Писмо до Дядо Коледа!

  • 151 193
  • 932
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 993
Разкажи по-подробно за тъжния отговор, че ми стана интересно. Какво точно пише?

# 706
  • София
  • Мнения: 9 517
Разкажи по-подробно за тъжния отговор, че ми стана интересно. Какво точно пише?
не е толкова тъжен отговора, но писмото е общо - в смисъл не пише, дали детето е слушало и дали ще му подари подаръци - моята щерка беше много разочарована от този факт  Joy

ако никой не го качи, довечера ще го снимам  Peace

# 707
  • Бургас
  • Мнения: 2 106
Аз пък си мислех, че чак след 15-ти Декември ще пускат отговорите, като приключи конкурса, а те от рано са започнали.

# 708
  • Мнения: 3 993
Ааа, нека пращат отговори, че иначе няма да насмогнат за всички деца!  Grinning
А какво общо има конкурса с отговорите от дядо Коледа...

# 709
  • Бургас
  • Мнения: 2 106
Ами нали уж е конкурс - би трябвало да изчакат всички картички да пристигнат и тогава да изберат най-хубавите и да им пратят награди, а на останалите - писмо.
Или поне това четох от сайта на бг пощи, иначе да - по-добре е по-раничко да ги пращат.  Laughing

# 710
  • Мнения: 2 153
Ние днес получихме от германския дядка Laughing
Малко се разочаровах, че беше на английски, но като цяло е хубаво писмо, с картички Heart Eyes

# 711
  • Варна
  • Мнения: 2 518
А ние все още нямаме от БП, пък на 21 ноември пратихме...

# 712
  • Сливен
  • Мнения: 313
Много странно  защо отговорът Ви е на английски. Нашия си е на български от германския дядо коледа.

# 713
# 714
  • софия
  • Мнения: 33 373
Shocked
Много се радвам, че и тази година не съм разчитала на това писмо. Освен, че текстът може да бъде разбран от по-големички деца, в него има и правописни грешки. Не е истина! Поне да бяха дали на редактор-стилист. Щеше да им го поправи за 10 мин. ooooh! И после защо децата били неграмотни.

# 715
  • Мнения: 10 306
Да, не е лошо писмото, но твърде безлично. А предполагам всяко дете очаква персонален отговор и съвети. То и аз бих се разочаровала. Можело поне да има обръщение и името на конкретното дете да се добавя.
Дъщеря ми ще си получи "отговора" в петък по план. Simple Smile

# 716
  • Варна
  • Мнения: 2 518
Моята още не може да чете, може да го "прочета" по друг начин...Наистина е безлично.Поне обръщение към детето да имаше.
А може би ще ѝ напиша и аз един личен отговор....

# 717
  • София
  • Мнения: 9 517
само да вметна, че при нас писмото беше до двете ми деца - на плика пишеше имената и на двете, може ако детето е едно детето да е по-различно  Peace

# 718
  • Sofia
  • Мнения: 2 111
Не е различно, моето дете е само едно Hug

# 719
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
zvanche, аз не видях правописни грешки....ти къде ги видя....  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт