. Ментолов спирт и немабацин (пудра) ползвах.

# 704
  • Мнения: 0
дайте идея за детски клуб с аниматор. Heart Eyes

искам нещо интересно за детето
какво мислите за "джуниър" или "романтика"  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт