Домашни рецепти за разкрасяване - тема 3

  • 61 711
  • 384
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 96
Да ви споделя и аз какво направин онзи ден. Намачках 1/4 авокато ( без кората) и смесих с лъжица зехтин. Намазах лицето и стоях 20-30мин. Кожата стана невероятна. Има и 1-2 маски с банани, но още не съм пробвала. Ако някой е правил да сподели.

# 61
  • Мнения: 0
Вижте и от мен някои съвети http://vbox7.com/play:197ade50   надявам се да съм ви била полезна   Laughing

# 62
  • Мнения: 4 120
Вижте и от мен някои съвети http://vbox7.com/play:197ade50   надявам се да съм ви била полезна   Laughing
Joy
Благодаря   bouquet

# 63
  • Мнения: 66
Ще ги пробвам аз тези трикчета задължително  Laughing Laughing

# 64
  • близо под тепетата
  • Мнения: 669
Да дам отчет Laughing
1.маската с тривитаминола... Thinking много ми капеше косата ooooh! може да си внушавам, но не е ли от тривитаминола? Сложих си само 1 с.л понеже ми е много тънка косата. Стоях около 2.5 часа.
Маската беше от
1с.л. тривитаминол.
2-3-5 Simple Smile капки гас
1 с.л. зехтин
1 с.л оцет
1 аспирин
и кисело мляко
че ми се стори малко като количество и си помислих, че няма да стигне, за да намажа цялата коса и затова сложих киселото мляко Peace
Може би в началото е така-капе  newsm78
после си измих косата с шампоан и сода(сода, понеже е срещу пърхут и мазна коса, а от зехтина беше мн мазна)

2. домашното кремче-мнооого съм доволна и майка ми също Peace
Благодаря на дамата, която го сподели  bouquet

# 65
  • София
  • Мнения: 6 335
Според мен, ако ти капе косата от тривитаминола, го спри. Дай си почивка примерно 2м. и после слагай по малко, 1ч.л. например. Предозирането може да има обратен ефект, снощи това загледах и в темата за косата. А и имам опит като студентка си подхранвах косата с въшкавата маска  Laughing (газ, мас и оцет) и прекалих явно, започна такъв косопад  ooooh!, тогава за пръв път пих Мерц.

# 66
  • Мнения: 47
много полезни  съвети.ще ги пробвам.меда помага за всичко

# 67
  • Мнения: 47
след  като се полееш с бира,после изплакваш ли с вода или така остава косата ?

# 68
  • близо под тепетата
  • Мнения: 669
Аня, то аз за пръв път ползвах тривитаминол Thinking
ще я направя още веднъж в събота, но с 1ч.л. както казваш и  1ч.л. гас, а не няколко капки Grinning

# 69
  • Мнения: 87
Да споделя и аз.

Снощи си правих маска:
тривитаминол + масло жожоба+ракия+сок от лимон/плод/+балсам за коса с кокос.

Много добре ми се отрази на косата.
Мога да споделя, че първите 2 пъти когато слагах тривитаминола на мен също ми падаше доста коса, но явно това е някаква мъртва , която е решила да си пада.
Сега вече след 2 месеца правене на маската 2 пъти в седмицата мога да кажа, че нямам косопад.
Определено съм доволна от тази маска, но явно трябва постоянство.

# 70
  • близо под тепетата
  • Мнения: 669
Мога да споделя, че първите 2 пъти когато слагах тривитаминола на мен също ми падаше доста коса, но явно това е някаква мъртва , която е решила да си пада.
Сега вече след 2 месеца правене на маската 2 пъти в седмицата мога да кажа, че нямам косопад.
Определено съм доволна от тази маска, но явно трябва постоянство.

Благодаря ти за успокоението!   bouquet Няма да се отказвам в такъв случай Peace

# 71
  • Мнения: 17
Една от любимите ми маски за лице:
1с.л. хума и малко кисело мляко.Бъркате на кашичка и оставяте да престои 15мин като избягвате околоочна зона.

# 72
  • Мнения: 1 384
Една от любимите ми маски за лице:
1с.л. хума и малко кисело мляко.Бъркате на кашичка и оставяте да престои 15мин като избягвате околоочна зона.


на каква кожа се слага тази маска  Rolling Eyes

# 73
  • София
  • Мнения: 4
И аз съм много доволна от маската от 1 с.л.  зелена хума и кисело мляко, кожата видимо почистена и освежена.

# 74
  • Мнения: 3 158
Една от любимите ми маски за лице:
1с.л. хума и малко кисело мляко.Бъркате на кашичка и оставяте да престои 15мин като избягвате околоочна зона.


на каква кожа се слага тази маска  Rolling Eyes

По принцип на мазна,въпреки,че да някои хуми пише,че стават и за чуствителна и суха........аз от хумата на Талодерма,смесена с кисело мляко вече за 2-ри път ставам на жестоки пльоски и кожата на лицето ми е като изгорена...определено не става за всяка кожа:(

Общи условия

Активация на акаунт