Ясла на 1 година и 2 месеца!!!!

  • 12 221
  • 30
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 404
Моят син, тръгна на ясла този месец, като  навърши 1 годинка. Много бързо свикна, даже се радва като го водя, не лазеше и тнт, след 3 дена там пролази и в момента обхожда цялата къща. Нанка си и се храни нормално. Той е с АБКМ, там им дават специална храна за деца с алергии и много внимават какво яде. Яслата ни е частна...

Общи условия

Активация на акаунт