Звездни компромати-80 част

  • 47 717
  • 748
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 701
Бях чела, преди време, статия в ЕВА, точно за педантичността му и маниите му. Ужасно отблъскващо ми се стори да се живее с такъв човек.

# 61
  • Мнения: 95
На мен пък Том Круз ми харесва.
Просто в такъв момент е щракнат. Никой не изглежда перфектно на всички снимки,
та дори и звезда от неговият ранг!
Не става въпрос за моментна снимка , това го знаем , че никой не е перфектен , става въпрос , че от доста време си има излъчване на психопат , аз също го харесвам хубав мъж си е .... но просто за мен си има такова излъчване . Peace

И аз съм на това мнение, симпатичен е, но има странно излъчване на някои снимки.

# 62
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Има ли новата колекция на Весела Тотева във фейсбук?
Да.

А линк може ли?  Simple Smile

# 63
  • Мнения: 1 167

Нали Анджелина щеше да играе М. Монро??

# 64
  • Мнения: 27
Току що мернах по Планета въпросната Цветелина Янева и промоцията  й, много е смешна с тези къси роклички, като наденичка, а ханшът й изглежда огромен.
Песните повечето са много хард Mr. Green

# 65
  • Мнения: 2
Запис в клюкарската темичка  bouquet

# 66
  • Мнения: X
Уф, тоя "граф" колко ми е неприятен Sick На тази снимка прилича на Емилио, портиерът от един ужасно смешен филм по bTV - Щурите съседи Joy

Да.  Joy Joy

# 67
# 68
  • Мнения: 1 813
Браво на Райнето, много ми харесва така. Докато едни се задомяват и ще сменят памперси, тя си купонясва. Супер е !  Simple Smile

# 69
  • Мнения: 25
Момичета, снощи спорех с една позната та реших да ви попитам. Вие като истински клюкарки ще знаете Laughing Елица, готвачката при Гала , обратна ли е? Аз съм 99,9 % сигурна, че е, но според мойта позната просто си се носи с такъв стил....

# 70
  • София
  • Мнения: 23 149
Тц, тц - това не е онази Марая Кери, която харесвах  Confused

# 71
  • Мнения: 27
Момичета, снощи спорех с една позната та реших да ви попитам. Вие като истински клюкарки ще знаете Laughing Елица, готвачката при Гала , обратна ли е? Аз съм 99,9 % сигурна, че е, но според мойта позната просто си се носи с такъв стил....
Доколкото знам, да и това не се крие в предаването, но може и да съм се объркала.

# 72
  • into the blue
  • Мнения: 771

Възможно  Laughing,оказва се,че и Наоми Уотс също ще се превъплъти в легендата :
http://www.reuters.com/article/idUSTRE6974OR20101008

# 73
  • Мнения: 814
Запис на 5 страница  Crazy.Божинов много готин на снимките във фейсбука на Николета.

# 74
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 642
Мишел Уилямс не мога да си я представя в ролята на Мерилин, най-вече защото винаги ми е била много дървена във филмите. Наоми Уотс е друго тесто, излъчва повече чар, обаяние и ранимост за тази роля.


 bouquet

Общи условия

Активация на акаунт