Към последната третина се насочва февруарската дружина!

  • 20 171
  • 701
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 727
Момичета от снощи имам болки в десния бъбрек.Снощи за около 10 мин бяха доста силни.След това намаляха и сега е просто една постоянна тъпа болка която се търпи но е доста неприатна.Някой има ли такива проблеми и дали е опасно.Мислите ли че трябва да се обадя на доктора?
Аз имах такива предния ден...почти час.но при мен е от преумора...бързах в дъжда,мина ми,напомнят на болки преди раждане,затова се консултирах с доктора си-НО Шпа пих.

Записах се за отворените врати в Окръжна,Варненки ще ходите ли?

# 676
  • Мнения: 32
Хайде да се организираме живеещите в София да посетим Бебеманията Simple Smile

Хайде, аз ще ходя на лекцията за кърмене от 15.00ч на 29.10.2010г. Simple Smile
И после ще разглеждам. Ние така се организирахме и за лекцията на 9 месеца, но така и не се уточнихме и не се познахме...шматки..

# 677
  • Мнения: 227
Ама аз мога само в събота или неделя да отида. Има и други мами, които работят, за това се разбирахме за почивните дни. Ако искате в събота да се организираме, ако не стане аз отпадам. Peace

# 678
  • Мнения: 227
Момичета от снощи имам болки в десния бъбрек.Снощи за около 10 мин бяха доста силни.След това намаляха и сега е просто една постоянна тъпа болка която се търпи но е доста неприатна.Някой има ли такива проблеми и дали е опасно.Мислите ли че трябва да се обадя на доктора?
Аз имах такива предния ден...почти час.но при мен е от преумора...бързах в дъжда,мина ми,напомнят на болки преди раждане,затова се консултирах с доктора си-НО Шпа пих.
И аз бях с такива болки, но не знам дали са бъбреци, зщото никога преди не са ме болели. Спах с едно шалче, но само на кръста, за да не ми загрява корема и на сутринта бях добре Peace

# 679
  • София
  • Мнения: 2 484
Аз ще взема половин ден в петък и ще отидем с милото, нищо не пречи да отида и в събота  Hug

# 680
  • Мнения: 88
здравейте,

аз малко се афектирах от лошите новини и се надявам бързо да се оправят нещата при всички и всеки да постигне мечтаното бебче, независимо от трудностите до сега  Praynig

при нас - Стефан пооздравява, доки със сигурност потрвърди, че е настинка, а не вирус, днес се помотахме в парка, но пък падна и сега е със страшна подутина на челото... но 'нак без рани не може, ще му мине и тя.
за повивалниците - стават на леглата и кошарите, просто малко стърчат, ние имахме от този тип http://www.shtarkel.com/products/2171-podlojka-za-prepovivane.html, от този магазин, май за същите пари, но друг десен, издържа докато го ползвахме, но леко се посцепи на мястото на шева и сега мисля да вземем нов, но пак за 25лв, няма да дам 50 и нагоре...

за креватчетата  - дали да са с плътни стени и колко, според мен зависи от мястото, където ще седи леглото и на къде искате да има видимост. обиколниците представляват един правоъгълник с връзки на няколко места, та общо взето могат да се позахванат и при цяла стена, но по-красиво стоят, когато има решетки, повече се опъват и захващат на по-често. когато стефан започна да се изправя сам, махнах обиколниците, защото се катереше по тях и съответно беше опасно да не падне.

за бебемания - мисля в петък да намина, ако сме здрави и имаме сили за целта, в събота и неделя май ще е лудница.

Честито на всички с хубав повод в последните дни и се надявам за напред само такива да има  Hug

сетих се още нещо - нали се чудех какво легло да вземем на Стефан, е в болницата беше нормално с по 2 прегради отстрани, по 30см, мноооооогооо е малък още за такова нещо, той се хващаше, ска4аше, хвърляше, тресна си няколко пъти главата в преградите и ако е сам на такова чудо, просто се е размазал от раз. мисля да зашия един цип на преносимата кошара и там да спи в блиско бъдеще, след като се роди бебето.
и за матраците - нашия е с кокос и пяна, посъветваха ни да е по-твърд, когато е за бебе.

Последна редакция: ср, 20 окт 2010, 18:03 от беба

# 681
  • Мнения: 10
Здравейте и от мен Simple Smile
да ви се похваля, че категорично сме от синия отбор  stork-boy  Относно мазането аз се мажа с Mustela и за сега съм доволна, но и килограмите за сега са малко +2 и ще видим за напред как ще е.

