Преди година новина за наш'то юлче долетя

  • 19 680
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 185
Хващам бас, че чупим класацията по несъразмерност ръст-тегло  hahaha . Алек е 66 см, а няма още 5 кила  Rolling Eyes . Това вместо запис, че да не изпусна и тази тема  Wink .

# 46
  • Мнения: 4
Хващам бас, че чупим класацията по несъразмерност ръст-тегло  hahaha . Алек е 66 см, а няма още 5 кила  Rolling Eyes . Това вместо запис, че да не изпусна и тази тема  Wink .


Ooo, Клер, височък е младежът , браво, но защо е толкова лекичък, с какво го храниш?

# 47
  • Мнения: X
Хващам бас, че чупим класацията по несъразмерност ръст-тегло  hahaha . Алек е 66 см, а няма още 5 кила  Rolling Eyes . Това вместо запис, че да не изпусна и тази тема  Wink .
Shocked Не го ли храниш това дете?

# 48
  • Мнения: 4
Ха честита ни нова тема, девойки!
Мерси, Алекса за темичката  Hug

Момичета, да се отчета след вчерашната консултация:

тегло: 6750 гр (+750)
ръст:65 см (+4)

Биха ни за втори път двете ваксини, падна доста рев преди боцкането и малко рев след това, после яко сън, вкъщи плака като се събуди, компреси, нурофенче и хоп богато нахранен заспа в 22 часа. Събуди се чак след 5 часа (а аз с мокра блуза - прелях).
Днес е добре и се смее и гука.

# 49
  • Мнения: 361
Клер,почти еднакво вървим,ама на ръст-ние сме 67 см,кг-те обче бая са ни различни.Алекс 8300 кг само на кърма и 6-7 хранения.Манекени ще сте вие Hug

# 50
  • Мнения: 2 369
аз пък се радвам,че моя Алессандро леко забави качването на кила....че и той беше тръгнал към групата на рекордьорите.за последния месец е качил "само" 900 гр  Joy

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 714
Има ли сред вас адвокатка за 1 малка консултация?
Към мамите от Пловдив- при кой ортопед си водихте бебоците?
И ние бяхме при Хазбун и останах доволна. Каката я преглеждаше д-р Янакиев и никак не бях във възторг - вероятно е добър ортопед, но е мнооого комерсиален  #2gunfire
Отоносно консултацията - пиши ЛС. Ако мога ще помогна  Peace
Аз за хремата на бебка ползвах физиологичен разтвор на Диснемар и сребърна вода. Препоръчват и някакво мазило на основата на морска вода и микроелементи. За кърма знам, че в очичките може да се слага, но в нослето не е желателно  Thinking

# 52
  • Мнения: 2 185
Хващам бас, че чупим класацията по несъразмерност ръст-тегло  hahaha . Алек е 66 см, а няма още 5 кила  Rolling Eyes . Това вместо запис, че да не изпусна и тази тема  Wink .
Shocked Не го ли храниш това дете?



Егати въпроса  Rolling Eyes . Не, не го храня, само го поливам, затова расте само на височина ...



Ooo, Клер, височък е младежът , браво, но защо е толкова лекичък, с какво го храниш?


На кърма е само, но имахме доста проблеми и продължаваме да имаме. Но явно основно генът му е такъв - клечав и висок  Thinking .

# 53
  • Мнения: X
Клер, един съвет - вземи купи адаптирано мляко и го нахрани. Не го дръж гладен, с нищо не ти е виновно бебето...

П.С. О, извинявай, видях ти в постовете, че вече си купила. Остава да го нахраниш. Не разбирам само, що си го оставила да вие от глад...  newsm78

Последна редакция: пт, 15 окт 2010, 17:00 от Анонимен

# 54
  • Мнения: 2 185
Благодаря за съвета, ще го имам предвид  Laughing . Явно имаш доста свободно време, блазе ти ... Пък и явно за криза на растежа не си чувала...

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 380
Честита ни нова темичка   bouquet
Май навсякъде са получили ваксините тези дни. Днес ни беше 1 прием на синфлорикс и пентаксим. Дано леко ги понесат всичките бебчовци  Praynig Интересно ми стана , нашето педи каза да се въздържа от даване на панадол заради синфлорикса? Имаше още чакащи  и не питах, какво точно има впредвид, някой да има информация? Аз не че мислех да давам, още и с баткото вместо препоръчания панадол правихме една дълга разходка в морската  Laughing Но и тогава изобщо не се притеснявах за имунизирането, а сега прекаленото ровичкане в нета си каза думата и въпреки че се опитвам да си внуша спокойствие и оптимизъм, да си призная, съм на тръни...Успокоявам се като чета статиите на д-р Комаровски, между другото някои от тях ме склониха към решението все пак да се имунизираме
http://www.komarovskiy.net/blog/privivki-risk-opasnost-i-otvetstvennost.html
http://www.komarovskiy.net/blog/privivki-molchanie-yagnyat.html
rumelina добре дошла, присъеденявай се към разходките ни в морската  Hug Само да се оправи времето и сме там, нали, бургаски майчета?! Simple Smile
Клер дано проблемите ви останат в миналото  Hug

# 56
  • гр.София
  • Мнения: 2 757
Днес май вярно е ден за ваксини ,горките ни дечица ,
ние цял ден спиме , Дани вие как сте , как понесе ваксината Вики ?
Хубави спомени вярно , ама как лети времето само  Crazy
На нас док. ни каза да почваме със сокчета  ooooh! ама аз и заявих че ние още мнооого рано , приключвам че свекървата се дотътри  Mr. Green

# 57
  • Мнения: X
Свободно време имам бол. Осигурява ми го... НАХРАНЕНО, спящо и добро дете! Simple Smile

# 58
  • Мнения: 361
Много сте сладки,Иренка Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 823
Диването, остави Клер сама да прецени какво да прави с детето си, то е нейно, нали така? Не искам да се заяждам, просто ми се иска всичко в така хубавата ни и нова темичка да е наред. Peace

Общи условия

Активация на акаунт