Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - тема 26

  • 49 188
  • 735
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 31
АМ няма вид на скърбящ баща  smile3516



и ни следа от съжаление или угризения....

ако отново притиснат сина и, Фидан ще издаде тайната на Саваш  Tired

# 31
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 6
Скъпи съфорумки, благодаря на всички вас, които правите темичката ни да е това което е - едно приятно място за среща със съмишленици, за обмяна на мнения, за отмора и приятни мигове.
                                                 

                           

# 32
  • Мнения: 0
Да се разкриват вече тайните , че започва екшенът  #2gunfire
 Че за сега едни и същи заплахи само слушаме за кръвни вражди , ако ще почват да почват стига само приказки . Хората вече не им вярват .  Rolling Eyes Те може би и затова пожертваха Ибрахим  да подсилят малко с действия . 
Искам и навият член на фамилията Балдар да се представи вече  Mr. Green 

# 33
  • Мнения: 7
Пенде, в погледа на А.М. сякаш се чете не разкаяние, а мисли как да скрие от останалите престъплението, което извърши.

И аз мисля, че Фидан ще е тази, която ще издаде тайната на Шахнур.

Дажоанче
, и аз мисля, че със случилото се с ибрахим, целят да задвижат действието на сериала. Вече започнаха да омръзват едни и същи отношения още от първите серии - Чичек влюбена, Саваш не може да се разведе, А.М. заплашва с кръвна вражда, и т.н. Крайно време е да се разплетат някои завръзки и да се започнат нови.

# 34
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 6
Е, то във тези среди е въпрос на чест никой да не разбере за чувствата ти. Нали и мама Корлеоне така каза на Назан.....

Dajoan, съгласна съм с теб.Дори се надявам Шах. като размахва снимките пред Фидан, тя да и каже, че "копелето" е на Саваш.
Той таткото докато уреди нещата, синчето ще тръгне на училище newsm78 newsm78

# 35
  • Мнения: 0
Интересно ми е Шах като разбере със сигурност , че Йомер - "копелето"  е неин внук как ще уреди въпросът ?   Thinking
Там ще има голяма интрига поне 20 серии . Хем ще иска да го вземе от Ясемин   Twisted Evil , хем ще иска да го скрие от АМ , че той пак ще я заплаши с кръвна вражда. А тя много се страхува от тая вражда , за да я спре е готова да прегази всичките си деца.   Shocked

# 36
# 37
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 6
Е,татко Саваш да не е умрял пък.
И за това, ако остави Шах. да прави каквото си иска bambam bambam

# 38
# 39
  • Мнения: 630
Любопитно ми е да чуя какво казва Фидан на Шахнур, която явно й показва снимките на Саваш и Ясемин. Фидан хич не й цепи басма на Шахнур и в най-скоро време ми се струва, че ще има скандал м/у двете.




Мноооооого   отдавна го писах това! Но ще чакаме развръзката~ Peace Peace Peace

# 40
  • Мнения: 0

Явно спора ще е разгорещен . Вначалото е със сако , към края по риза  Mr. Green  , ако ги остовят по-дълго да спорят да не се окаже и без риза   Laughing

# 41
  • Мнения: 417
Не вярвах,че толкова далеч ще стигне чуджвището АМ Sick
Надявам се фаталният инцидент със сина на Моран да е ключа към развръзката.

# 42
  • Мнения: 0
Наистина трябваше да изкарат някакъв коз с/у АМ .
 Иначе положението изглеждаше тупиково.  Shocked   За съжаление жестокоста  ще беде победена с жестокост.  Sad

# 43
  • Мнения: 1
Писах го в предната тема, но ще го повторя:

От това, което ми разказаха, че коментират турските фенове на сериала за бъдещото развитие на филма, си мисля, че Шахнур ще продължи в същия дух. Те предполагали, че Шахнур ще се развихри след като види снимките. Според тьорето Шахнур имала право да вземе Йомер от Ясемин, след като е син на агата. Естествено се говорело, че ще има и ДНК - тест. Според закона обаче Ясемин имала право да задържи сина си, ако докаже, че може да се грижи за него, да му даде семейство и т.н.  Шахнур щяла да тръгне да й взима детето с мотива, че е "лека жена" и че не може да се грижи за него така, както може тяхното семейството. В този момент Саваш ага отново ще каже, че не може да се разведе в момента, а "когато му дойде времето". Ясемин ще е ужасена и тогава Явуз ще й направи предложение за брак и тя ще го приеме, за да запази сина си.

Това са само предположения на турските фенове, но на мен ми звучат логично, като знаем развитието до момента и съобразим, че все пак те по-добре си познават традициите и закона.

Освен това в 29-та серия, която скоро ще видите с превод, Мехмет поръчва на свой приятел да вземе детето на Ясемин и да му го доведе. Най-вероятно Явуз ще помогне на Ясемин да си върне сина /вижте момента от трейлъра, когато Явуз е с пистолет/, защото Саваш ще е зает за удря шамари на Назан.

За останалото и сами ще се досетите.

# 44
  • Мнения: 31
Съни   bouquet

и BZ каза нещо такова, затова и Лейля е толкова изплашена
Цитат
Според тьорето Шахнур имала право да вземе Йомер от Ясемин, след като е син на агата.
това обяснява ужаса в очите на Ясемин  Shocked

невероятни очи

при вида на  Twisted Evil сякаш инстинктивно притисна детето да не и го отнемат

Работата на Явуз обаче ми се вижда все по-мътна  Thinking
В началото го харесах като визия, поведение, обаче  Rolling Eyes
С каква цел нае Ясемин, ясно, че не е случайно; какво и колко знае  newsm78 или стреля в тъмното  Confused
И, не разбирам много, ама кой почва ново производство с рекламата  newsm78 - без никаква концепция  Crossing Arms Сирене ли ще прави или 'пералня'  Thinking ooooh! а 'бизнеса' е само параван  Whistling
Ами оръжието с отпечатъците на Мустафа и Халдун? Доколкото разбрах, Явуз няма проблем да се добере до него, но не го каза на Шахнур  Thinking
много интересно каква ще е играта му  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт