Ваксини - дискусия за вредата от тях... (тема 12)

  • 37 079
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 376
Мари, радвам се да те "видя" тук  Hug
След като е оформен документално отказа от ваксини в родилното... най-вероятно ще сложат червена бележка на леглото на беба, че са отказани ваксини, за да не стане засечка. Напр. някоя много старателна тьотка да набучи детето.
Можеш и ти да си подготвиш такава бележка - "Отказва Ваксини".
Желая ти много леко и безпроблемно раждане  Hug

# 736
  • Мнения: 1 263
irchick , благодаря ти за бързия отоговор Hug Бележката има ли я готов вид или аз сама да си я напиша?

# 737
  • Мнения: 1
гледах филма и ми стана много тъжно защото нашата лекарка ни натиска за ваксината която се слага за 6 год аз засега от казвам

# 738
  • Мнения: 1 376

Преработих малко файловете, които ми прати Весси.
Може да ги копирате поотделно или да ги комбинирате и двете.

Декларация за отказ от ваксиниране в родилното

Заявление за родилното
Мари, това е по-важно да имаш подготвено предварително... бележката, която са слагали на бебенца без ваксини е била просто лист хартия закрепен на кошарката, написан с червено.

# 739
  • Мнения: 1 263
irchick, много ти благодаря!Предполагам, че в болниците имат такива декларации, но за всеки случай аз ще си я извадя и ще си я попълня Hug

# 740
  • Мнения: 6 274
irchick, много ти благодаря!Предполагам, че в болниците имат такива декларации, но за всеки случай аз ще си я извадя и ще си я попълня Hug

Ооо, Мари, не разчитай на тях!  Naughty
Изтегли си я и бъди готова!
Знаеш колко се радвам за теб, стискам ти палци и ти желая едно хубаво, бързо и леко раждане, а на финала най- пухкавото, здраво и сладко бебенце!
  Hug

# 741
  • Мнения: 1 376
И Джуличка ти е казала... не разчитай  Naughty
Мамите тук са заверявали пред нотариус въпросните документи и са ги представяли пред завеждащ отделение предварително. Даже си вземи и входящ номер при възможност, копие за теб и копие за тях. Само така ще си сигурна, че ще се съобразят и стриктно ще следват желанията ти.

# 742
  • Мнения: 1 263
Джул, много ти благодаря !Дай Боже Hug
За декларацията, ще го направя обезателно Hug

# 743

Общи условия

Активация на акаунт