Безпаричието

  • 20 475
  • 150
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 135
sote-full периода е тежък, половинката го преживява много лично  Sick, промените са за негова сметка .
Скоро няма да изгрее слънце, но няма да е все така  Laughing
Искрено ти пожелавам промяната.... Peace

# 91
  • Мнения: 924
Благодаря ти   bouquet

# 92
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
, половинката го преживява много лично 

О, пази го много... Нали знаеш, че мъжете са крехки...

# 93
  • Мнения: 7 947
, половинката го преживява много лично 

О, пази го много... Нали знаеш, че мъжете са крехки...
Напълно вярно  Peace

# 94
  • Мнения: 613
Е, то както го научиш  Mr. Green
Не viliko, те нас така ни научиха... добре че бързо схващам... в движение така да се каже.... ooooh! Laughing

Ще ше съглася и повторя viliko - както ги научите. Mr. Green Щом те ви учат - значи вие не сте ги научили. Mr. Green

# 95
  • Мнения: 66
На мен самата, когато съм била в период на безпаричие, ми е било ужасно кофти. Но говорим за истинско безпаричие, когато обикаляш магазина и си смяташ стотинките и пресмяташ колко точно грама от нещо си да купиш. Тези моменти са ме и амбицирали да променя нещата. Когато с мъжа ми започнахме да живеем заедно, в моменти на безпаричие не помня да сме имали кой знае какви проблеми. Откакто се появиха децата обаче, ще се присъединя към други писали преди мен, в трудни периоди напрежението рязко се покачва и почваме да се караме за глупости. Действително, като нямаш пари, за да купиш нещо необходимо за децата си, включително лекарства, не мога да си представя как хората се владеят. Понякога си налагам с усилие на волята да съм по-спокойна в тези моменти, но това се получава единствено, когато положението се пооправи. Не бих казала, че ще стигнем до раздяла поради тази причина, но определено безпаричието ни вгорчава живота. 

# 96
  • Мнения: 7 947
Е, кво има да се владееш като не си си платил тока и нямаш пари за хляб? Или един секс да извъртим и всичко ще е ОК???

# 97
  • Мнения: 924
 Thinking
Секса  не помага пробвах  Joy Joy Joy
Мъжо е залепил 5 лв на огледалото, да привличат към себе си още по 5 лв  hahaha и не дава да ги пипаме  Naughty

# 98
  • София
  • Мнения: 39 041
Е, кво има да се владееш като не си си платил тока и нямаш пари за хляб? Или един секс да извъртим и всичко ще е ОК???

Е такова безпаричие баш - да пази Господ! Това значи от месеци и двамата да сте безработни. Това си е чиста мизерия.
Аз безпаричие му викам като си платиш сметките и оставиш пари за храна, да нямаш така джоб-пара - за цигарки, кафенце, дрешки, някое друго кефче - концертче, моренце.

# 99
  • Мнения: 420
При нас има всякакви моменти. Когато започваш от нищото, вървиш доста трудно напред и малките камъчета са големи препятствия. Има напрежение, но обтягане на отношенията ни- не, дори тъкмо обратното- ставаме по-сплотени.

# 100
  • Мнения: 7 947
Е, кво има да се владееш като не си си платил тока и нямаш пари за хляб? Или един секс да извъртим и всичко ще е ОК???

Е такова безпаричие баш - да пази Господ! Това значи от месеци и двамата да сте безработни. Това си е чиста мизерия.
Аз безпаричие му викам като си платиш сметките и оставиш пари за храна, да нямаш така джоб-пара - за цигарки, кафенце, дрешки, някое друго кефче - концертче, моренце.

Не, това значи и двамата да работите, но заплатата ти да е ниска, а тази на твоя - да я задържат с месеци.
За мен липсата на пари за дрешки и кафенце не е болка за умиране. Но безпаричие го приемам именно като невъзможност да покриеш базовите си нужди.

# 101
  • Мнения: 562
Е, кво има да се владееш като не си си платил тока и нямаш пари за хляб? Или един секс да извъртим и всичко ще е ОК???

Е такова безпаричие баш - да пази Господ! Това значи от месеци и двамата да сте безработни. Това си е чиста мизерия.
Аз безпаричие му викам като си платиш сметките и оставиш пари за храна, да нямаш така джоб-пара - за цигарки, кафенце, дрешки, някое друго кефче - концертче, моренце.

Не, това значи и двамата да работите, но заплатата ти да е ниска, а тази на твоя - да я задържат с месеци.
За мен липсата на пари за дрешки и кафенце не е болка за умиране. Но безпаричие го приемам именно като невъзможност да покриеш базовите си нужди.

Дилянка, ти и много други хора (нямам предвид някого конкретно от форума) просто не мислите. Безпаричие значи БЕЗпаричие, а не - "не ми стигат за цигарКи".

Последна редакция: пн, 01 ное 2010, 13:10 от pudding

# 102
  • Мнения: 227
Е, кво има да се владееш като не си си платил тока и нямаш пари за хляб? Или един секс да извъртим и всичко ще е ОК???
Отде желание за секс...тогава? Sunglasses

# 103
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Thinking
Мъжо е залепил 5 лв на огледалото, да привличат към себе си още по 5 лв  hahaha и не дава да ги пипаме  Naughty

Ако е вярна тази логика, то залепете 100 лв, хем да привлекат още 100, хем да са един вид "спестени" и ако не се "размножат", си ги преоткрийте като нови и ги похарчете за нещо необходимо.

# 104
  • Мнения: 7 947
Е, кво има да се владееш като не си си платил тока и нямаш пари за хляб? Или един секс да извъртим и всичко ще е ОК???
Отде желание за секс...тогава? Sunglasses


И аз това питам!

Общи условия

Активация на акаунт