Преди година новина за наш'то юлче долетя

  • 19 689
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 87
И аз да се запиша

Днес Ния става на 4 месеца  Heart Eyes

Честита трета месечинка на Мартин на Margi_tr, Силвия на galinna_pj, Александра на SvetlaV, Денислав на svetla_zlateva и Цветомила на M0NIQUE!
Да са живи и здрави и много да радват мама и тати!
 Heart Eyes

Заглавието е много хубаво! Благодаря за темичката!  bouquet

Последна редакция: пт, 15 окт 2010, 13:56 от MammaMmia

# 31
  • Мнения: 80
От мамите родили на 7 Юли има ли такава,на която родителите да са и в Сопот?
Има ли сред вас адвокатка за 1 малка консултация?
Към мамите от Пловдив- при кой ортопед си водихте бебоците?
svetla_zlateva ,ти си ми адашка и си заченала на рождения ми ден Laughing
Аз си мислех ,че наща бебка е топчо 62 см и 6600,но май сме средна работа Joy
Честито на всички ,които стават на 3 и на 4 месеца днес  bouquet
Наистина заглавието на темата е страхотно.

# 32
  • Мнения: 14
Здравейте мами и бебета!Страхотна темичка сте спретнали..Стана ми едно такова милоооо..Аз ви чета редовно но не успявам да пиша-с трите чудеса в къщи ред не остава да седна на компютъра.Колкото се вълнувах преди 1 год.сега 10 пъти повече.

# 33
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 433
И аз да се разпиша  Simple Smile
Днес ни биха първи прием на пентаксим и синфлорикс и аз му дадох панадол профилактично.
И да се похвалим , че вече сме 61 см и тежим 7,400 кг. Crazy, как се носим не питайте ooooh!
И верно какви вълнения бяха преди една година и ние сме сътворили точицата на 26 октомври.
 Hug

нашето зачеване беше на 19 0ктомври Wink)) или някъде там

горе-долу на ръст Ви ннастигаме (групата) - 59 см, на тегло обаче го раздаваме по-елегантно 4,7кг - ама не изглежда хилав или недохранен - дори на гимнастиката казват, че е е много добро телосложение и тонус; явно не е пухкав просто Wink)))

# 34
  • Мнения: 60
А мен на консултациите като ме питаха за датата  на последния цикъл казвах днешната дата-15 октомври..

# 35
  • Мнения: 2 369
на мен на 19 октомври ми беше последната менструация:)...ама егаси спомените вадим сега хахаха

# 36
  • Мнения: 4 324
Към мамите от Пловдив- при кой ортопед си водихте бебоците?

Ние ходихме при д-р Хазбун. Има някъде в нета негова статия, ако искаш ще потърся.

Към мамите които замразяват плодове и зеленчуци - как го правите? Всичко сурово ли слагате във фризера или някои неща предварително бланширате? Аз привърших със сливите, крушите, прасковите и един пъпеш  - като всичко това сложих сурово, но чета из разни сайтове, че някои неща се бланшират  newsm78
Утре сигурно ще се захвана със зеленчуците, та всякакви мнения и съвети са ми от полза.  Hug

Заглавието на темата е чудесно   bouquet

# 37
  • IT
  • Мнения: 3 704
Taни аз замразявах по съвети на Тине праскови, круши, моркови  на пара и замразявам, доматите без люспи и семки на сок и замразявам, чушки зелени сурови нарязани замразени. Сега ще направя тиква  пак на пара и пак замразявам.
Ще си купя електрическа кафемелачка, за да си правя брашно от ориз и елда, защото моят робот няма такава функция чак за такова мелене..
На 15.10.2009г. една приятелка имаше рожден ден, на другия ден си летях за Рим, и в диапазона 16-25.10 съм забременяла-я в Рим, я в Пиза. А пък днес друга моя много добра приятелка роди бебче.

# 38
  • Stavanger, Norway
  • Мнения: 173
Като говорим кой къде е правил бебо - ние бяхме в Истанбул  Mr. Green На таткото му правиха операция на очите за да махне очилата и вечерта преди операцията си направихме бебе  Laughing Знам, защото тогава ми беше овулацията  Whistling
От снощи и ние сме със запушено носле. Много неприятно  #Cussing out Не знам какво да правя  newsm78 Засега само пръскам Стеримар и почиствам с аспиратора. Вчера пръсках кърмичка, но днес ис купих спрейчето  Rolling Eyes

# 39
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Ех, спомени....
Преди година, по същото време съм заченала дребка  Heart Eyes
Още си пазя Шуър чек-а  Joy

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 59
sesiliqqq и ние бяхме при д-р Хазбун. отзивите за него са отлични.

# 41
# 42
  • Мнения: 9
Я и аз да се запиша.
Благодаря за темата!
Може да се каже, че бебоците този месец стават на годинка  Laughing
И аз си пазя теста Simple Smile Мислех, че никой не го прави, но ... Simple Smile А шуър чека ми беше отрицателен на мен. Може би много рано го направих...не знам
Да ви споделя, че вчера купих отново пакет Памперс Премиум от които казах, че съм страшно доволна, защото на пипане все са сухи, НО каква изненада. Коренно различни бяха вътре и 100 пъти по-смотани. На дупето имат само едно найлонче, без никакъв материал за попиване ... направо бях шах. Цената разбира се беше същата. Та и ние ще сме на пуфис вече Simple Smile
А нашите ваксини се отменят вече доста, защото сутрин на юнака му е запушен носа Simple Smile Та, който не иска ваксини може да казва - "хрема" и май не смеят докторите да бият нищо при това положение. На мен ми каза като оздравее да се обадя.

# 43
  • Мнения: 69
ех спомени, спомени прекрасни
и мен за последна менструация казвах дата 15 октомври а Марти заченах на 1 ноември
на следващия ден мъжа ми заминаваше за 1 месец в чужбина и ние хубаво се гушкахме по този повод luvbed Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 1
Здравейте!
И на нас вчера ни биха ваксините само че бебчо вечерта вдигна температура 38.4 ама се справихме с панадол.При първия прием не вдигна newsm78.
Иначе мерките ни са 7200 и 64см.
А аз съм заченала утре Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт