Бременни и майки от проблемното 2010 - четиринадесета част

  • 32 953
  • 770
  •   1
Отговори
# 720
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 978
Лилка, прекрасно малко синеоко джудженце си имаш вкъщи! Толкова е сладка, пухкава и усмихната! Да ви е жива и здрава Раличка!   bouquet

# 721
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 978
С огромно удоволствие съобщавам, че Пламс е родила своето коледно чудо - Малена, в 10,15 ч.
Малена е 3330 гр., 49 см. Мама и бебе се чувстват добре, към 14 ч. ще може да я гушне и види по-добре.
Да е много здрава, красива и щастлива дългоочакваната Малена, много да радва семейството си! На мама - бързо възстановяване, на тати Тихомир - наздраве!   bouquet  bouquet  bouquet

# 722
  • Русе
  • Мнения: 904
Пламс честита ти дъщеричка   bouquetда ти е жива и здрава  Hug
Желая ти бързо възстановяване и за празниците да сте си в къщи с малката сладурана Hug

# 723
  • Мнения: 4 589
О, честита рожба на Пламс, да расте много здрава, щастлива и обичана. А на мама бързо възстановяване.

Ето малко снимки и от нас - http://www.facebook.com/album.php?aid=100098&id=1177874908&saved

# 724
  • гр.София
  • Мнения: 2 763
Пламс честита дъщеричка Малена   bouquet  bouquet  bouquet
да сте живи и здрави , пожелавам и късмета да не я изостава и за миг , да порастне стойностна и красива жена  Hug Hug Hug
Николита честито лека и безпроблемна бременност до термин едно здраво и хубаво бебче  baby_neutral baby_neutral baby_neutral
Хоупче със здраве да си ползваш подаръка , а нас да радваш с прекрасни снимчици на малката госпожица  Hug
Лилка ама много сладко джудженце  Heart Eyes
Да се редактирам :
Ники-Пики уникални са малките сладурчета , много са мънички и сладички  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Да са ти живи и здрави , браво миличка  Hug

# 725
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 978
Ники-Пики, невероятни малки, чудесни съкровища си имаш!  Heart Eyes Heart Eyes Толкова са мънички и сладички, чак не ми се вярва, че и моята Бела беше толкова малка... Hug

# 726
  • някъде тук
  • Мнения: 621
Пламс,честита мъничка принцеса  bouquet Да расте здрава и щастлива  bouquet

Ники-Пики ,щастието умножено по две видях във вашата къща Hug Heart Eyes Малки сладки буболечета HugСтана ми толкова мило докато гледах снимките Hug

# 727
  • Русе
  • Мнения: 904
ники пики големи сладури са

# 728
  • Мнения: 544
Пламс, честита дъщеричка Малена, току що разбрах  за новината по скайпа.......
бързо възстановяване и весело посрещане на празниците.
Момичета нещо не ми се отварят страниците с днешна дата????  дано и поста ми се появи.
Лек ден на всички!

# 729
  • Мнения: 3 246
Пламс, честита дъщеричка, да е жива и здрава малката Малена, да расте весело и щастливо дете Hug Money #2gunfire  bouquet
Ники, страхотни са и двамата Hug Hug Hug

# 730
  • Мнения: 4 700
Пламс, честита дъЩеричка. Да ви е жива и zдрава и много да ви радва. Вие го zаслужавате.

Ники, толкова са сладки....  Heart Eyes И какви са мънички. пу пу пу

лилка, невероятни снимки си направила, много е сладко малкото джудже...

Майче, добре съм аz, утре пак на лекар, омръzна ми вече.  Rolling Eyes Имам и zа другата седмица час и се надявам да ги пораzредят тия прегледи, че в много ми идва. Не че не се радвам да си видя диването всяка седмица, ама е натоварваЩо все това и онова да планувам, работния график.... Абе мрън....

# 731
  • Мнения: 4 589
Много ви благодаря. Ние сме малки, ама сме палави за големи....

Миле, много се радвам за теб. И аз ходих непрекъснато на прегледи, ама все пак резултата е на лице. Пази се много.

# 732
  • Мнения: 1 167
Благодаря ви за комплиментите за моето джудженце.Ами то в нашата тема са най хубавите дечица, нали са най чаканите, а всяко дълго чакана събитие е най хубаво. Peace
Добър завършек на темата .Хайде и тук честито на Пламс,да и е жива здрава и много послушна малката доспожика.Много усмивки с коледното чудо.  bouquet
О, Ники големи сладурковци сте. Направо се забравя колко малки са били ,душички ,а госпожичката все със шишенцето милата тя ли е лакомницата.А и как сте подпряли шишето да се справя сама че и никак време не остава май за всеки и всичко.

# 733
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Добре дошли на новите попълнения! Много се радвам на това, че все повече момичета успяват Simple Smile.

Пламс, да ти е жива и здрава девойката! А на теб скорошно възстановяване!

Ники, прекрасни малки човечета! Да са ви живи и здрави! Младежът е отчетливо по-едричък, но предполагам девойката скоро ще го настигне Simple Smile.
Мен малко ме притеснява практиката за хранене на толкова малки бебчета в легнало положение, крие доста рискове.

лилка, страхотно джудженце си имаш Simple Smile!
А от къде взе костюмчето? Много е симпатично Simple Smile.

Хера, имаш прекрасни фотоси (и модели) - ние с Норе има да ти дишаме праха Simple Smile.

# 734
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 371
Лелелелел какви красоти видях Mr. Green Ники чудесни са и двамата Hug
Добре дошла на Малена!  Hug
Кайрен благодаря Hug
Аз съм със запушен нос и немога да спя...вече втора вечер сумнамбулствам Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт