FarmVille - 34 тема

  • 32 137
  • 735
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 22
Как да настроя кутията си за да може тези кендита автоматично да се изваждат от нея?

# 676
  • Мнения: 0
bialk къде обаче остава удоволствието от играта? Къде е нетърпението да си обера дините след 4 дни ...

За мен конкретно подобни плъгини са безмислени. За 5 минути съм 100 левел, за още 20 съм примерно 300 левел и добре в края на деня когато съм 5000 левел много доволен ли ще бъда ?

# 677
  • Мнения: 471
bialk къде обаче остава удоволствието от играта? Къде е нетърпението да си обера дините след 4 дни ...

За мен конкретно подобни плъгини са безмислени. За 5 минути съм 100 левел, за още 20 съм примерно 300 левел и добре в края на деня когато съм 5000 левел много доволен ли ще бъда ?

Всеки сам избира начина си на игра - ако се кефиш да цъкаш с мишката прави го, не съм против това. Аз пък изпитвам тръпка от пробивите в играта, експериментите ми доставят удоволствие и затова обичам тази игра Wink

# 678
  • Мнения: 0
Ако наистина изпитваш удоволствие от пробивите би използвал чарли, а не бот  Sunglasses . При ботчето нямаш никакъв принос за този пробив - просто натискаш старт или рън и участието ти в пробива свършва до там...

# 679
  • Последната пряка в ляво
  • Мнения: 35
Чакай малко bialk, какъв пробив ,какви експерименти , като компа ти играе вместо теб. Понеже и аз съм от цъкащите с мишката та затова питам.Къде точно ти е развиването на стратегията като играеш с бот? Аз ли съм скрита блондинка (без да засягам никои) та не разбирам,но доколкото схващам май,май бота ти решава, а ти се кефиш на това,което той е постигнал.

# 680
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Ехххх, а едно време как се радвахте всички с фалшивите акаунти, осиновяването на животни и достигането до заветните 20-30 фв кеш, за да ползвате опцията сенд на неща, които иначе никога няма да имате! Пък сега тоз гадния бот тц тц как бързо стига до 100 фв кеш  Mr. Green Mr. Green Mr. Green  Joy

Последна редакция: чт, 28 окт 2010, 13:24 от Presiqna

# 681
  • Мнения: 471
Хехе, винаги съм имал стратегии в тази игра Wink Още с първата ми ферма, в която ръсех истински пари за да правя разширения и да пращам подаръци от маркета на съседите си, съм ползвал стратегия. Само че, за разлика от вас в момента, на мен никой не пожела да ми подскаже за триковете с бота. И докато хората правеха хиляди кеш с две три стартирания на бота /или Чарлз/, аз кликах в Add Cash -> Paypal. На всичкото отгоре и ми заключиха фермата на скромното 54-то ниво, достигнато с цената на безсънни нощи /с по 5 реколти на ден - боровинка/.

Така че, много ви моля не ми говорете за морал и прочие в тази игра. Единственото морално нещо в нея е взаимопомощта, но както виждате аз не съм отказал такава, дали с бот, Чарли или с готови линкове.

# 682
  • Последната пряка в ляво
  • Мнения: 35
На никои не говоря за морал,не съм и с фалшив профил,цъкам си с мишката стигнала съм си 91 ниво,имам си 46 кеш и 3мил.стотинки. и приемам играта като игра,а не като надпреварване.Каквото съм постигнала или не съм,знам че аз съм си го направила и не съм разчитала на никои друг!!!

# 683
# 684
  • Мнения: 471
На никои не говоря за морал,не съм и с фалшив профил,цъкам си с мишката стигнала съм си 91 ниво,имам си 46 кеш и 3мил.стотинки. и приемам играта като игра,а не като надпреварване.Каквото съм постигнала или не съм,знам че аз съм си го направила и не съм разчитала на никои друг!!!

Грешиш, в тази игра нищо не се постига сам...

# 685
  • Мнения: 17
Червения ми кон е изчезнал  Shocked Четох някъде, че на някои хора им липсвали. А толкова трудно го спечелих....  Close

# 686
  • Последната пряка в ляво
  • Мнения: 35
На никои не говоря за морал,не съм и с фалшив профил,цъкам си с мишката стигнала съм си 91 ниво,имам си 46 кеш и 3мил.стотинки. и приемам играта като игра,а не като надпреварване.Каквото съм постигнала или не съм,знам че аз съм си го направила и не съм разчитала на никои друг!!!

Грешиш, в тази игра нищо не се постига сам...
:
 Laughingпризнавам си имам 120 съседи.Не искам да споря с никои,всеки сам решава как му е добре да играе.

# 687
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Червения ми кон е изчезнал  Shocked Четох някъде, че на някои хора им липсвали. А толкова трудно го спечелих....  Close

Аз пък като го спечелих го клеймнах в друга ферма и така и не си го спечелих пак в моята ...  ooooh!

# 688
  • Мнения: 86
Грешиш, в тази игра нищо не се постига сам...

Напълно съгласен  Peace

# 689

Общи условия

Активация на акаунт