ОКТОМВРИЙКИ сме и темите "ядем" като еклери със крем!

  • 22 905
  • 727
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 5 738
Мирамс.успех всичко ще е наред! Praynig Hug

Зеленоочка,чакаме снимки от погачката да ви видиме!  Party

Мирче,хайде да се видим тези дни рпеди да се родите  Grinning

# 691
  • София
  • Мнения: 483
Мирче,хайде да се видим тези дни рпеди да се родите  Grinning
Хайде, само дай сигнал кога излизате  Heart Eyes Днес е гадно времето, но дано утре да е по-сухо поне.

# 692
  • Сливен
  • Мнения: 140
jully1975 ходя при Германова
оставям ви,следобед ако не съм отишла да раждам ще ви проверя за нови бебчета  Peace

# 693
  • Мнения: 2 286
Честито бебче на мама Полиглот! Много здраве и щастие! А на мама бързо възтановяване!

Мириамс, Hug леко раждане, миличка! Дано е скоро и да си гушнеш вързопчето!
Лейди, радвам се много, че вече сте добре! Наистина жалко за това, което сте преживели, но важното е, че всичко е ок вече!

Ние сме добре. Никакви признаци за раждане. Но бебчо е доста активен. Такива болки ми причинява понякога, но няма какво да правя. Бебз, не ставаш за гадетелка Mr. Green tooth

# 694
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Здрасти и от мен.

Честито на Полиглот, много радости и здраве да и носи малката рожба  Hug

Облаче, стискаме палци  Hug

Заведох какат ана градина и сега съм свободна. Мила спи, но вместо да си дремна с нея, трябва да я помъкна към банката, че имам някои сметки неотложни да уреждам.

Относно родилните петна- и Йована и Мила се родиха с червени петна под носа и на челото във формата на V, такова и аз съм имала като съм се раждала. на Йована почти вече не се забелязва въпреки, че тя е направо с млечно бяла кожа. единствено като се ядоса или разреве, се появява. СПомням си, че към 6 месеца започна да избледнява и към 2 годинки поизчезна.  Peace
За успокояването- при нас много добре действа повиването. Мила също се будеше веднага след като я сложа в креватчето и се сетих да изкарам тънко одеалце и да я повия в него и чак тогава я слагам в леглото. Отгоре завивам с друго одеалце  Peace Така спи по цели нощи, че и аз с нея. Даже голям фал направих тази нощ. Толкова сме спали, че не съм се сетила да стана да я сменя, на сутринта милата, цялата беше мокра от препълнения памперс  Blush Sad #2gunfire (пистолетите са за моята глава). Надявам се да не ми се разболее  Praynig
Само дето аз я повивам като и оставям ръцете навън.  Thinking Също така, забелязвам, че когато ми пусне гърдата нощем, заспива със заровена муцунка в мен. Аз се плаша да не я смачкам в съня си и се премествам настрани и тогава тя се буди. Явно майчината топлина им е много нужна да се узпокоят и заспят. Тогава протягам ръка и я оставям да сложи главичка на дланта ми и така сиу заспиваме. По някое време си измъквам ръката  Peace

Цвети, нормално е да се чувстваш така. Хормоните ти играят страшно много сега. Смяната на настроенията е нашълно нормална. И това ще мине  Hug

Мила така исках иа з да я заведа Йована да се наиграе, ама не посмях с бебето. Де да знам, много деца затворени в помещение, а и като знам колко ги изолират тук когато са болни  ooooh!. Реших да пропусна...

Мириамс скоро ще е  Hug

айде, че ферман написах  ooooh!

# 695
  • Мнения: 486
Арим,в Бургас родих!!!
Лейди,направо нямам думи!И аз колко я мислех тази инфекция,значи не е са само слухове!Оправяйте се бързо!!!

# 696
  • Мнения: 472
Честито бебче на Полиглот!Живо и здраво да е !

На мен хич не ми се пише...едно такова сиво ми е ... Tired

# 697
  • Мнения: 6
Честита дъщеричка на мама Полиглот   bouquet Да расте щастлива и здрава,  на мама бързо възстановяване!

tzzzvety - със сигурност е следродилна депресия. Опитай се да си почиваш във всеки удобен момент, помоли близките да не ти се "мотаят много в краката", хапвай повечко витаминозна храна. Не се притеснявай излишно, от хормоните е и семейството ще те разбере  Hug
miriams - както ги описваш нещата следобед може и да не провериш има или не нови бебчета  Wink Пожелавам ти леко и бързо раждане  Hug
Орхидейке, нашите колики  явно са по-слаби от вашите. Давам на малката преди всяко хранене "Инфакол" и като се накърмим я завъртам и гушвам върху коремчето си. Така вършим 2 хубавини - затопляме нейното коремче и бързо се освобождаваме от натрупаните газове  Grinning Като бонус имаме и люлеене от стола, на който се храним и сме приватизирали от тати  hahaha, но на нас ни е по-необходим. Когато я прехвърля в креватчето слагам топло компресче на коремчето и миличката продължава сравнително спокойно да спинка - като този, но нашия е мечо - Промрънква от време на време, но не плачка. Дано и при вас се успокоят нещата  Hug
Нослето на Йоаннка нещо се опитва да се запуши Sad За сега почиствам преди всяко хранене и се надявам да не се получат усложнения...

# 698
  • София
  • Мнения: 483
Смехоранке, ех че хубаво го описаааа, каква идилия само...  Hug Чак се замислих Дали и аз да не си потърся стол за кърмене и люлеене  hahaha Аз нямам удобно местенце за тази дейност, а си е почти задължително.

Облачето би трябвало вече да си има бебешорче  Mr. Green ама нямаме новинки от нея.

# 699
  • Мнения: X
Честито на Полиглот! Много да ги радва малката кукла  smile3525!

BlueBeri, да ти призная все забравям за сушоара, но рано или късно ще се сетя да го изпробвам.

Arim, как може свеки да не ти предлага, че и бременна си била. Аз много си угаждах през бременноста не е от това при нея, а наследствено от татко й.

GK, дано се махне сам, хич не ми се иска да я мъчим с лазери.

miriams28, успех ако се е почнало  Hug!

bob4enka и нашето е абсолютно същото на челото във формата на V, чвно е често срещано  Simple Smile.

mama - Smehorana, супер че не са ви силни коликите и ние сме взели такъв стол от тати за кърменето и оригването е много удобен. Аз вчера от чудене какво да правя я сложих в количката й и обикалях стаята, за моя изненада заспа  Crazy.

Мамата която пусна френското анимационо филмче   bouquet, много ми хареса.

# 700
  • Мнения: 7
Честито бебче на Полиглот, много да слуша и много да радва мама и тати.
Момичета, някой ползва ли капки Био гага и помагат ли, че няма спасение от коликите.  ooooh! Shocked

# 701
  • София
  • Мнения: 5 738
Рени,Био Гайа да не са?

Мирче,утре го дават по топличко и ещ излезнем вероятно но за малко ще е преди обяд тъй като от 14,30 сме на невролог Rolling Eyes

Облачее..... надявам се всичко да е наред!  Praynig

# 702
  • Мнения: 599
Абе момичета, каква е тази погача която правите ? Това за здраве на бебчо ли се прави, и какъв точно е обичая, не съм чувала такъв ???  newsm78 На кой ден се прави ? Аз знам само за 40-я ден дето се ходи на църква, канят се само жени, черпи се със сладко, и трябва да си тръгнат преди да се е стъмнило.

# 703
  • София
  • Мнения: 17 329
Цвети и аз се дразня на близки дето ми се мотаят в краката и само съскам  Mr. Green Хем беше хубаво уикенда да сме си всички у дома, хем днес ми е доста добре да съм сама с бебата. Бабите умишлено ги отпратихме след изписването, много са мили и добрички, но аз не мога сега точно да търпя хора около мен.

Иначе при нас онзи ден падна пъпчето, та снощи успяхме да я изкъпем най-сетне като хората Simple Smile Успяхме за малко и да излезем вчера следобяд, че направо клаустрофобия ме е хванала у нас. Нещо ми е трудно превключването на режим стриктно у дома  Tired

Леле, хора, не мога да си намеря педиатър на детето! Намерихме една, ама в Овча купел, то голямо пътуване баси, а трябва да го правим често-често през първата година. В Люлин не исках в поликлиниките, че са доста гаднички, а където си харесах педиатърка учтиво ми отказа, че имала много пациенти и не смогвала. Нашето джи-пи си е най-обикновено и в практиката им няма педиатър, направо ужас  #Crazy
Днес ще се опитам да се разходим до общината за акта за раждане и трябва вече да се записваме, а съм наникъде  ooooh!


# 704
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Аз да попитам нещо относно пъпчето.
Напето падна, но явно доста високо са го вързали в болницата, стои си едно такова изскочило. При вас как е. Нямам спомени с Йована да ми е правила такова впечатление. Тя има много хубави пъпче. Дали е нормално и дали ще се прибере или да търся някакви лепенки, въпреки, ч еме съмнява тук да са чували дори за тях. Споделете моля за пъпчетата на вашите мъници.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт