Коледно настроение!

  • 173 229
  • 792
  •   1
Отговори
# 300
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Искам, да ви предложа още един линк за медена къщичка Simple Smile. Много ми хареса на мен Simple Smile.

Медена къщичка

# 301
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
В линка, който си дала има едни красотички, като украса към кафето. Направо  #Crazy Много идейно и чудесно за гости  Mr. Green

# 302
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
В лявата страна на линка има темите, информацията е необятна като Русия Wink, за какво ли не.

http://supercook.ru/

Само да има човек желание и време, да опита някои от тях, всички няма да е възможно със сигурност Simple Smile.

# 303
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
От мен 2 линка към темите от 2008-ма, които бяха много добре подредени.

Коледа и Нова година - сладки изкушения !

Коледа и Нова година - предястия и ястия !

# 304
  • Мнения: 3 379
О, да, това със снимките беше супер в темите. Между другото, в миналогодишните теми има линкове към всички стари коледни теми и просто не ми се трупаха пак в първия пост - който иска, може да види линковете към старите теми в някоя от тези от 2009, във всичките ги има.

Някой питаше какво да направи в коледни форми за мъфини и аз пак да похваля мъфините с кафе (има ги в първия пост), страхотни са, вече втори път ги правя за една седмица.

# 305
  • Мнения: 1 461
това е албумчето от къщичките през 2008 и 2009                  
http://2009.snimka.bg/cooking/koledni-k-shtichki.422765
които иска може да си качи къщичката и да си напише името на нея или под самата снимка,аз нямам време да добавям още снимки за което се извинявам ,паролата е тук   http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=455890.msg13534169#msg13534169

# 306
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Момичета, да ви  уведомя, че днес след кратка кореспонденция с главната редакторка на сайта, в който имаше откраднати мои снимки и рецепти, същите бяха премахнати. Най-ме болеше за Коледната къщичка, с такава любов я правих, а някой друг, който нищо чудно да пише и тук, си я присвои.
Мисля, че е редно да спомена и имената на крадлите, ако си ги прочетат - нека са засрамят -  Ивелина Делчева и Даниела Николова.
Радвам се на коректното отношение на главната редакторка Ева Лъчезарова Peace.
 
 
 
 

# 307
  • От липите до сините камъни
  • Мнения: 234
Мале страхотни красоти видях в горните линкове,и аз съм решила за коледа да направя къщичка,но незнам какво ще излезе hahaha,момичета,я кажете колко време преди коледа трябва да се сглоби къщичката и бялата украса отгоре само от белтък ли е или може да сложа и бита сметана вместо белтъчната глазура(че се притеснявам нещо от суровите белтъци,за децата)

# 308
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Мале страхотни красоти видях в горните линкове,и аз съм решила за коледа да направя къщичка,но незнам какво ще излезе hahaha,момичета,я кажете колко време преди коледа трябва да се сглоби къщичката и бялата украса отгоре само от белтък ли е или може да сложа и бита сметана вместо белтъчната глазура(че се притеснявам нещо от суровите белтъци,за децата)

Къщичката у дома се прави само за украса.... все пак около 2-3 седмици стои непокрита и се праши. Със сметана няма да стане Sad
За хапване правя 3 вида сладки, едните от които меденки. А къщичката само си я съзерцаваме, и като разваляме украсата я изхвърляме.

# 309
  • Мнения: 1 446
O да, къщичката наистина е само за украса. Аз така правя меденки, които украсявам с белтъчна оцветена глазура--за украса. Но не ги ядем. Къщичка не съм правила все още, но ако сме тук за Коледа, може и да пробвам.

# 310
  • От липите до сините камъни
  • Мнения: 234
Благодаря ви за отговора,но имам големи съмнения,че ще успея да я увардя цялата,особенно като се украси и с най-различни шарени бонбонки Crazy

# 311
  • Мнения: 720
Хмммм, моята къщичка бе разглобена и изядена още същият ден.  Rolling Eyes , съзерцавахме я има-няма два часа  Laughing Но моята глазура беше от домашно, прясно яйце, не се шегувам.  Crazy Laughing

# 312
  • Мнения: 11 338
рецепта[/url] с план за къщичка.

Принтирах си къщичката, а каква доза от тесто ще ми стигне за тази къщичка? Благодаря  bouquet

# 313
  • Мнения: 61
Здравейте  пак в любимата тема,

Коледа наистина идва. Започнах да мисля за коледни, червени свещи.
Украста на елхата също е важна. Всяка година перди Коледа си купувам
по една нова червена играчка, за да я сложа на елхата.

# 314
  • Мнения: 121
Искам, да ви предложа още един линк за медена къщичка Simple Smile. Много ми хареса на мен Simple Smile.

Медена къщичка
Страхотни неща има тук! Направо ме засърбяват ръчичките да направя и аз медена къщичка Laughing

От вас ми дойде и идеята да си поръчам коледни кътъри от и-бей и вече си ги получих. От много време искам такива. Много съм щастлива Mr. Green Ето ги и тях:

Липсва само ангелче, за да е пълен комплектът.

Общи условия

Активация на акаунт