ПЛЕВЕН - 141

  • 31 326
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 22 535
дайте идея за детски клуб с аниматор. Heart Eyes

искам нещо интересно за детето
какво мислите за "джуниър" или "романтика"  bouquet

Клуба в МОЛа
Диснимания
Дребосъци

# 706
  • Мнения: 184
Честит имен ден на Митко на Дикси!

Честит имен рожден  ден на Митко на Кати!

Благодаря за отзивите за новата ми визия:)

# 707
  • Плевен
  • Мнения: 239
Честит рожден и имен ден на Митко на Кати,както и на Митко на Дикси! Живи и здрави да са ви!  bouquet

Атракцийке,айде честито и на вас.Сега вече ще си отпочинеш от носенето.Дано де. Peace

Може да се включа в сайта за играчките ако има поръчка.

Допълвам се.Чрез следните адреси от тази страничка се откриват едни и същи продукти на различни цени в разните сайтове в Англия да речем. Та намерих дървени кубчета и по 10 лири в Теско.Малко по-различни от посоченото от Атракция,но пак доста добри.

http://www.bghelp.co.uk/forums/%CF%E0%E7%E0%F0%F3%E2%E0%ED%E5/15 … %ED%E8%F2%E5.html

Последна редакция: вт, 26 окт 2010, 23:00 от plamsi

# 708
  • Плевен
  • Мнения: 974
Къде изчезна Люси? От 2-3 дни съм се пресетила за нея?

Тук съм, чета ви когато намеря време ...

Честит имен ден на именниците и рожден на рожденника, живи и здрави да са и от късмет да не се отървават!

Гледах Калинко на клипчето и започнах чак аз да се чеша, дано скоро отминат тези сърбежи ...

Честити крачета на Свил, да са здрави и на много интересни места да го заведат  Hug.

Все така по късна доба ви чета и до пост не стигам, защото вече ми се затварят очите  smile3507

# 709
  • Мнения: 2 111
Симона днес е рожденничка  Heart Eyes Почерпете се:



# 710
  • гр.Плевен
  • Мнения: 40
Честит рожден ден на Симона! Да расте здраво, весело дете!  newsm59  party023

# 711
  • Мнения: 87
Честит рожден ден Симона! Да порасне умна и щастлива!

Пламенка доколкото разбирам избираш си шопбот попълваш в сърч кутийката името на избран продукт и пускаш търсене, а той ти намира сайтове в които се продават така ли?

# 712
  • Мнения: 1 800
Честит Рожден Ден на Симона!  baloni

мама Нуши, забравих да коментирам прическата, харесва ми по-тъмната коса, но и аз очаквах по-драстична промяна Wink

Валенце, пробва ли ментов чай? Иначе след 14 часа не пий кафе и кофеинови напитки и не използвай компютър след 22ч.

-----
Днес разбрах, че GAP/Old Navy/Banana Republic доставят вече и до Б-я: http://www.gap.com/ (най-отгоре може да се променят марките и също се плаща наведнъж), а тук пише, че доставя до Бг. Извинявам се, ако знаете, не съм влизала в На пазар от отдавна Peace

Последна редакция: ср, 27 окт 2010, 08:24 от benson10

# 713
  • Мнения: 87
А не Бенсън за мен е добре дошло като инфо щото пък аз въобще не влизам в "на пазар". Laughing А за вчерашния ти линк още му се каня да разгледам та да питам преди да почна - какво ще рече фрии шипинг? Не ми се смейте много съм боса в онлайн пазара! Embarassed
Валенце аз лично не приемам чайовете като някаква дрога така, че споко и други пият чайове за нерви.

# 714
  • Мнения: 4 390
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на Симона! Heart Eyes
Да расте здрава, щастлива и да има прекрасно детство!
Ерута, честито и весел празник!  bouquet

Честитих ли краченца на Свилко? Май не?
Айде, все напред и нагоре да го водят! Heart Eyes
Марина още се хваща, че и заваля, но това не й пречи да ми бута ръцете, защото иска да ходи сама... Crazy Heart Eyes

Бен, благодаря за инфото! Hug Аз лично не знаех. Много харесвам марките, почти всичките дрехи на Марина от кака й са от посочените. Ще могат да ги доизносят още няколко деца, толкова са запазени. Sunglasses

Номадка, означава безплатна доставка /внимавайте за уловки, често има изисквания за определена сума/.

# 715
  • Мнения: 1 800
номадка, фрии шипинг= безплатна доставка (принципно за САЩ се отнася).

Див е по-бърза Simple Smile


# 716
  • Мнения: 5 026
ЧРД на Симона! Здрава, весела, безгрижна...!
Поля, весел празник!   bouquet




Бенсън, мерси за линковете  Peace

Той Свил не го пиша проходил, още не смее да се пусне сам...а това с бутането на ръцете е от 1 месец  Crazy

Дикси, как беше Калин нощес?

Пламси, нещо зор се ориентирам, щ'ти звъня после Simple Smile

# 717
  • Плевен
  • Мнения: 239
Честит Рожден Ден на Симона! Да е здрава и безгрижна! Весел празник!


Избирате един от сайтовете:
http://www.kelkoo.co.uk/
http://www.pricerunner.co.uk/
http://uk.shopping.com/?ncrd=1&rpu=1
и в търсачката им пишете името на продукта,който търсите,и той излиза в сайтовете,които го предлагат в UK.Аз написах
wooden multy activity cube и си излиза къде го има и колко пари. Peace

# 718
  • Мнения: 22 535
Добър ден и от мен...

Калина цяла нощ повръща. Като е започнала от 1ч та до сега. Само 2пъти повърна храна, всичко останало само храчки и стомашен сок. Ама през 10-20мин.
Каквото пийне след 5-10мин го повръща.
Сега се поунесе и спи, но трябва да ходим до личната лекарка, че е до 12ч.
Явно е от гадният вирус, защото баба и преди дни го изкара това, баща и онзи ден и той....

# 719
  • Мнения: 220
Честит рожден ден на Симона ,да е жива и здрава,весел празник и на цялото семейство.


Някой давал ли е бирана мая на дете за подсилване на имунитета? newsm78

И моите са със сополи ,опитва се и лека кашлица да се появява.Сега ги наливам със бирения сироп ,ще отида да взема извара и ряпа ,да почвам и тях.

Незнам вече какво да правя тия деца,всеки месец АБ,Валя преди две седмици след 2 АБ,накрая биха и инжекции Гентамицин,направо ми се реве .

Общи условия

Активация на акаунт