Как храните децата си?

  • 1 796
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 655
Откакто намерих в едно готово пюре остатъци от чувала в който са държали продуктите ( лошото беше, че бебо глътна част от нишките преди да се усетя какво става  #Cussing out) приготвям само домашни пюрета. Поне знам какво съм сложила вътре.

# 16
  • Мнения: 399
Aз готвя, въобще не съм се опитвала да давам готови, с изключение на няколко плодови съвсем в началото, но определено моите сега са много по-вкусни. Веднъж пътувахме и бях забравила да взема неговото пюре и се наложи да купя две бурканчета на Хип, изяде ги, моите не отстъпват на тях, а цената им е  #Crazy. Засега купувам само каши.  Laughing

# 17
  • на село
  • Мнения: 3 926
И с двете, приготвяла съм и домашни пюрета и супички, купувала съм и готови, зависи с колко време съм разполагала.
А сега сме на кухня.

# 18
  • София
  • Мнения: 6 999
Готови и домашни, като вторите, когато знам какво слагам вътре - т.е. когато продуктите са с проверено качество. Никакви пилета от магазин, нито моркови по половин килограм единия... само селска продукция, като в намирането й са включени доста мои приятели без деца Wink Готовите - само Хипп/гледах филм за това какво и как проверяват и са Био/ и Семпер - любими са на Дариа.

Иначе на домашните номерът са наистина подправките, както вече е казала Бу, да добавя само пащърнак, който тотално променя вкуса на всичко към по-добро и можете да си спестите солта.  Stop

# 19
  • Мнения: 2 000
Основно домашни правех. Готовите хем ми се виждаха скъпи, хем не бяха и вкусни. Но като нямах време за готвене бяха идеален вариант.

# 20
  • Мнения: 1 722
Готови и домашни, като вторите, когато знам какво слагам вътре - т.е. когато продуктите са с проверено качество. Никакви пилета от магазин, нито моркови по половин килограм единия... само селска продукция, като в намирането й са включени доста мои приятели без деца Wink Готовите - само Хипп/гледах филм за това какво и как проверяват и са Био/ и Семпер - любими са на Дариа.

Иначе на домашните номерът са наистина подправките, както вече е казала Бу, да добавя само пащърнак, който тотално променя вкуса на всичко към по-добро и можете да си спестите солта.  Stop

Е, те тоя пащърнак никъде не мога да го огкрия. Дадох на малкия от готово пюре и много му хареса. Но по нашия пазар никой не е чул за такова нещо.

# 21
  • Мнения: 14 133
Тръгнах много рано на работа, но при всяка възможност правех домашни пюрета, знаеш какво слагаш.Странното за мен беше, че синът ми предпочиташе готовите.Млечна кухня не сме ползвали, защото само година преди да родя в една от тях направиха голям гаф и огромен брой бебчета се оказаха в болница, заради нечия безотговорност.Вече сме големи, на 2.5год. и яде всичко наравно с нас.

# 22
  • Мнения: 1 107
Готвя се за захранване в началото на другия месец, но мисля да купувам само готови и то качествени. Продуктите на пазара са с неясен произход, но за съжаление няма откъде другаде да се снабдявам  Confused

# 23
  • София
  • Мнения: 6 999
Е, те тоя пащърнак никъде не мога да го огкрия. Дадох на малкия от готово пюре и много му хареса. Но по нашия пазар никой не е чул за такова нещо.

Не знам за Петрич, но в София се намира по пазарите при някои баби Simple Smile Прилича на морков, но е с мръсно бял цвят. Иначе можеш да си го купиш на семенца и да си го отгледаш ти, защото цената му е доста висока.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 271
Чесно казано, освен това, че е по-полезно домашното пюре, не ми представлява никаква трудност да обеля 2 картофа и един морков и да ги сваря. Нали за това съм в отпуск за отглеждане на дете...

# 25
  • Мнения: 8 505
Когато ядеше пюрета,те бяха готови.Но това докъм 8.месец,когато започнах да и давам от нашата храна.

# 26
  • София
  • Мнения: 10 825
До сега съм давала само готови пюрета. Първо защото нямам време да му готвя. Дани за секунда не мога да го оставя сам Confused Второ защото няма от къде да взема екологични плодове и зеленчуци. И трето - толкова по-лесно ми е така Embarassed
А и Дани определено много харесва нещата, които съм му давала.
Единстевите неща, които му приготвям аз са кашите

# 27
  • Мнения: 1 613
Различно. Но по-често с готови.

# 28
  • Мнения: 9 990
Изцяло с готови-Ганчев.Ми не е трудно да обелиш 2 картофа,определено,ама мойта я държах гладна 1-2 седмици а тя така и не прояде моите пюрета.Виж,купешките до дъно ги излапваше.И най-гнусните-тези със спанак.Интересното е,че по същия начин отказваше и скъпите пюрета на Хип newsm78,което незнам колко ми е спестило,ама на месец купувах по 50 бурканчета по едно време MoneyА не съм толкова зле в готвенето-мъж ми не се оплаква/или не смее,знам ли го hahaha/Та до ден днешен сме така-добре,че ходи на ясла милото,че да не умре от глад. ooooh!

# 29
  • Мнения: 5 713
Домашни. Много рядко купувах готови. От кухнята не взимам, така 4е и сега е на мамини манджи.

Общи условия

Активация на акаунт