ОКТОМВРИЙКИ сме и темите "ядем" като еклери със крем!

  • 22 905
  • 727
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 472
Бобченка и на нас ни е доста изпъкнало и ще слагам лепенки,но след няколко дни,че все още има някакви секреции.Имам опит понеже и минналия път бяха резнали по високо пъпа и пак слагахме лепенки  Peace

Бърди мислиш ли,че ще е готов акта ?!? На мен ми казаха 2 седмици,ама като се сетя миналия път колко им отне,та и го бяха сгрешили,абе идилия  ooooh!

Vessi-barabesi може да прочетеш малко инфо тук

# 706
  • Русе
  • Мнения: 904
Здравейте и от мен ,ние докато се оправим сутрин то станало обяд Mr. GreenСега вече сме къпани и нахранени и спим сладко ,сладко.И нашето пъпче е малко по високо отрязано ,но сега взе да се поприбира ,секретите вече спряха да излизат и вече мога спокойно да си го къпя във ваничката ,досега не посмях.Иначе за пъпчето ми бяха казали да слагам пчелен восък разтопен на водна баня и направен като паричка за да си прибере пъпчето и да се избегне пъпната херния но за сега не съм го пробвала .

# 707
  • София
  • Мнения: 167
Бобченка, като понапълнее бебка и пъпчето ще се прибере.  Поне на нас с каката така ни бяха казали и така и стана. Peace

# 708
  • Мнения: 7
Рени,Био Гайа да не са?

Сигурно  newsm78, позната ми каза, че ги използва и помагали.

# 709
  • Варна
  • Мнения: 245
Рени и аз чух че са за колики, но нямам наблюдения, в момента са някакъв хит, 15 лева струва едно мъчничко шишенце, аз отдавна давам от тях на баткото за имунитет, те са прибиотик. Имам приятелка фармацевт, която много ги хвали също. Ние за сега се справям със Саб симплекс, за сега са слаби коликите, но да видим.

Последна редакция: пн, 18 окт 2010, 14:07 от Lady V

# 710
  • София
  • Мнения: 483
Абе момичета, каква е тази погача която правите ? Това за здраве на бебчо ли се прави, и какъв точно е обичая, не съм чувала такъв ???  newsm78 На кой ден се прави ? Аз знам само за 40-я ден дето се ходи на църква, канят се само жени, черпи се със сладко, и трябва да си тръгнат преди да се е стъмнило.
да, ето това е погачата  Simple Smile Надето (ако не бъркам) скоро разказваше за обичая с подробности  Hug

# 711
  • Мнения: 2 286
Веси, ето линкче и от мен http://tuci.lovelyforum.net/forum-f3/topic-t2394.htm Аз това съм си запазила и ако тръгнем да правим нещо такова ще е.

# 712
  • Мнения: 304
Здравейте  Simple Smile

Имам поръчение да поздравя всички ви от името на облачето хей и да споделя с вас радостта и похвалата и - днес се роди малкият Борис  Heart Eyes  И той, и облачето се чувстват добре, всичко е минало гладко  Hug   а след някой друг ден тя ще ви сподели повече подробности. 

Поздрави и благопожелания за всички   bouquet

# 713
  • София
  • Мнения: 17 329
Бобче, на Мая пъпчето също беше така, ама виждам, че започва да се прибира самичко.

Данитка, колко ти се е бавил акта? Уж казаха 10 дни при нас, не се бях сещала, че може да не е готов  ooooh!

# 714
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Страхотно, честито Облаче, много здраве и брзо възстановяване  Hug

Момичета, мерси за отговорите. Ще попитам и тук на следващата консултация, пък дано като трупне някое и друго килце, да се оправи пупата.

# 715
  • Мнения: 2 286
Честит син Борис на мама Облачето хей! Много да й е щастливо детето и много радости за семейството!

# 716
  • Мнения: 170
Облаче, честито ти синче Борис. Да ти е жив и здрав и много да ви радва! smile3525

# 717
  • Русе
  • Мнения: 904
Облачето честит ти син Борис  newsm51 smile3525 да ви е жив и здрав и да ви радва много,а на теб бързо възстановяване

# 718
  • Мнения: 599
ЕЕЕЕ ИМАМЕ СИ БЕБЧЕ В ТОЗИ ТАКА ДЪЖДОВЕН ДЕН, ЧЕСТИТО НА МАМА ОБЛАЧЕ, ДА Й Е ЖИВ И ЗДРАВ МАЛКИЯ БОРИС  smile3525

А на всички Вас, благодаря ви за отговорите за погачата, аз това го знам че се прави на 40 ден, но понеже една мама по рано беше споделила че е минала тяхната погача, и видях че на лентичката пишеше че бебчо е на 20 дни или 20 и няколко не помня, та затова попитах де  Embarassed

# 719
  • Мнения: 472
Бърди пак бяха казали нещо от сорта на 10-15дни,а стана готов първия път и то сгрешен след 27 дни,спомням си ясно,че какъв скандал им дигнах не е истина  ooooh! Сега дано в тази нова община са по сръчни и да не  правят грешки  Naughty

Vessi-barabesi и на мен същото нещо ми направи впечатление,но явно всеки сам си преценява кога да ги прави тези нещица Simple Smile Аз знам,че се прави след 40 ден или на самия него и да не е в неделя ,това е  Peace

Общи условия

Активация на акаунт