Баба каза така... Тема № 2

  • 140 798
  • 724
  •   1
Отговори
# 465
  • у дома
  • Мнения: 1 160
Слаб АБ е.
С него трябва да даваш и пробиотици,че разбутва стомаха и след 5ден почва разстройство.
Не искам повече да чуя за него  #Cussing out

# 466
  • София
  • Мнения: 2 132
Не е антибиотик, всъщност това е Бисептол.

# 467
  • София
  • Мнения: 3 042
Слаб АБ е.
С него трябва да даваш и пробиотици,че разбутва стомаха и след 5ден почва разстройство.
Не искам повече да чуя за него  #Cussing out

Поне ефект има ли? Ила само страничен?

# 468
  • у дома
  • Мнения: 1 160
Има,но с него,задължително давай "linex" (педи,трябва да ти е казала).
При нас страничните се появиха веднага след спирането му.

# 469
  • София
  • Мнения: 3 042
Има,но с него,задължително давай "linex" (педи,трябва да ти е казала).
При нас страничните се появиха веднага след спирането му.

Не ми е казала, но както и да е!Благодаря!А след това задържахте ли се здрави?

# 470
  • Враца
  • Мнения: 2 311
 а някой знае ли откъде да купя небетшекер?

# 471
  • София
  • Мнения: 3 042
а някой знае ли откъде да купя небетшекер?

от аптеката. Струва 80 ст - 1 лв

# 472
  • Пловдив
  • Мнения: 5 027
Небетшекер продават и в здравословните магазини...

# 473
  • у дома
  • Мнения: 1 160
Има,но с него,задължително давай "linex" (педи,трябва да ти е казала).
При нас страничните се появиха веднага след спирането му.

Не ми е казала, но както и да е!Благодаря!А след това задържахте ли се здрави?
Да.
не както и да е,обади се и питай-те винаги се изписват+...още нещо,защото правят проблеми
Аз ти казах за линекса,евтин е и е добър.

# 474
  • София
  • Мнения: 3 042
Има,но с него,задължително давай "linex" (педи,трябва да ти е казала).
При нас страничните се появиха веднага след спирането му.

Не ми е казала, но както и да е!Благодаря!А след това задържахте ли се здрави?
Да.
не както и да е,обади се и питай-те винаги се изписват+...още нещо,защото правят проблеми
Аз ти казах за линекса,евтин е и е добър.

Да, ако го дам, ще е с пробиотик задължително.

# 475
  • България
  • Мнения: 490
тази вечер си легна без изварения компрес и се закашля Sadвече не знам какво да давам
спрях толзотрена,започнах коризалия за задната хрема newsm78

# 476
  • Враца
  • Мнения: 2 311
Небетшекер продават и в здравословните магазини...
а някой знае ли откъде да купя небетшекер?

от аптеката. Струва 80 ст - 1 лв


мерси!

а относно дренките и нара против разстройство- да ви кажа, че наскоро ме предупредиха, че ако са направени със захар, няма да подейства на разстройството. аз имам 20-ина малки бурканчета компот от дренки, и се оказа, че няма смисъл да ги ползвам по предназначение, и че съм прецакала дренките. Confused
много жалко, не знаех, че захарта разхлабва...

# 477
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Трън в Очите сина ми има проблем с всяко нещо което трябва да мине през устата. Не дава и това е, а е на 7г. почти. Иначе за другите неща като компреси, натопляне с гореща вода и т.н. дава.
Има и в някой хранителни магазини небетшекер. Бях си купила наскоро, но не помня от кой магазин точно.  newsm78
Аз мисля, че дренките действат, въпреки захарта. Това за първи път го чувам.  newsm78

denizara на сина ми кашлицата го хващаше само нощем, денем изобщо не кашляше. Не можеше да се спи, едвам се успокояваше и от компресите с ракия. Наистина беше като спазми, като започне да кашля и не може да спре.
Мъжа ми също ходи на лекар, и същото. Чисти гърди всичко е в гърлото. Изписаха му едни прахчета за силните болки в гърлото, като ги изпие и спира болката. Изписаха му и едни хапченца, антибактериялни. Но още не се е оправил. Болката в гърлото понамаля, но още я има. Кашлицата още не е спряла, но кашля по рядко.

Мъчи се и мен да ме хване от 1-2 седмици, 3-4 нощи подред ме тресе. Много неприятно, понеже ту ми става горещо и се изпотявам, ту ме прихваща страшен, кучи студ, та не мога да спра да треперя. И така по 4-5 пъти на нощ, се мени ту горещо, ту студено. Усещам и лека болка в гърлото вечер и през ноща, денем нищо ми няма. За сега пия сребърна вода, и витамин Ц и задържам полужението. Надявам се да не се влоши и да ме събори и мен.

# 478
  • София
  • Мнения: 3 042
Трън в Очите сина ми има проблем с всяко нещо което трябва да мине през устата. Не дава и това е, а е на 7г. почти. Иначе за другите неща като компреси, натопляне с гореща вода и т.н. дава.
Има и в някой хранителни магазини небетшекер. Бях си купила наскоро, но не помня от кой магазин точно.  newsm78
Аз мисля, че дренките действат, въпреки захарта. Това за първи път го чувам.  newsm78

denizara на сина ми кашлицата го хващаше само нощем, денем изобщо не кашляше. Не можеше да се спи, едвам се успокояваше и от компресите с ракия. Наистина беше като спазми, като започне да кашля и не може да спре.
Мъжа ми също ходи на лекар, и същото. Чисти гърди всичко е в гърлото. Изписаха му едни прахчета за силните болки в гърлото, като ги изпие и спира болката. Изписаха му и едни хапченца, антибактериялни. Но още не се е оправил. Болката в гърлото понамаля, но още я има. Кашлицата още не е спряла, но кашля по рядко.

Мъчи се и мен да ме хване от 1-2 седмици, 3-4 нощи подред ме тресе. Много неприятно, понеже ту ми става горещо и се изпотявам, ту ме прихваща страшен, кучи студ, та не мога да спра да треперя. И така по 4-5 пъти на нощ, се мени ту горещо, ту студено. Усещам и лека болка в гърлото вечер и през ноща, денем нищо ми няма. За сега пия сребърна вода, и витамин Ц и задържам полужението. Надявам се да не се влоши и да ме събори и мен.


А детето оправи ли се? Аз започнах да давам Суметролим, защото не мога да го гледам вече вкъщи. Дано поне се оправя вече. Бързо оздравяване и на вас!

# 479
  • Мнения: 283
Здравейте Hug  bouquet
Много интересна тема!
Приемате ли нови попълнения Wink


И аз тук.

С една питанка.
Синът ми кашля вече 2-3 седмици.Водих го при няколко лекаря, но казват, че поводи за притеснение няма  newsm78 Гърлото му е абсолютно чисто, гърдите също.Кашля предимно нощем и сутрин. Мисля си за някава алергия... Идеи?
Лекарите само вдигат рамене и казват, че нищо му няма.

Дали пък не е по-сух въздуха в стаята и това да го дразни? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт