Постоянен нощен рев

  • 2 097
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 63
Моля Ви помогнете ми , имам бебе на 10 месеца което не спира да реве нощем, буди се на 2-3 4аса и се успокоява само ако му дам мляко.Не мисля че е гладен , защото е на кухня изяда си всичко и отделно си хапва какво ли не през деня.Педи-то ми каза , че е от зъбите и сега му давам хомеопатичните хамомила вулгарис от 2-3 дни но продължава да се реве нощем , какво да правя не знам

# 1
  • Мнения: 1 378
А температура има ли, моят син на същата възраст така плачеше в продължение на 20 дни и се оказа,че има отит, даже стигнахме до влизане в  болница.

# 2
  • Мнения: 27 524
Щом се успокоява като му дадеш мляко има две-три възможности - наистина да е гладен, няма никакво значение, че яде от кухнята. Ама никакво.С инът ми пиеше нощно време по 250-300мл течни каши до година и половина, а през деня си хапваше чудесно.
Може да е жаден, но тогава едва ли ще плаче толкова.
Или да иска да смуче нещо, биберон-залъгалка не ползва ли?

# 3
  • София
  • Мнения: 44 106
щом се успокоява от млякото явно е гладно, ако беше просто от зъби, щеше да се успокоява и със зълагалка или малко водичка.
Моето се хранеше до година и 3-4 месеца нощем.

Иначе съмнявам се да си изяжда "кухнята" точно преди сън, така че какво яде през деня няма много общо.

Преди да заспи пие ли мляко(ако е на АМ - може да пробваш да слагаш 1-2 плазмона вътре, но пак може и да се буди).

# 4
  • Мнения: 63
не , няма температура ,а и той е така вече от 2 месеца, но просто е вече непосилно за мен , няма кой да ми го гледа и за 5 мин. и ......... съм в края на силите си  ooooh!

ядем супа преди съм + 100 мл мляко за заспиване слагала съм и плазмон вътре , никакъв ефект

Последна редакция: чт, 14 окт 2010, 17:08 от AnMary

# 5
  • София
  • Мнения: 44 106
Ани, по принцип кухнята е порция за обяд, супата сама по себе си , тази течничката, от ДК, не е пълноценна вечеря, така че тя + 100мл мляко за мен си е леко недостатъчно...поне млякото го давай като пълна порция...там не знам колко се пада според възръстта....

# 6
  • Мнения: 63
ще дам тази вечер супа + 200 мл АМ пък да видим , сутрин пие мляко на обед манджата от кухнята и верята му е така супа.Ще увелича млякото вечер, щом причината може да не е от зъбите ама такъв рев........  bouquet

# 7
  • Мнения: 27 524
Супата не е вечеря  Naughty
Храни детето нощем и не се притеснявай.

# 8
  • Мнения: 2 457
Давай си му млякото на детето Peace. Знам че не е най-приятното нещо да ставаш през нощта да правиш мляко, на много жени им се иска детето да си спре нощните хранения ако може на 3 месеца, но не става така Naughty. Моето дете пиеше мляко през нощта до 1г и 3м.- всяка Божа нощ. Никога не съм й отказвала или давала вода, залъгалки и пр. И наистина няма значение какво и колко яде от кухнята .За детето до 1г. млякото трябва, и си е основната храна. А твоето е само на 10 месеца...

# 9
  • Мнения: 1 424
И моят син преревава от заби, но не реве цяла нощ. Според мен просто си търси млякото и е гладен. Няма да повтарям това за супата - съгласна съм с казаното в предните постове. Peace...а и е по-добре да си будна 15мин докато го нахраниш, отколкото цяла нощ да не спите от рев и нерви Wink

# 10
  • Мнения: X
Вариант "самостоятелна стая" има ли?
Дъщеря ми се будеше допреди месец всяка нощ по няколко пъти и се успокояваше само на гърда. Бях убедена, че се буди от глад. Да ама не! Това продължи до момента, в който я отделихме в самостоятелна стая. Още първата вечер спря да се буди и вече месец си припомням какво е това да спиш по цяла нощ!  Peace

# 11
  • Мнения: 141
Дъщеря ми е на 1 година и си пие мляко 2 пъти нощем - един в 23 и после към 3. Няма значение, че си хапва през деня, щом се буди през нощта и си изпива млякото, очевидно е гладен.Идеята за самостоятелна стая също може да я пробвате, и аз забелязвам,че дъщеря ми спи много по-спокойно ако е сама в спалнята. Но пък ти ще трябва да се разхождаш, ако продължава да се буди и да плаче. Може и от зъбките да проплаква, но би трябвало бързо да се успокоява,ако му дадеш вода или залъгалка...Никак не е лесен този период, за съжаление.   bouquet

# 12
  • Мнения: 184
А ако пробваш да дадеш малко панадол успокоява ли се?Аз съм пробвала и има разлика,съсвсем по спокойно спи,ако плачът е от зъби де

# 13
  • Мнения: 2 314
Сухар в супата слагаш ли? Аз като взимах кухня слагах към 2 сухара в супата вечер и отделно едно шише мляко, ама не 100мл, ами поне 250мл. Пробвай ти да се наядеш с няма и 200мл супичка и 100мл мляко. За мен детето е гладно Peace

# 14
  • Мнения: 63
аз не съм му спирала млякото , ще пробвам тази вечер да дам храна + цяла бутилка мляко дано това да е бил проблема .Благодаря Ви много на всички  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт