Писмо до Дядо Коледа!

  • 151 211
  • 932
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 3 017
То много време се бави този Дядо Коледа! На децата им писна да чакат, та май четвъртък, петък ще сложа в пощата готовите отговори вече

Хмммм, и  аз се чудя вече дали да не напиша сама  Rolling Eyes Ама после ако дойдат истинските и ги видят  Confused  Аз има казах, че писмото е пристигнало вече, но може отговора да се забави. Но не е важно това, по-важно е дядо коледа да го прочете  Laughing

# 436
  • Мнения: 187
вчера получих отговор на писмото ми от българския Дядо Коледа,Марти(синът ми) е много доволен,много му се радва,смятам да му го ламинирам и да му остане като спомен.снощи цяла вечер го разнася насам-натам,ще го снимам и ще ви го постна

# 437
  • Варна
  • Мнения: 11 340
http://www.portablenorthpole.tv/watch/mbxZqFSbadiN7Z1oKj9o1Zw
момичета, ето тука можете да направите лично съобщение за вашите деца, като кликнете върху PNP и макар, че на английски, децата го гледаха в захлас.
Hugне съм виждала така щастлива дъщеря си
лицето и сияеше,очичките и попиваха всеки кадър независимо че не знаем англииски,а възгласите и се чуваха чак на улицата Laughing

Моето диване (голямото) като се притесни, скри се зад елхата, почти се разплака - беше убедена, че не е слушала и сега ще й се кара Дядо Коледа. С половин око надничаше и, като светна зелената лапма, такива подскоци и радостни викове започнаха, че просто няма как да ги опиша. Много забавно беше. На малкия изобщо не му наприв впечатление. Crazy

На финландския Дядо Коледа изпратихмеоще в началото на ноември, отговор нямаме. Няма да приготвям друг, ако получи, получи - и без това децата не очакват отговор, а подаръци. Party

# 438
  • Мнения: 292
И аз направих видео за дъщеричката ни. Чакам с нетърпение вечерта, за да й го покажа.Страхотно е!!! Heart Eyes

# 439
  • софия
  • Мнения: 33 376
http://www.portablenorthpole.tv/watch/mbxZqFSbadiN7Z1oKj9o1Zw
момичета, ето тука можете да направите лично съобщение за вашите деца, като кликнете върху PNP и макар, че на английски, децата го гледаха в захлас.
Hugне съм виждала така щастлива дъщеря си
лицето и сияеше,очичките и попиваха всеки кадър независимо че не знаем англииски,а възгласите и се чуваха чак на улицата Laughing

Моето диване (голямото) като се притесни, скри се зад елхата, почти се разплака - беше убедена, че не е слушала и сега ще й се кара Дядо Коледа. С половин око надничаше и, като светна зелената лапма, такива подскоци и радостни викове започнаха, че просто няма как да ги опиша. Много забавно беше. На малкия изобщо не му наприв впечатление. Crazy

Моята от петък до сега го е гледала около 50 пъти. Когато го намери под елхата го изгледа 3 пъти по ред. Знае го почти наизуст и повтаря със стареца. Аз й казах кога какво казва ДК и тя седи, и след определените реплики отговаря Yes, OK Crazy Вчера го носи да го гледат в градината, но не е имало време, а днес ще го носи на английския.
Много хубаво филмче се получава. Не съм си поиграла да видя, ако отбележа за лошо дете какво се случва Laughing

# 440
  • Varna
  • Мнения: 333

Много хубаво филмче се получава. Не съм си поиграла да видя, ако отбележа за лошо дете какво се случва Laughing

Светват и зелената и червената лампа и дядо Коледа казва да слуша Mr. Green

# 441
  • Мнения: 1 251
И малкия е впечатлен от видеото, направо само за това говори, от къде дядо Коледа знае за празниците му, на които съм сложила снимки, от къде знае, къде живее, от къде знае, кои са му приятелите. Иначе писмото се опита да си напише само детето, много се радва от това и чака да получи написаното в писмото.  Simple Smile А сега като заваля и сняг е спокоен, че елените ще могат да дойдат с шейната на дядо Коледа и ще има подаръци!  Mr. Green

# 442
  • Мнения: 376
Моят юнак вече получи отговор от дядо Коледа, който аз му написах. Но една колежка ми предложи да се обади по телефона, да се представи за Снежанка и да си поговорят с детето. Стори ми се прекрасна идея.

# 443
  • Пловдив
  • Мнения: 1 372
Преди малко получихме отговора от Български пощи. Не съм го отваряла, довечера ще го направим, та радостта да е пълна.  Simple Smile

# 444
  • Мнения: 168
И ние днес получихме отговора от български пощи. Добре, че дори големият е още малък (3г.), че щях да се чудя как да му обясня защо са писали такива глупости Simple Smile Цитирам текста:
"Скъпи мои приятелчета,
тъкмо прочетох прекрасното ви писмо. Толкова се радвам, че намерихте време да ми пишете.
Трябва да ви кажа, че тук, на Северния полюс, цари най-приказната коледна атмосфера. Джуджетата, елените, г-жа Коледа и разбира се аз сме в трескава подготовка за празника. Искаме да направим тази Коледа най-хубавата за всички деца.
Вчера си направихме малка почивка, за да поиграем сноу футбол - джуджетата срещу елените. Знаете ли какво използваха за наколенки? Големи пухкави целувки! Малко са нещата нежни като целувките, което ги прави идеални за наколенки.
Сега видях, че пощенската ми кутия отново е пълна. Има толкова много невероятни писма от добри момиченца и момченца като вас, които трябва да прочета.
Всички тук на Северния полюс ви пожелават  Весела Коледа. Моля ви не забравяйте да ми пишете отново догодина.
Ваш приятел,
Дядо Коледа"

# 445
  • Мнения: 811
УАУ! Малко съм разочарована. Еднакъв ли е текста на всички писма от Български пощи?

# 446
  • Мнения: 482
По-добре е от миналогодишното писмо за кризата  Mr. Green

# 447
  • Мнения: 187
Мни.моето писмо е доста по-различно от това,мноооого е дълго,пише нещо от сорта-децат да не искат прекалено големи и скъпи подаръци,ако си поръчат компютър,а получат книга,да не се сърдят,защото книгата е един вид прозорец към света,и такива неща...общо взето.утре ще намеря време да го пусна

# 448
  • Пловдив
  • Мнения: 1 372
Нашето писмо, от Български пощи е същото като при Роделинка. Пристигна вчера, а пуснахме писмета в началото на декември. Чакаме от Германия и Финландия, та да видим.  Голямата много се радва, чете го сама няколко пъти на глас, чак ми омръзна, ама детска радост   Laughing

# 449
  • Мнения: 3 993
Кой каза, че от немските адреси на дядо Коледа задължително ще пристигне отговор - вярно е!
Снощи получихме отговор от немския дядо Коледа!  Simple Smile
Писмото е на английски, някакъв стандартен текст, разпечатан на принтер върху лист с коледни рисунки и мотиви, на ръка е добавено обръщението с името на детето. Към писмото има приложени 3 картички, средната е за оцветяване, мисля, че някой по-назад в темата ги беше показал на снимка. Обяснението в писмото е, че дядо Коледа е разбрал, че детето обича да рисува и затова му изпраща картички за оцветяване, които може да подари на близките си.
За мен най-забавен е края на писмото, където дядо Коледа се е подписал с:
"Do not forget about me,
Your old friend Santa Claus".  Laughing / Не ме забравяй, твоят стар приятел д.К./

Общи условия

Активация на акаунт