Към последната третина се насочва февруарската дружина!

  • 20 195
  • 701
  •   1
Отговори
# 660
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 825
ух че сладко бебинце. да е живо и здраво Heart Eyes
благодаря ви за отговорите   bouquet успокоихте ме  Mr. Green то ясно няма да е много време на студено, ама да си питам пак. понеже имаше и едни комплектчета, дрешките бяха като хавлиенки, плюшени, и по-дебелки съответно. та затова питам. ама беше останало само в розово и затова не взех от него. пък това комплектче е много сладко патешко жълто - унисекс  Mr. Green знае ли човек, ако излезе с пишка  Joy

# 661
  • София
  • Мнения: 973
maria_m  какъв сладур само  Heart Eyes

Аз съм харесала един комплект за изписване с порт-бебе, може една пеленка още да добавя и засега това, но още нищо не съм купила  Blush

Тази събота бях до борсата Диана&Ники в нашия квартал. Мъничка е и понеже гледат да има за всякаква възрастова група и нямаше кой знае какво разнообразие. Цените нормални. Харесах  две неща, но и двете бяха последна бройка и като няма и за двете  Crossing Arms .... та нищо не взех накрая.

Момичета виждам, че има пусната тема за БЕБЕМАНИЯ, която наближава. Нали за тогава се опитвахме нещо да се организираме  newsm78 ? Виждам, че в програмата  за събота (29.10) има също и интересни теми. Може да му направиме една обиколка  Crazy и после някой спомена нещо за сладкарница  Laughing

Най-накрая успях да се запиша на отворените врати на 26-ти в Майчин дом. Мисля да си взема един ден отпуска и да отида натам. Ако някоя от Вас се интересува конкретно от нещо и иска да питам да пише  Peace

# 662
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Мария М, детето ти е разкошно... Просто ужасно красиво, не се сдържах да го напиша. Да е живо и здраво...

# 663
  • Мнения: 10
Здравейте и от мен.Определено не мога да ви смогна на четенето, но поне да се разпиша.Затрупаха ме от папки на работа и нямам време за нищо  smile3511
Да ви се похваля вече сме купили подчти всичко като дрешки и аксесоари.Остават някой дреболийки и разбира се кошарката за спалнята но няме каде да я държим ако я купим сега и ще я купим след нова година.
За изписването - аз от 2 седмици съм на тема кога може да се очаква бебето.В страницата на болницата в която ще раждам пише че за мойта дата (28/02 - 02/03) ,на 31 януари трябва вече да съм си стегнала чантата за болницата, и да сме в очакване.Което си е месец преди термина - мислите ли че е нормално?Значи след нова година трябва да довършим каквото е останало и от края на януари да чакаме.Вижда ми се странно.Аз естествено искам по скоро да се ражда  Peace но...
А относно комплектчето за изписване, тука не го водят така ами тука трябва да имаш Hospital Bag (памперси,ношница за майката,бебешки кърпички,мазила,одеалце,ританки или боди,и др. + кошче за кола.Без столче за кола не те изписват,защото било опасно да носиш детето без него,дори ако си пеша.

# 664
  • Somewhere over the rainbow
  • Мнения: 0
Здравейте мами,
моля препоръчайте нещо за мазане против стриите  , сърбежа  и лющенето на кожата , ама да попива бързо /без зехтин и бебешко олио щото не помагат ,пробвах вече/ Аз се мажех с Дермоластин  и ми действаше добре ,но вече свършва и май са спрели да го доставят ,звънях в аптеката в Търново и  в някъв склад в София, но няма  и сега му търся заместител  Simple Smile

# 665
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
Аз мисля когато спра да работя, тогава да понапазаря това онова, след като направя оглед на наличното разбира се. Улавям се напоследък, че като за момченце, не се увличам ама хич по синьото, а по това бежавкото и все повече на там клоня... Ще видим накрая какво ще излезе. Може и зелено, ама зависи от зеленото. Леле леле, момъка ще си има майка с големи претенции, май е от бременността  Crazy Иначе задължително ще си вземем от онези порт бебета-пелени, още не съм решила в кой цвят.
Тотони беше показала един човалчета с кожичка от вътре. Аз тук не съм търсила много много , но и не съм видяла, а и кой знае колко пари ще им искат. Имам обаче скатани много качествени кожи(много не като голичество а като качество), които мисля да използвам и да си ушия(майка ми де да ушие) такова човалче ако се очертае наистина толкова студена зима, колкото говорят , че ще е ...

# 666
  • Мнения: 10
http://www.amazon.co.uk/dp/B00129XP8M/ref=asc_df_B00129XP8M11246 … veASIN=B00129XP8M

Велико мазило.Вярно че е олио , но е много добро, мирише добре , аз изобщо нямам стрии от него,никаде.Кожата ми е като на бебе.  newsm10

# 667
  • Мнения: 17
Здравейте мами,
моля препоръчайте нещо за мазане против стриите  , сърбежа  и лющенето на кожата , ама да попива бързо /без зехтин и бебешко олио щото не помагат ,пробвах вече/ Аз се мажех с Дермоластин  и ми действаше добре ,но вече свършва и май са спрели да го доставят ,звънях в аптеката в Търново и  в някъв склад в София, но няма  и сега му търся заместител  Simple Smile
Това,което на мен ми помага е редовното мазане- сутрин и вечер. Ако пропусна баня,без да се намажа и мен яко ме сърби. То си е и до кожа,разбира се, но засега аз съм много доволна от Weleda. Пробвай ако искаш,не мирише лошо изобщо! Аз се мажа с това олио и отгоре с лосиона на Bübchen и попива бързо, докато се облека вече е попило Peace
loryn, благодаря че попита и за палците Hug След малко ще ходя да си взема изследванията и ще пиша. Дано да няма нещо притеснително.
Кали, 80 лева е цената на чувалчетата, но те са подходящи за по-големички деца, около годинка, за новородени не са най-добрия избор.

# 668
  • Мнения: 727
Здравейте майчета

ровя се вече втори час тук
Прекрасниииииииииии неща вижте : http://www.ikea.ro/catalogue/ikea-pentru-copii/category/13620

Стриите-засега мажа с Икаров натурално какаово масло и едно за стрии специално,не съм се омажбявала че да се цапам,попиват си добре Peace

Хайде новата тема,заглавието е чудно Стани Grinning

# 669
  • Мнения: 7
jiqna, аз ползвам Mustela, обаче е скъпичка (38-40 лв). Поне от 2 мамчета, които познавам знам, че е супер. Имам тях предвид, понеже като мен са предразположени към стрии и едната имаше най-големия корем на света Simple Smile и не се нацепи изобщо (само малко по дупето където не се мажела). Аз се мажа с Mustela от 2-3 месец някъде и никога не съм имала сърбеж или лющене на кожата.

Иначе аз се въздържах до вчера от пазаруване за бебо, обаче с тоя La Redoute отекох. И снощи пуснах  2 поръчки: чашафче, комплект бодита, поларено одеалце и чувалче за спане (за малко по-нататък).
Иначе сега се опитвам усърдно да преценя какво ще ми трябва за началото и да си го набавя. Чета списъци на други мамчета и се опитвам и аз да си съставя такъв.

ровя се вече втори час тук
Прекрасниииииииииии неща вижте : http://www.ikea.ro/catalogue/ikea-pentru-copii/category/13620
Ох и аз откакто се мотах веднъж в IKEA в Италия, й станах почитател. Уви при нас ще е чак през 2012 Sad е поне я строят де Simple Smile

# 670
  • София
  • Мнения: 406
Привет, момичета. И аз да похваля Мустелата, макар че не съм особено редовна с нея (била съм няколко килограма в повече и все още кожата ми не е опъната, та си позволявам да се разсейвам, ще видим дали ще съжалявам за това в последствие). Факт е обаче, че ако съм пропуснала и усетя сърбеж, след намазване веднага спира, попива доста добре, миризмата е силничка, обаче.

# 671
  • София
  • Мнения: 2 486
Хайде да се организираме живеещите в София да посетим Бебеманията Simple Smile

# 672
  • Мнения: 227
Хайде да се организираме живеещите в София да посетим Бебеманията Simple Smile
Нали нещо се разбирахме за 30-ти в събота newsm78 Ще спретнем една организация Mr. Green Аз от скоро се мажа с олиото на Джонсън и много започна да ме сърби кожата. Имам зачервяване отгоре на корема, но не е обрив, просто ми е червена кожата и много ме сърби. Дали е от олиото? Преди това се мажех с кокосово масло и ми действаше добре, но трудно го намирам. Ще спра да се мажа тия дни да видя дали е от Джонсън-а.

# 673
  • Somewhere over the rainbow
  • Мнения: 0
Евридика и аз се мажех преди с това олио на Джонсън  и имах страшни  сърбежи и лющене на кожата , да не говорим че го чакам по половин час да попие. Една приятелка ме видя че постоянно  се драпам и ми донесе останала от нейната бременност  половинка от прословутия Дермоластин и с него като почнах спряха сърбежите ,ама вече свършва  и сега търся заместител  Simple Smile

# 674
  • Мнения: 10
Момичета от снощи имам болки в десния бъбрек.Снощи за около 10 мин бяха доста силни.След това намаляха и сега е просто една постоянна тъпа болка която се търпи но е доста неприатна.Някой има ли такива проблеми и дали е опасно.Мислите ли че трябва да се обадя на доктора?

Общи условия

Активация на акаунт