Помощ в търсенето на работа - 8

  • 81 146
  • 775
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 619
http://www.jobs.bg/f1025907

Интересно ми е, някой би ли кандидатствал по подобна обява? Аз веднага бих си помислила не особено приятни неща относно работодателя - недостатъчно образование, принадлежност към определен етнос и т.н.Wink
НИКОГА!

# 736
  • Мнения: 2 171
http://www.jobs.bg/f1025907

Интересно ми е, някой би ли кандидатствал по подобна обява? Аз веднага бих си помислила не особено приятни неща относно работодателя - недостатъчно образование, принадлежност към определен етнос и т.н.Wink

Ще кандидатстват хора, на които няма да им направи впечатление Peace. Нали знаете, че за всеки влак си има пътници Wink, а неграмотните хора в държавата за съжаление са невероятно много Tired

# 737
  • Мнения: 619
http://www.jobs.bg/f1026229
Заплащането е добро пък било то и бруто Simple Smile

# 738
  • Мнения: 1 446
Не мога да повярвам, че това е обява на бензиностанции ЕКО  Shocked

Всъщност на франчайз на ЕКО.

# 739
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Да франчайз, но съм убедена, че ако в централата видят тази обява, никак няма да се зарадват.

# 740
  • Мнения: 1 446
Да франчайз, но съм убедена, че ако в централата видят тази обява, никак няма да се зарадват.

О, със сигурност.

# 741
  • Мнения: 1 167
Red Velvet, защо до сега не съм виждала обяви в jobs.bg, пускани от manpower?? Направи ми впечатление чак сега, при положение че редовно виждам обяви, пускани от инфомаркет, страт и тем подобни.

# 742
  • Мнения: 1 446
инфомаркет, страт

Тези не съм ги и чувала. Иначе ние сме в БГ от 2006-та.

# 743
  • Мнения: 1 167
инфомаркет, страт

Тези не съм ги и чувала. Иначе ние сме в БГ от 2006-та.

Да, знам че сте от 2006 година в България. Но пък аз тая година, за пръв път си търся така усилено работа(от май месец) и то от jobs.bg и една обява не съм видяла от вашата фирма. Просто ми е любопитно защо?

Тази обява е от Инфомаркет  Peace
Иначе във вестник позвънете е пълно с обяви от фирма Старт. Която между другото е много не коректна, защото ми поиска 30лв. за период от 3 месеца, в които щели да ми се обаждат за обяви. Станах и си заминах, разбира се.

# 744
  • Мнения: 4 195
инфомаркет, страт

Тези не съм ги и чувала. Иначе ние сме в БГ от 2006-та.

Да, знам че сте от 2006 година в България. Но пък аз тая година, за пръв път си търся така усилено работа(от май месец) и то от jobs.bg и една обява не съм видяла от вашата фирма. Просто ми е любопитно защо?

Иначе във вестник позвънете е пълно с обяви от фирма Старт. Която между другото е много не коректна, защото ми поиска 30лв. за период от 3 месеца, в които щели да ми се обаждат за обяви. Станах и си заминах, разбира се.

аз пък постоянно виждам, ама те търсят космонавти:), в смисъл длъжностите, за които търсят хора са страшно сложни и оикновенно обвързани със много сериозно образование, опит, и един два чужди езика с ниво на владеене - като майчин:)
Ще се боря в този живот някой ден да отговарям на такива изисквания и Велветчето да ми направи интервю Hug

# 745
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Утре ме викат за второ интервю за същата онази длъжност с нескопосаните условия  Rolling Eyes Жената беше убедена, че аз съм човекът им, държи да се видим и утре, да обсъдим плановете ми,понеже си прилича, че не вярвам в каузата им  Joy Ще ида, защото се съгласих, да не й връзвам все пак тенекия, но определено не бих започнала работа при тях.
И между другото, отпуската ми изтече, безработна съм от 3 дни. Чакам си документите и трудовата книжка от работа и отивам да се запиша на борсата. Толкова бързо минаха 4-те месеца, направо не мога да повярвам  Rolling Eyes

# 746
  • Мнения: 4 275
Pupinka, провери как стоят нещата с декларация 7.
Сега се сетих за нея. А и в Клюкарника имаше подобна тема.
Предполагам, че ще се осигуряваш сама вече.

# 747
  • Бургас
  • Мнения: 177
Да, обезателно след като си оправиш документите отивай и питай на място в НАП за тъпата декларация. Мен за сега ме успокоиха , че няма да ми натресат акта, ама никой не може да ми даде 100% гаранция.

# 748
  • Мнения: 1 446
Moon Walk, аз и сега мога да те интервюирам на едно кафе някой ден Simple Smile И пастичка. Аз линия не пазя, само овал Simple Smile

Иначе винаги имаме по около 40 обяви всеки ден, които са активни навсякъде. Но работим по доста по-различен начин от всички БГ агенции.  Rolling Eyes 

# 749
  • Мнения: 2 078
Сестра ми беше кандидатствала в една фирма. След няколко дни разбра, че е минало интервюто и съответно не са я поканили. След това получи имейл, в който и благодарят. Пишеха също и че квалификацията й не е отговаряла на изискванията им, пожелават й успех и се надяват в бъдеще да задоволят взаимно интересите си.
Та мисълта ми беше, че и двете бяхме очаровани от вниманието. Явно са намерили време да й отговорят, докато мноооого други ЧР не намират такова или въобще не им се занимава  Simple Smile



Общи условия

Активация на акаунт