Жената ЛЪВ - 39 част!

  • 14 401
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 6 210
Само да  кажа Кали кво яде до сега: една филия хляб+мляко с топчета+една филия хляб и в момента гризе любимите си пил. крилца пушени  Shocked на туй дете кво му става  Shocked Всичко се изяде едно след друго, тя не смесва храни  Joy
Явно нещо ходи по децата днес! Чуй моя какво яде: мляко с корнфлейкс, едно киви, след половин час - купичка шкембе с оцет, чесън и мааалко лют пипер  Shocked и сега пак яде киви  Rolling Eyes! Хах, сега го виждам, че си извади и една репичка от хладилника! Не е истина просто!

# 61
  • Мнения: 2 274
Набързо да ви напомня да ми стискате палци в понеделник! Нямам никакво време за писане и размотаване  Confused. След сряда ще ми е по ларж, а сега отивам да уча.

# 62
  • София
  • Мнения: 6 210
Рени, ще стискаме  Peace! Успех ти желая и ще чакам в понеделник да минеш да се похвалиш  Hug.

# 63
  • Мнения: 9 776
Ренка, късмет Peace!

Готвя. Спи ми се, пък няма за кога да лягам Tired

# 64
  • Мнения: 250
Добър ден!
Помните ли ме?  Wink
Днес цял ден се опитвам да драсна 2-3 реда, но не успявах да се добера като хората до компа  Embarassed
Положението вкъщи никак не е розово и незнам докога ще я караме така   Cry. Животът наистина понякога може да бъде отвратително гаден  Cry
Не съм ви чела от "напускането си", но се надявам да сте добре  Peace

# 65
  • Мнения: 4 006
Чочинкаааа? Радвам се, че си ни се отсърдила. Но... какво има в къщи толкова лошо? Мъжът ти дето без работа ли? Защо се тревожиш така? В тая криза много от нас са на тоя хал. И моят е така. Да, трудно е с парите, но здрави да сме. Ето и аз сега изчислявам колко кредити насам и натам имам да плащам и как моят не дава лев, ама гледам да не се настройвам отрицателно. В края на краищата животът може да бъде хубав и с по-малко пари.

Аз например сега се каня да му легна малко и да си пусна някакво филмче. Да се потопя малко в свят съвсем различен от моя. Миналия път като почивах за един ден изгледах 5 филма. Crazy То ти с децата няма да имаш сега това спокойствие сигурно, но мисълта ми е, че все може да се намери нещо, което да те успокоява.

Ти много рядко си казваш какво ти тежи. Сподели де, може да се почустваш по-добре. Те ония серсеми Хамериканците затова току ходят по разни анонимни сборища. Wink Кажи ти самата как се чувстваш. И ти си човек все пак. Не само майка.

# 66
  • София
  • Мнения: 6 210
Здрасти, Чоч!
Аз се загледах в някаква романтична бозица по Нова ТВ. Играят Ричард Гиър и Сюзън Сарандан, а, и певицата... Дженифър Лопез.
Оф, порязах си пръста и ми залепва лепенката по клавиатурата  hahaha!

# 67
  • Мнения: 4 006
Венка, аз миналата седмица точно с Дж. Лопес си пуснах два филма. При т'ва ги бях гледала. Единият много си го харесвам, въпреки, че е треторазряден - "Петзвезден романс" (ей този))
Тая Лопес ми е любимка. На 40 години и кусур, а е толкова свежа. И има голяма дупа. Много е красиво жена да има голяма дупа.

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 5 042
Здравейте!

Пък аз направих един кекс и се оказа, че вместо захар съм сложила сол.... Sick Та го изхвърлих... ooooh!
Отдавна не ми се е случвала такава издънка.  Sunglasses

Чоч,  Hug

# 69
  • Мнения: 4 006
Оф, през ред е мой пост, ама сега последно и се махам.
Бенджи, как прекара снощи? Гледам прибрала си се към 1.30 през нощта. Crazy
О, и нали обещаваш, че пак ще се виждаме? На мен ми е много хубаво да си приказвам с някой, който ме познава и аз го познавам. А не тепърва да официалнича. Crossing Arms

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 5 042
Много хубаво си прекарах.
И на "лъвската" срещичка, и после на купона...

# 71
  • София
  • Мнения: 6 210
Мда, сладурана е Джей! Аз понякога хич не мога да гледам романтични бози, обаче имам моменти, в които ми идват баш като по поръчка  Mr. Green. А и харесвам Ричард Гиър. Определено установявам, че се впечатлявам от по-зрели мъже.

ПП: Стефи, знаеш ли, че най-най-най-близките ми приятели ме наричат Венка  Heart Eyes. Хич не го харесвах преди време, ама после си свикнах  Grinning.

Ааа, не се махай! Всеки ден трябва да има един дежурен по постове. Вчера бях аз  Joy  Hug!

# 72
  • Мнения: 699
Ехо, гледам на линия сте всички.

Аз имам много неща за вършене, ама..............първо ще пия кафе, че  smile3507. Иначе, мъж, дете - подстригани. Нахранени добре, дребното вече се опитва и да спи, гледам и голямото натам върви - дреме на дивана.

Свалила съм си сексът и града 2 и май ще гладя и ще го гледам. Вкъщи все едно нещо е избухнало, толкова е разхвърляно и неподредено  ooooh! Обаче не виждам как и кога ще го оправя, но това е друг въпрос, дълго ще стане ако заобеснявам.

АЙ отивам за кЕфенцето.

Стеф, аз много харесвам един филм с Джей Ло "Свекървище".

Рени, стискам палци от днес още, въпреки че знам, че ще го вземеш изпита.

# 73
  • Мнения: 668
Вени, изядохте ли шкембето?  Mr. Green
Рени, ще стискаме палци.

# 74
  • София
  • Мнения: 6 210
О, сварих една огромна тенджера и има още! Обаче стана много вкусно според мъжът ми, а и щом детето го яде, значи всичко е ток  Mr. Green!

Общи условия

Активация на акаунт