ОКТОМВРИйското човече с ботушки крачи,студът не го плаши!

  • 35 922
  • 753
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 2 082
Здравейте момичета!

Дойде време и ние да почерпим за първия рожден ден на Мишо! Пожелавам му да е много много здрав, да мечтае и да сбъдва мечтите си и да е щастлив  Heart Eyes



Честито на всички пораснали дечица, които съм пропуснала и на всички празнуващи днес  Hug

Хубав ден на всички!

# 286
  • Мнения: 199
Endira, да ти е жив и здрав Мишо! Да расте умно и добро детенце! Много щастие ви желая   bouquet !

# 287
  • Мнения: 366
Много здраве, щастие, късмет на малкия рожденик Мишо днес!  newsm38  ura 

# 288
  • Мнения: 59
Честит рожден ден на МИШО! Да е много здрав, да носи само радост и гордост на родителите си!  bdbaloni

Yana, съжалявам за твоя проблем, много неприятно, стискам палци бързо да се оправите!  Hug

Ние изкарахме прекрасен рожден ден - вчера едно обедно и едно вечерно парти, предстои ни още едно с баби и дядовци и после ще пусна снимки да ни видите. Щях да пусна с тортата на мама още вчера да се почерпите, ама като съм индианец и още не знам как става това тук  Blush Blush  Mr. Green

И да питам нещо странично за всеки случай - трябва ми добър специалист за проблеми с гласните струни за баща ми, може би ще се налага операция. Дали са му направление от провинцията и след партито ще трябва да го водим някъде на лекар, но нямам идея къде. Ако някой има....  newsm78

Топъл и усмихнат ден Ви желая! Simple Smile

# 289
  • Мнения: 203
   ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МИШО!!!МНОГО УСМИВКИ ДА ГРЕЯТ НА ЛИЦЕТО ТИ МИЛО ДЕТЕ.
                                    

# 290
  • Лавал-Пловдив
  • Мнения: 409
Честит рожден ден на Мишо и щастливо детство
При нас е необичайно топло, вчера беше 17 гр. и бях по тениска Simple Smile Днес се очаква да е 13.
Основно се разхождаме да събираме слънце за зимата  Party

# 291
  • Мнения: 617
Честито на всички рожденици!
Джоя, аз също не съм правила прощапулник, а Дара проходи преди месец. Покрай рождени дни, кръщенета и т.н. аз също нямам сили....дано да не е проблем това закъснение.
И моето кюфте са го напънали зъби и иска вода по цяла нощ...явно така си охлажда венчетата.Даже като сдъвче нещо по-твърдо и пищи и си хваща устенцата.
По цял ден иска да яде, само ходи и вика ам-ам. Mr. Green
Како Доре как та не беше срам с тия 17 градуса hahaha

# 292
  • Мнения: 958
Како Доре как та не беше срам с тия 17 градуса hahaha

Да, при нас сняг вали Simple Smile  Точно седя и се тюхкам, че довечера трябва гуми да се сменят.
Мон, Марина е същата, както си седи и пищи, и ам-ам, снощи изяде света, може и за това да не е искала да спи, макар че после и две шишета мялко изсмука. Яде си тя за вечеря, после яде с нас, и накрая мляко и пак ам-ам.
Снощи и викам, не може да е ам-ам, ще се пръснеш сигурно искаш да кажеш мама, а тя ми сочи масата "ъъъъ ам-ам "  hahaha
И да си я похваля, вече си духа носа Simple Smile))

# 293
  • Русе
  • Мнения: 511
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МИШО! НЕКА ВСИЧКИ ПРЕКРАСНИ ЖЕЛАНИЯ НА МАЙКА МУ СЕ СБЪДНАТ!!!  Hug


Честити краченца на Гери!  Hug

# 294
  • Мнения: 571
Честит рожден ден на Мишо! Да е жив и здрав и само радост да носи  newsm38
При нас денем е около 20, аз все още ходя с джапанки  Laughing Вечер става хладно обаче...

# 295
  • София
  • Мнения: 969
Привет от слънчева и топла Южна Африка и Йоханесбург.
Честито на всички пораснали мъници. Да са живи и здрави и много да радват мама и тати  Hug
Аз отдавна не съм се включвала, че не ми оставаше време, но ще гледам оттук повече да пиша.
Павчо ходи вече много стабилно и тича даже вече след кака си Simple Smile Много му се радвам. Прощъпулника направихме с рождения ден. Не е падал, тръгна си много добре след питката и си избра мишката от РС-то
Като говорите за времето тук е 28 градуса, а лятото тепърва започва  Whistling

# 296
  • Мнения: 404
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МИШО bdbaloni!!!
Да е жив и здрав, много послушен и да радва мама и тати!
Имам много да споделя, но не остава време, само набързо ви поглеждам. Пак бяхме в болница с Ради за 11 дена, пак направи пневмония. Въпреки това почти е проходил прави сам все повече крачки и се замислям, мче трябва и аз да правя прощъпулник и да меся питка. Каква питка се прави, дайте рецепта! Някъде чета содена другаде не, вече незнам, а с баткото вече не помня...

# 297
  • Мнения: 15
Здравейте мамчета и вече пораснали бебчовци!Честит рожден ден на Мишо и на всички октомврийчета на една голяма патерица от нас!Да са здрави,щастливи и да носят много незабравими моменти на родителите си!!!
Ние целия октомври нямахме интернет-преместихме се в ново жилище и чакахме 3 седмици и половина да ни включат:(
А за синините и релефното чело-сигурно е нещо съвсем нормално за тази възраст:).Алекс синини няма,но постоянно виси на пералнията и на кухненските шкафове и е с прещипани пръсти по 5 пъти на ден.....Още не ходи....но се държи изправен сам-сигурно скоро ще проходи.Целувки на всички и сладки сънища
 Hug

# 298
  • Мнения: 15
Докато писах-то минало 00:00...Преди година в този момент още си бях с корема и даже и не подозирах какво ме очаква след около 9 часа......Но болката се забравя,остава само хубавия спомен от всеки един ден и миг, които моето малко съкровище ми подаряваше през изминалите 365 дни...Обичам те мое малко слънчице!!!
 Heart Eyes  Heart Eyes Heart Eyes

# 299
  • Мнения: 30 609
Честит рожден ден на всички дечица,които пропуснах да поздравя тези дни,да сте живи и здрави!!! Hug

Честит рожден ден на Александър!Да расте умен и благоразумен!   newsm59
Манолия,  bouquet.

Днес сме ранобудни,а се бях навила да спя. Laughing Дани е ваканция 5 дни,но малкия днес се излюпи в 7ч.Опитите му да си махне вторият сън водят до това,че вчера в 21ч. капитулира и заспа,съответно стана рано. Crazy
Не знам дали ви се 'поихвалих',но Сашко пак е болен; червени уши,гърло,подкашля и Т.Вече е по-добре,но такова пищене от болката в ушите ,няма. Confused
Иначе човекът хапва доста стабилно,постоянно иска нещо от масата,сочи с пръст.Така набързо го захраних с боб,белтък.Не сика вече безвкусни манжди,търси общата храна все повече. Simple Smile

Последна редакция: пт, 29 окт 2010, 09:48 от ДХ3

Общи условия

Активация на акаунт