# 682
  • Мнения: 103
Здравейте  Hug
Аз само минавам да се похваля че ние сме от  stork-girl . Доктора беше категоричен.
Сега бягам, друг път ще чета, че сме се захванали с ремонт тази седмица  Laughing

# 683
  • Мнения: 26
Честито на МИШЛЕНЦЕТО и БОБЧО!  bouquet

# 684
  • Мнения: 17
Честито на Мишленцето и Бобчо за узнатите гащи и дано да са окончателни!
Тотони, стискам палци за добри резултати!
За стриите- две бременности изкарах с най- обикновени мазила, а резултатът е, че нямам никакви стрии. Което ме навежда на мисълта, че марката е без значение, важното е редовността. Сега се мажа с каквото имам и дотук не мога да се оплача. Ползвам освен други неща и масло Бюбхен. Надявам се и сега да се запазя добре.
За срещата на 30.10- аз съм за, крайно време е да се видим мамите в София.
Днес бебка доста ритка и през деня, но това ми е много приятно.
Спокойна вечер на мамите и бебочетата!

# 685
  • Мнения: 4
Здравейте мамчета,

Честито на узналите гащичките!
ние утре сме на преглед! Дано всичко да е наред!
 
Kapmeh аз не съм имала много силни болки в бъбреците, но въпреки всичко чувствах леки неразположения там. И на прегледа се оказа, че задържам течност в десния. Прочетох, че това състояние по- често се получава при десния бъбрек и се получава от напрежението, което матката оказва на пикучните пътища и бъбреците. Но най-добре да се погледне на видеозон, за да ти кажат какъв е случаят при теб, или поне не пропускай при следващата консултация да кажеш за болките.

anilevI относно предложението за откритите врати във Варна...аз няма да мога да дойда, но имам предложение, ако има желаещи Варненски майчета, да отидем на 28-ми (четвъртък) на лекциите на 9 месеца във Варна МОЛ. Ще се радвам да се запознаем с тези, които не се познаваме и да се видим с тези, които вече се запознахме  Hug

# 686
  • Мнения: 13
Мили момичета,
Благодаря ви за подкрепата и куража. Не исках да ви товаря с отрицателни мисли, но за съжаление, това е живота. Все още ми е много тъжно, всеки ден съм на различна вълна, т.е. надявам се да има подобрение. Днес например мислех вече за серклажа, който казаха, че е необходимо да ми се направи при една бъдеща бременност. Доколкото разбирам е стандартна процедура и не е кой знае какво. Може и да се наложи да си полежа после, но така е по-добре може би. Стискайте ми палци да се съвзема по-бързо, за да може въстановяването да е и психическо.
Хубава вечер на всички!

# 687
  • област Варна
  • Мнения: 270
anji_86 аз няма да мога да дойда. Все още ходя на работа  Sad , а и от другата седмица съм сама, ще замествам и няма как да изчезна по-рано от работа. Ако има някоя лекция след 12.11.2010 г. съм на разположение.  Peace

# 688
  • Мнения: 1
happy-mamma  аз съм се записала за лекцията в петък и питах дали има някой с който да ходя Simple Smile Ако искаш пиши на лични

Kamellita мисли за бъдещето и всичко лека полека ще си дойде на мястото

# 689
  • Мнения: 17
Здравейте отново,
Писах,писах и някъде ми изчезнаха писанията,та сега пка наново. Давам обещания отчет от изследването:
- Еритроцити 3,69, реф. ст-ти: 3,8- 5,2 Т/l
- Хемоглобин 11,4 , реф. ст-ти: 12,0- 16,0 g/dl (преди месец и половина беше 11,2, мислех че сега ще е още занижен,но не е)
- Хематокрит 34, реф. ст-ти: 35- 47 % (ако някой знае значението на Хематокрита,моля да пише)
+ Левкоцити 10,4, реф. ст-ти: 4,0- 10,0 G/l
- Кръвна захар 65, реф. ст-ти: 74- 110 mg/dl
Тези неща са ми занижени,освен левкоцитите,които са леко завишени,ако някой има представа какво означава това, моля да пише. Всичко останало ми е в норма,като теста за Токсоплазмозата е отрицателен (слава Богу) и теста за Хепатит Б- също е отрицателен,макар че като малка имам направени поне 3 ваксини срещу хепатит Б и ми стана странно,защо нямам антитела Rolling Eyes
Питах лаборантката и тя каза,че изследванията са нормални при бременност. Но доктор ще ги види едва на 28.10.,затова моля,ако някой има представа какво означават да пише. Мен ме притесняват завишените левкоцити...
Kamellita не се притеснявай, тук сме за да споделяме! Искрено ти желая още веднъж в най-скоро време пак да си в отчетните редици и с най-сладкото и пухкаво бебче след 9 месеца! Hug
А на вас желая приятна и лека вечар,много спокойствие и повече положителни мисли!

Общи условия

Активация на акаунт