Писмо до Дядо Коледа!

  • 151 212
  • 932
  •   2
Отговори
# 540
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 004
Как се качва снимка?
избира се от компютъра  Peace

 Laughingхахха, ясно , че е от там, не се опитвам да я залепя, нали не съм прозвучала така  Mr. Green
Като стигна до стъпката за качване на снимка и не мога да разбера къде да стъпя  newsm78 / не с крак с мишката  Laughing/

Ох, развеселих се поне  Heart Eyes
За да стигнеш до правенето на клипчето имаш няколко стъпки
1. Кликваш( с мишката  Wink) Тук
2. след това избираш  зеленото бутонче с количката за пазаруване Personalize it!,  и следваш стъпките
 Hug
ПП И нашето писмо се озова в спама Thinking

# 541
  • София
  • Мнения: 3 017
Момичета, открих проблема Crazy Като премина на последна стъпка, без да кача снимки и после дам бек се вижда зеленият бутон, а преди това няма зелен бутон Лошото е , че като го натисна и избера снимка и не иска да  я качи newsm78

Та това са ми проблемите, първо няма го бутона, после като се върна излиза зелен бутон....ама не работи  #Cussing out

# 542
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 004
А като качиш втората и третата снимка даваш ли описание от менюто в ляво, аз първият път пропуснах описанието и не ме пусна да продължа нататък Confused

# 543
  • Мнения: 24 467
Малкият син за първи път си написа писмото сам, аз го "пратих" и мисля да му отговоря другата седмица. Предпочитам лично. Нямам против да съм  Мама Коледа.  Laughing Едва ли ще му хрумне да гледа печат на станцията на изпращане. Ще му обясня, ако пита, все пак, че това е станция на получаване. Все пак е на шест. Чак такава конспирация...

# 544
  • Мнения: 2 833
Момичета, немския адрес е този на първа страница ли?

# 545
  • Мнения: 537
Да този на първа страница

# 546
  • София
  • Мнения: 1 465
 Клипчето за малчо е готово, много ми харесва и се радвам, че е различно от миналогодишното,  но се чудя кога да му го пусна?

# 547
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 11 220
Клипчето за малчо е готово, много ми харесва и се радвам, че е различно от миналогодишното,  но се чудя кога да му го пусна?

Аз вече го пуснах на Емма. Сега се възползвам всеки път, като нещо мрънка и не слуша  Twisted Evil Подсещам, че Дядо Коледа я наблюдава  Mr. Green.

# 548
  • Русе
  • Мнения: 299
А на готовите красиви пликове с адрес от Кауфланд слагате ли допълнително марки?

# 549
  • Мнения: 3 993
Слагаме, макар че на последното писмо забравихме да сложим. Ама не се е върнало, а го пуснахме преди 2 седмици.
Предполагам, че от пощите са направили компромис, понеже е за дядо Коледа. Wink

# 550
  • Мнения: 21
Каква трябва да е марката за Финландия и за Германия?

# 551
  • Мнения: 537
Един лв струва марката и за Финландия и за Германия

# 552
  • Мнения: 3 993
Казваш - марка за Европа.

# 553
  • София
  • Мнения: 1 465
 Мерси за отговора Гита Ог, довечера и аз ще пусна клипчето на малчо  Wink

# 554
  • Мнения: 3 365
Една игра на БГ пощи свързана с писмата до дядо Коледа - http://vsichkiigri.bg/igra/detski-konkurs-naj-krasivo-pismo-do-diado-koleda/17343

Общи условия

Активация на акаунт