Отговори
# 45
  • Мнения: 1 777
Днес пак я направих,този път не забравих  сиренето дори сложих  и кашкавал за разкош.Набързо я снимах в тавата. Embarassed



Винце за втори път я правя и все забравям да ти благодаря. ooooh!
Благодаря че сподели тази лесна за правене  и много вкусна рецепта.  bouquet

# 46
  • Мнения: 3 673
Pety , голяма красавица си изпекла! Hug  Много апетино изглежда...  Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 27 520
Pety , голяма красавица си изпекла! Hug  

Наистина  Simple Smile

# 48
  • Мнения: 3 640
Малко късно виждам тази прекрасна рецепта ,но ще я пробвам с най-голямо удоволствие  chef  bouquet

# 49
  • Мнения: 243
Ох, ще ме накарате и аз да направя утре, много добре изглежда  Crazy
Винце, правилно ли съм разбрала, че дозата която си дала е за една тава от големите правоъгълните, дето са комплект с фурната  newsm78

# 50
  • Мнения: 454
Благодаря за рецептата! Шуплите ми се изпекоха много добре и са уникално вкусни. Не ползвах ким, а поръсих с шарена сол и се получиха много добре. И втората е вече към края си, при все, че сме само аз и детето.

# 51
  • Мнения: 3 673
Ох, ще ме накарате и аз да направя утре, много добре изглежда  Crazy
Винце, правилно ли съм разбрала, че дозата която си дала е за една тава от големите правоъгълните, дето са комплект с фурната  newsm78

Да, точно така Hug Или две малки кръгли или една  голяма квадратна ... Peace

# 52
  • Мнения: 3 673
Благодаря за рецептата! Шуплите ми се изпекоха много добре и са уникално вкусни. Не ползвах ким, а поръсих с шарена сол и се получиха много добре. И втората е вече към края си, при все, че сме само аз и детето.

Радвам се, че са ти харесали! Hug  bouquet

# 53
  • Мнения: 2 126
Тази шупла много ми прилича на солен кекс.Изглежда много изкусително.
Винце,тези от твоите снимки изглеждат много миниатюрни-сякаш във форми си ги пекла.
Пети,твоята доооста изкусителна изглежда.
Като се опече се нарязва на парчета ли?Много ми е интересно като вкус какво е Thinking

Ще пробвам сигурно за някоя закуска този уикенд Peace

# 54
  • Мнения: 3 673
Тази шупла много ми прилича на солен кекс.Изглежда много изкусително.
Винце,тези от твоите снимки изглеждат много миниатюрни-сякаш във форми си ги пекла.
Пети,твоята доооста изкусителна изглежда.
Като се опече се нарязва на парчета ли?Много ми е интересно като вкус какво е Thinking

Ще пробвам сигурно за някоя закуска този уикенд Peace

Дес, да,  пробвах във малки формички за пай..имам такива малки глинени 6 бройки  За първи път пробвах ...и в тях става, но определено в  тава са по хубави... Hug А и после по малко има за миене...само една тава hahaha

Ами има вкус на нещо между дебели катми и баница със сирене... newsm78 Ние въобще не я режем...късаме я с ръце..като питка. Баба ми така правеше... Heart Eyes Разбира се, може да си  я режеш...ако искаш... Peace

# 55
  • Мнения: 3 673
Да,  също има вкус и на солен кекс ... Laughing

# 56
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Pety, страхотна ти е шуплата!  Hug
Кашкавала заедно с маслото ли го слага, или като сложи кашкавал не сложи масло?  newsm78

# 57
  • Разград
  • Мнения: 3 114
Влизам в темата с благодарности към Винце   bouquet ,разкошна шупла.
Тази сутрин реших,че вече трябва да я пробвам,още повече,че имах домашно кисело мляко.Страхотен вкус,очарована съм,лесна и вкусна закуска.Забравих само да я намажа с масло накрая,но пак си беше хубава.Със сирене и шарена сол я поръсих,но за следващият път съм си приготвила ким.
Благодаря за споделената рецепта   bouquet .

# 58
  • Мнения: 1 777
Pety, страхотна ти е шуплата!  Hug
Кашкавала заедно с маслото ли го слага, или като сложи кашкавал не сложи масло?  newsm78
Вместо да слагам маслото поръсих с кашкавал и запекох отгоре.

# 59
  • Мнения: 3 673
Влизам в темата с благодарности към Винце   bouquet ,разкошна шупла.
Тази сутрин реших,че вече трябва да я пробвам,още повече,че имах домашно кисело мляко.Страхотен вкус,очарована съм,лесна и вкусна закуска.Забравих само да я намажа с масло накрая,но пак си беше хубава.Със сирене и шарена сол я поръсих,но за следващият път съм си приготвила ким.
Благодаря за споделената рецепта   bouquet .

Много се радвам!  Hug А с домашно кисело млкяо сигурно ще е още по....мммм  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт