The Vampire Diaries сезон 2 - Този лош,лош Деймън - 12 тема

  • 29 222
  • 726
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 321
Цоп тъкмо изгледах серията. Peace
Страхотна беше.А накрая верно ми падна чейнето.Мамка му тоя брат Локууд хич не ме очуди.
А Деймънчо отново ме накефи.Елена и Стефан бях страхотни. Peace

# 16
  • Мнения: 0
Такаааа, и аз го изгледах. Мнооооого съм доволна от видяното. Предната серия бяха позациклили малко, но тази.... успяха да компенсират-напрегнато действие, обрати, от всичко по много newsm10.
А Нина просто е неотразима, евала на нашето момиче, страхотно си играе ролите smile3501
И наистина е за завиждане със всичките тези готини партньори-актьори    love001, да ги нацелуваш всичките

# 17
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 682
Трайки  bouquet

# 18
  • Мнения: 9
бб:  
1.Каролайн ме изкефи как нарита Мейсън, как уби полицайте и спаси братята и как си призна на Елена, че Катрин я манипулира и заплашва Мат.
2.Елена ми хареса как каза на Деймън, че е харесала постъпката му и че това е нейния приятел.
3.Деймън ми хареса като и каза, че Стефан не е пил от кръвта.
Най-готината сценка беше кат се правеха, че се карат и той демек и каза ''Обичам те'' и тя му отговори '' И аз те обичам'' и когато Стефан каза, че ги подслушват и тя се обърна и Каролайн и Деймън естествено се правеха на приятно разсеяни  Laughing

# 19
  • Мнения: 2 804
Logan SCUM Fell  Joy Joy Ей тая леля Джена е неповторима бе Simple Smile Да кажа ако не сте разбрали, Сара Канинг от вчера има Туитър @saradjcanning

# 20
  • Мнения: 3 642
Malko_Slance вярно така беше, ама той участва в няколко серии преди да прочета книгите
в тях основатели на Мистик Фолс (в книгата градът се казва Фелс Чърч) са две семейства - Фел и Локууд
аз започвам да си мисля, че може би лунният камък дава контрол на трансформацията, а може би е и оръжие срещу върколаците
как може тоя Мейсън да е такъв наивен  ooooh! ще му пати главата
само на Деймън се чудя, като се възстанови що не хукна да му извие врата, а му оставят така време да се покрие???

# 21
  • Мнения: 0
В началото никак не харесвах Каролайн,а сега ми е една от любимките.От както се превърна във вампир мацката е желязна.Добре срита вълчето.
Края,признавам си,успя да ме изненада.Това не го очаквах. ShockedЧичо Мейсън,чичо Мейсън,добре поне,че си готин.Прави сте,блазе и на Нина. Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 3 642
А сянката, която прибягва зад Стефан в предния епизод наистина е била Катрин, само дето не е следила Стефан, а Мейсън  Grinning

# 23
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
7-ма си е направо почетно място бе,Плами... Grinning Hug

А нали Sunglasses bowuu bowuu bowuu bowuu bowuu Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug


А сянката, която прибягва зад Стефан в предния епизод наистина е била Катрин, само дето не е следила Стефан, а Мейсън  Grinning

А да нали се чудихме,коя е тая сянка,да има логика Thinking

бб: 
Най-готината сценка беше кат се правеха, че се карат и той демек и каза ''Обичам те'' и тя му отговори '' И аз те обичам'' и когато Стефан каза, Laughing


Оф много мило,беше,с тоя таен код  Blush Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 1
Серията беше много добра. Особено Карълайн беше супер. И естествено и Деймън също.
Ама направо не знам как ще се справя една седмица без "Дневниците" (следващия епизод е на 21 октомври).

# 25
  • Мнения: 2 804
Malko_Slance вярно така беше, ама той участва в няколко серии преди да прочета книгите
в тях основатели на Мистик Фолс (в книгата градът се казва Фелс Чърч) са две семейства - Фел и Локууд
аз започвам да си мисля, че може би лунният камък дава контрол на трансформацията, а може би е и оръжие срещу върколаците
как може тоя Мейсън да е такъв наивен  ooooh! ще му пати главата
само на Деймън се чудя, като се възстанови що не хукна да му извие врата, а му оставят така време да се покрие???

Щото беше по-важно да разчистят телата и да се оправят с шериф Форбс. Иначе като гледам в следващия епизод ще му светят маслото..

# 26
  • у дома
  • Мнения: 7 146
Може ли линк към последната серия в Замунда,че нещо търсачката не ми я изкарва...

# 27
  • София
  • Мнения: 6 219
Прекрасна тема!

# 28
  • Мнения: 27
Хайде и аз да се пиша в новата тема  bouquet

# 29
  • Мнения: 295
Още не съм я гледала серията,но довечера на всяка цена..
Последния път Стефчо като пи от елена стана мазало направо...сега само мога да си представя...

Общи условия

Активация на акаунт