Помощ в търсенето на работа - 8

  • 80 983
  • 775
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 54
Здравейте , да се запиша в новата темичка  Simple Smile Искам да благодаря и на Vennie за отговора и в предишната  Hug
Пожелавам успех на всички  Praynig

# 31
  • Мнения: 56
запис да ви следя аз си търся от 6 месеца работа и направо се отчаях пожелавам успех на всички

# 32
  • Мнения: 689
Оф, имало нова тема, а аз да не видя... И аз съм от търсещите работа. Всъщност в момента работя, но на 4 часа и за много малко пари, та си търся нещо.
Лилита, и аз съм от Бургас, и мен ме учудва, че за офис секретар и подобни длъжности не дават повече от 400-450лв. Скоро бях на интервю и направо си ми предложиха 400лв., които ми се виждат доста малко, а работното време не беше нормирано.

# 33
  • Мнения: 523
Много работодатели умело използват ( или си мислят , че го правят ) обстановката на криза ( като смятам , че се е преекспонира повече отколкото трябва с кризата ) , но така според мен се обричат на едно непрекъснато търсене на нови кадри , обучение и т.нат. Абе тези хора не разбраха ли , че за да бъде един работник мотивиран , трябва да му се плаща добре .Не казвам много , а добре , т.е. прилично , според длъжността , която заема , според работното време и според КТ .
Работодатели , ако четете тук вземете малко да се позамислите.......

# 34
  • Мнения: 97
лоша работа.. май и аз започвам да се отчайвам  Sad успех и от ммен

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
Лалита, може ли да ми кажеш за коя фирма става дума? Може и на ЛС
И аз работя в офис като офис сътрудник и взимам 400, като първоначалното предложение беше 300

# 36
  • София
  • Мнения: 170
http://www.jobs.bg/front_job_view.php?job_sid=1000071

 newsm78 последно мъж или жена? Грешките няма да коментирам.

# 37
  • Мнения: 523
Хахахаха , за предпочитане мъж или жена.......

# 38
  • Мнения: 22 431
http://www.jobs.bg/front_job_view.php?job_sid=1000071

 newsm78 последно мъж или жена? Грешките няма да коментирам.

И като видиш така неграмотно написана обява...какво ли да си помислиш...Че някой хора нямат работа и публикуват обяви в джобс. )


А за заплатите на държавните служители, определено са по-високи от това, което частниците предлагат. Зависи и от държавната работа де.
Но в нашият град парите, които съпругът ми взима, аз никога няма да ги взема нищо че съм с висше образование и 2магистратури.

# 39
  • София
  • Мнения: 1 163
Цитат
Знаете ли, получава се така, че в провинцията заплатите в държавния сектор са по-високи от тези в частния. Не го вярвах, но доскоро бях на държ. работа и едва ли ще мога да стигна нивото на заплащане там
Не е само в провинцията,затова като някой на държавна работа  ми се затръшка си имам едно на ум. Например ако заплатите са им малки, то получават купони, премии,бонуси и накрая излиза, че повече  взимат от тези дето ги експлоатират на частно.

# 40
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Много работодатели умело използват ( или си мислят , че го правят ) обстановката на криза ( като смятам , че се е преекспонира повече отколкото трябва с кризата ) , но така според мен се обричат на едно непрекъснато търсене на нови кадри , обучение и т.нат. Абе тези хора не разбраха ли , че за да бъде един работник мотивиран , трябва да му се плаща добре .Не казвам много , а добре , т.е. прилично , според длъжността , която заема , според работното време и според КТ .
Работодатели , ако четете тук вземете малко да се позамислите.......
Не всички работодатели за дебили. И за тях не е лесно.

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 4 015
успех на всички търсещи работа  Praynig

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 5 021
Има ли някой започнал стаж по програмата "Ново начало" в Пловдив?
Сестра ми е ходила да пита в БТ и не са й казали нищо конкретно, нищо не знаели и нямало засега такива места, обявени при тях...  Да ходела често да проверява...

# 43
  • Мнения: 2 708
Привет момичета, Hug следих ви известно време  тайничко, защото и аз се мандахерцах без работа около 2 месеца. Айде да кажем реално 1, защото август нямаше кьорава обява в моята област. И ми се струваше ад. Дупка. Реших, че вече никой не търси такива като мен Simple Smile. Е да, ама излезе нещо, и е от джобса Peace (това като инфо за невярващите, че от там стават нещата). Другата седмица почвам. Та да попитам, може ли утре примерно да иде да се отпиша от БТ и НОИ, при положение, че ТД е от 20ти, или трябва да ида на 19ти и не и ден по-рано?

И да ви пожелая успех и въпреки че зная, че никак не е лесно да го направи човек, вярвайте и се радвайте на всеки ден. Никой не е застрахован, че утре пак няма да остане без работа, още повече, че има изпитателни срокове, но вярвайте - някой там някъде, търси точно човек като вас Simple Smile Май малко ми е объркана мислата Simple Smile ама ми е много сложна hahaha

И използвам да кажа, че категорично не съм съгласна с мнение на една съфорумка ЧР от миналата тема, че били тъпи тия сивита европейски формат...... Никой не би и прочел моята, ако не е в такъв вид. И какво значи да се пише автобиография за всеки конкретен случай #Crazy - та това е нещо, което е отминал факт и не може да има промяна в историческите факти. За мотивационното писмо е друго - там да, но сиви..... на мен поне ми звучи смешно и непрофесионално едно такова мнение. Затова не приемайте абсолютно всички мнения. Дори и мойто не е задължително да приемате. Проссто отсявайте и пречупвайте според собствените разбирания и вземайте само най-полезното за вас. Естествено, има значение и сферата, за която кандидатстване, така че - още веднъж, дори и да ви се струва безнадеждно, вярвайте в себе си, за да повярват и другите във вас.

 Hug Hug Hug

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 176
Има ли някой започнал стаж по програмата "Ново начало" в Пловдив?
Сестра ми е ходила да пита в БТ и не са й казали нищо конкретно, нищо не знаели и нямало засега такива места, обявени при тях...  Да ходела често да проверява...

И в Бургас така ми казаха - резултати най-рано в началото на ноември.

Общи условия

Активация на акаунт